22 października 1971 |
Skaczący w morze
Jan Pierzchała
postać: Jola reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1972 |
Dłonie na murze
Jan Dobraczyński
postać: Inga reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 września 1972 |
Czarna pani
Kazimierz Orłoś
postać: Dziewczyna Ewa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1973 |
Psyche
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Nadzieja reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1973 |
Powrót Eurydyki
Jerzy Kierst
postać: Eurydyka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1973 |
Pani Walewska
Wacław Gąsiorowski
postać: Żaneta Radziwiłłówna reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1973 |
Naszyjnik dla mojej Sérminaz
Ahmedhan Abu-Bakar
postać: Zuchra reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Sabina reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1974 |
Taśma
Jerzy Przeździecki
postać: Monika reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1974 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Stella reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1974 |
Dwie teściowe
Wanda Maciejewska
postać: Małgosia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1975 |
Bez ryzyka
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lutego 1975 |
Lato w Nohant
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Solange reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lutego 1975 |
Kawaler de Lagardére
Paul Féval
postać: Aurora reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Małgosia reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 sierpnia 1975 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Małgosia reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1975 |
Opętany przez Muzy
Zbigniew Jerzyna
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 października 1975 |
Powrót z zaświatów
Janusz Osęka
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1976 |
Diabelskie sprawki
Alain Rene Lesage
postać: Eugenia reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 stycznia 1976 |
Uosobienie kobiecości
Cedric G. Gilford
postać: Ewa Blake reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lutego 1976 |
Piąta pora roku
Kazimierz Wierzyński
forma twórczości: role reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1976 |
Herbata u doktora Borsiga
Heinrich Böll
postać: Franciszka reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 czerwca 1976 |
Dziewczyna pachnąca szczęściem
Jeremi Przybora
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lipca 1976 |
Eliduc - rycerz dworny i dumny
Aleksandra Korewa
postać: Guillarden reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Klotylda Korczyńska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Klotylda Korczyńska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 listopada 1976 |
Lita et compagnie
Aleksander Fredro
postać: Laura reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1976 |
Ostatnia wola
Aleksander Fredro
postać: Paulina Dulska reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1977 |
Co zrobić z ciotką Zuzanną
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 czerwca 1977 |
Powrót z gwiazd
Stanisław Lem
postać: Nais reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 czerwca 1977 |
Mężczyzna
Gabriela Zapolska
postać: Nina reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1977 |
Powrót z gwiazd
Stanisław Lem
postać: Nais reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1977 |
Przygoda w hrabstwie Surrey
Arthur Conan Doyle
postać: Panna Smith reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1977 |
Przygody Sherlocka Holmesa
Arthur Conan Doyle
postać: Panna Smith reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1977 |
Egmont
Johann Wolfgang Goethe
postać: Klarunia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 listopada 1977 |
Werbel domowy
Jan Kanty Gregorowicz
postać: Basia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 grudnia 1977 |
Skąpiec
Molière
postać: Marianna reżyseria: Holoubek Gustaw teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1978 |
Miłość i próżność
Ksawery Godebski
postać: Laura reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 1978 |
Ulica Miliken
Joyce Harrington
postać: Emily reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1978 |
Coś za coś
Walentyna Toczyska
postać: Katarzyna Sojko reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 grudnia 1978 |
Ostatnie stronice z dziennika kobiety
Walery Briusow
postać: Lidoczka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1978 |
Stoliki magnetyczne
Stanisław Bogusławski
postać: Helena reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1978 |
Piosenki pań swawolnych
Jerzy Rakowiecki
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1979 |
Osaczony
Michael Carey
postać: Ewa Miller reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 1979 |
Łyżwy, narty, sanki
Maria Łastowiecka
postać: Bąbelek reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1979 |
Bajka o Nowym Jorku
J.P Donleavy
postać: Panna Morela Musk reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 marca 1979 |
Wśród zegarów
Maria Łastowiecka, Barbara Zembrzuska
postać: Bąbelek reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 1979 |
Trzy kroki rozbiegu
Henryk Bardijewski
postać: Maria reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1979 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Helena reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1979 |
Złote czasy
Witold Bunikiewicz
postać: Rozalinda reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1979 |
Złote czasy
Witold Bunikowski
postać: Rosalina reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1979 |
Cnotliwa ladacznica
Thomas Dekker
postać: Infelice reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 października 1979 |
Tych siedem szpad mej melancholii
Guillaume Apollinaire
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1979 |
Warianty miłości
Walentyn Azernikow
postać: Lidia reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1979 |
Na renesansowym dworze
Ewa Nowacka
postać: Izabella reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1979 |
Dni powszednie państwa Kowalskich
Maria Kuncewiczowa
postać: Stefa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1980 |
Ucieczka
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1980 |
Satyra prawdę mówi
Franciszek Bohomolec, Elżbieta Drużbacka, Jędrzej Kitowicz, Ignacy Krasicki, Henryk Izydor Rogacki, Henryk Rzewuski, Kajetan Węgierski
postać: Żona reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 1980 |
Nowy Don Kiszot czyli Sto szaleństw
Aleksander Fredro
postać: Zofia reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 czerwca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 czerwca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lipca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lipca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lipca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lipca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Małgorzata reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 grudnia 1980 |
Cigi de Montbazon
Anatol Ulman
postać: Cigi de Montbazon reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1981 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Kasia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 marca 1981 |
Niegodzien i godni
Józef Czechowicz
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1981 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Kasia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1981 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Kasia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 kwietnia 1981 |
Geniusz i bogini
Aldous Leonard Huxley
postać: Ruth reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1981 |
Brylant
Jerzy Przeździecki
postać: Justyna reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1981 |
Bunt magistra
Ireneusz Iredyński
postać: Żona reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lipca 1981 |
Śliczna Janet
Anonim
postać: Janet reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 1981 |
Żywioł
Krzysztof Jakubowski
postać: Głos 2/ Reporter 3/ Jane Max reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1982 |
Stary dom
Aleksiej Kazancew
postać: Sasza Glebowa reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 października 1983 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Wojciech Żukrowski
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1983 |
Najważniejsze to się nie łamać
Wojciech Letki
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1983 |
Facet o ładnym nazwisku
Waldemar Łysiak
postać: Dziewczyna reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1984 |
Klaudyna odchodzi
Sidonie-Gabrielle Colette
postać: Marta reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1984 |
Bilitis
Pekka Lounela
postać: Bilitis reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 kwietnia 1984 |
Bilitis
Pekka Lounela
postać: Bilitis reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1984 |
Złote rybki
Raymond Chandler
postać: Dziewczyna Carol Donovan reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1984 |
Każda chwila
Antoni Cwojdziński
postać: Gail reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1984 |
Basen
Jerzy Kondracki
postać: Kęzikowa reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Violetta reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lipca 1984 |
Morderstwo po Szwedzku
Jerzy Siewierski
postać: Panie Bettan reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 1984 |
Za rok, za dzień, za chwilę
Ireneusz Kocyłak
postać: Synowa reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 sierpnia 1984 |
Dziewczyna z naszyjnikiem
Ryszard Frelek
postać: Dziewczyna reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1984 |
Kreacja
Ireneusz Iredyński
postać: Gosia reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1984 |
Strzeżcie się nieboszczyków
Adam Gałązka
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1984 |
Odtrącony
Jerzy Kondracki
postać: Ela reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1984 |
Ostatni z wielkich
Francis Scott Fitzgerald
postać: Cecylia Brady reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 września 1984 |
Ostatni z wielkich
Francis Scott Fitzgerald
postać: Cecylia Brady reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 września 1984 |
Ostatni z wielkich
Francis Scott Fitzgerald
postać: Cecylia Brady reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1985 |
Bambini di Praga
Bohumil Hrabal
postać: Nadzia reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 marca 1985 |
Determinacja
Agata Rozwada
postać: Amelia reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1985 |
Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
postać: Ewa Pobratyńska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1985 |
Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
postać: Ewa Pobratyńska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1985 |
Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
postać: Ewa Pobratyńska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1985 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
postać: Adela reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1985 |
Tarabumba
Jerzy Lutowski
postać: Charlotta Grimon reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1985 |
Jan Bielecki
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1985 |
Ich dziecko
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Monika Korniewicka reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1985 |
Ich dziecko
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Monika Korniewicka reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1985 |
Ich dziecko
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Monika Korniewicka reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1985 |
Ich dziecko
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Korniewicka Monika reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1985 |
Ich dziecko
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Monika Korniewicka reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1986 |
Antoine - albo sztuka czesania
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1986 |
Nikt
Jerzy Andrzejewski
forma twórczości: role reżyseria: Giza Hanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1986 |
Nikt
Jerzy Andrzejewski
forma twórczości: role reżyseria: Giza Hanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1986 |
Nikt
Jerzy Andrzejewski
forma twórczości: role reżyseria: Giza Hanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1986 |
Przez dziurę w murze
Dorota Gellner
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lipca 1986 |
Tatarak
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Doktorowa reżyseria: Nebelski Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1986 |
A lasy wiecznie śpiewają
Trygve Gulbranssen
postać: Dorota Holder reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1986 |
A lasy wiecznie śpiewają
Trygve Gulbranssen
postać: Dorota Holder reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1986 |
Romans Teresy Hennert
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lutego 1987 |
Cyrulik
Piotr Müldner-Nieckowski
postać: Żona Cyrulika reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 1987 |
Wystawa w suterenie
Ivan Mundi
postać: Kicia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1987 |
Natręt
Wacław Rzewuski
postać: Modesta reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1987 |
Dziewczynki
Ireneusz Iredyński
postać: Kajka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1987 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
postać: Królowa reżyseria: Leszczyński Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1987 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
postać: Królowa reżyseria: Leszczyński Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1988 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
postać: Królowa reżyseria: Leszczyński Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 1988 |
Byczy świat
Krystyna Kraśniewska
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1988 |
Szczęście murowane
Roman Wojciechowski
postać: Irena vel Gabriela reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 1988 |
Skarb Przemytnika
Wanda Staroniewicz
postać: Matka Grzegorza reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 października 1988 |
Skarb Przemytnika
Wanda Staroniewicz
postać: Matka Grzegorza reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1988 |
Przeznaczenie ma imię Klotylda
Giovanni Guareschi
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1988 |
Przeznaczenie ma imię Klotylda
Giovanni Guareschi
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1989 |
Zwierzoczłekoupiór
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1989 |
Kajus Cezar Kaligula
Karol Hubert Rostworowski
postać: Milonia Caesonia reżyseria: Zeidler Wojciech, Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 marca 1989 |
Opowieści z zaczarowanego lasu. Mity greckie
Nathaniel Hawthorne
postać: Ceres reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 marca 1989 |
Opowieści z zaczarowanego lasu. Mity greckie
Nathaniel Hawthorne
postać: Ceres reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1989 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Magdalena Szyller reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 marca 1989 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Elżbieta Szyller reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1990 |
Trójkąt zmodyfikowany
Anna Adamowicz-Kędzierska
postać: Żona reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1990 |
Scheda
Maria Bigoszewska
postać: Wanda reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1990 |
Nostromo
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Emila Gould reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1990 |
Nostromo
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Emilia Gould reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1990 |
Nostromo
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Emila Gould reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lipca 1990 |
Krótki sen o szczęściu
Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 września 1990 |
Mag
John Fowles
postać: June reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1990 |
Mag
John Fowles
postać: June reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 września 1990 |
Mag
John Fowles
postać: June reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 października 1990 |
Tonacja moll
Andrzej Mularczyk
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 października 1990 |
Tonacja moll
Andrzej Mularczyk
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1991 |
Połączenia nie będzie
Krzysztof Choiński
postać: Lula reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 marca 1991 |
Podróż na Marsa
Jerzy Górzański
postać: Doktor reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 1991 |
Muzyka
Finn Alnaes
postać: Vaiva Sarmin reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 1991 |
Muzyka
Finn Alnaes
postać: Vaiva Sarmin reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 marca 1991 |
Muzyka
Finn Alnaes
postać: Vaiva Sarmin reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1991 |
Austeria
Julian Stryjkowski
postać: Mina reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1991 |
Austeria
Julian Stryjkowski
postać: Mina reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1992 |
Słońce na sznurku
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Grażyna reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1993 |
Manewry północne, śmierć nurka
Eric Akerlund, Torgny Lindgren
postać: Dziennikarka radiowa reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 1993 |
Arlekinada
Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 maja 1993 |
Jaskinia filozofów
Zbigniew Herbert
postać: Ksantypa reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 października 1993 |
Przypadkowe spotkanie
Roman Zawadzki
postać: Kobieta reżyseria: Prochyra Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1994 |
Dobro martwej ręki
Graham Greene
postać: Józefina reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 października 1994 |
Plac Waszyngtona
Henry James
postać: Lawinia Penniman reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 października 1994 |
Plac Waszyngtona
Henry James
postać: Lawinia Penniman reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 1994 |
Plac Waszyngtona
Henry James
postać: Lawinia Penniman reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1994 |
Barłożenie, czyli Pamiętnik małżeński
Grzegorz Walczak
postać: Żona reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1996 |
Miłość do trzech pomarańczy
Carlo Gozzi
postać: Wróżka reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1996 |
Miłość do trzech pomarańczy
Carlo Gozzi
postać: Wróżka Morgana reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1996 |
Porte parole
Henryk Bardijewski
postać: Izabela reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1996 |
Szachy
Stanisław Grochowiak
postać: Hrabina - żona reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1997 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Podstolina reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 2001 |
Było to nad Bałtykiem
Adolf Nowaczyński
postać: Mucia Śledzińska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 2005 |
Błogostan. Rzecz nieco doraźna
Henryk Bardijewski
postać: Wanda reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 maja 2005 |
Pat
Pavel Kohout
postać: Kobieta reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 2005 |
Wybrzeża pełne ciszy. Poezja Jana Pawła II
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 października 2005 |
Szalona lokomotywa
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Minna reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 grudnia 2005 |
Pomost
Robert Mirzyński
postać: Matka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 2005 |
Opowieść zimowa
William Shakespeare
postać: Królowa Hermiona reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 2006 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Mirska reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 2006 |
Pustelnia
Henryk Bardijewski
postać: Magda reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 2006 |
Amnezja
Jan Warenycia
postać: Brigitte Gablin reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 czerwca 2008 |
Bieg na nieznanym dystansie
Henryk Bardijewski
postać: Kama reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 czerwca 2008 |
Bieg na nieznanym dystansie
Henryk Bardijewski
postać: Kama reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 października 2008 |
Stacja końcowa
Henryk Bardijewski
postać: Wiktoria reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 2011 |
Apaszka
Piotr M. Cieński
postać: Matka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 stycznia 2012 |
Kartki z mojego życia
Janusz Korczak
postać: Stefania Wilczyńska reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 2012 |
Łóżka
Wojciech Fułek
postać: Siostra reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 2013 |
Wypożyczalnia ludzi
Krzysztof Wójcicki
postać: Trans reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 2013 |
Białe jest czarne
Kazimierz Orłoś
postać: Stefania Popis reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 maja 2018 |
Lilka
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Maria reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 2022 |
Rybki
Jarosław Jakubowski
postać: Dorotka reżyseria: Wdowiak Michał teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Według Ezopa
Henryk Bardijewski
postać: Lidia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|