Artykuły

Warszawa. Mistrzowie kabaretu w Sali Kongresowej

Nieczęsto się zdarza, by na jednej scenie stanęły obok siebie tak nietuzinkowe estradowe osobowości. Zapowiadany na 26 lutego w Sali Kongresowej program "Mistrzowie polskiego kabaretu" będzie więc wydarzeniem.

Tytuł wieczoru nie został wymyślony na wyrost. Artyści, którzy wezmą w nim udział, są przedstawicielami najlepszej szkoły trudnej sztuki rozbawiania widzów. Rozbawiania mądrego, inteligentnego i błyskotliwego.

Szlify kabaretowe zdobywali na najlepszych "uczelniach" i u najlepszych profesorów: u Przybory i Wasowskiego w Kabarecie Starszych Panów, u Pietrzaka w kabarecie Pod Egidą czy u Dziewońskiego w Dudku.

Będziemy się więc bawić przy skeczach, monologach i piosenkach wykonywanych przez pierwszą kabaretową ligę: m.in. Magdę Zawadzką, Jana Kobuszewskiego, Piotra Machalicę [na zdjęciu], Wiesława Gołasa i Jana Kociniaka. Oprawę muzyczną wieczoru zapewnią Tadeusz Suchocki, Wojciech Kowalewski i Zbigniew Wegehaupt.

Organizatorem koncertu jest Stołeczna Estrada i za pośrednictwem jej strony internetowej (www.estrada.com.pl) można już kupować bilety (w cenie 100, 80 i 60 zł).

Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad 1, 26.02, godz. 17

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji