21 grudnia 1986 |
Motyle są wolne
Gershe Leonard
postać: Jill reżyseria: Brzozowicz Wojciech teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
6 marca 1987 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Hesia reżyseria: Sycz Jan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
20 czerwca 1987 |
Czego nie widać
Michael Frayn
postać: Brooke Ashton - Vicki reżyseria: Sycz Jan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
3 lutego 1989 |
Król Jeleń
Gozzi Carlo
postać: Angela reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
14 października 1989 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Agafia Tichonowna reżyseria: Jankowski Wacław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
31 grudnia 1990 |
Plutos
Arystofanes
postać: Stara Kobieta; Jedna z chóru reżyseria: Theologis Thanasis teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
22 listopada 1991 |
Dziesiąta Beethovena
Peter Ustinov
postać: Hrabina Giulietta Guicciardi reżyseria: Gaj Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
5 stycznia 1992 |
Gdy się Chrystus rodzi
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Anioł, Dziewka reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
5 stycznia 1992 |
Gdy się Chrystus rodzi
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Herodiada reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
15 lutego 1992 |
Bawimy się w Rumcajsa
Stanisław Nosowicz
forma twórczości: role reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
7 listopada 1992 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Widmo matki - Anastazji Nibek reżyseria: Gaj Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
20 lutego 1993 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
20 lutego 1993 |
Intryga i miłość
Friedrich Schiller
postać: Lady Milford reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
24 kwietnia 1993 |
Mayday
Ray Cooney
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szaciłowski Stefan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
24 kwietnia 1993 |
Mayday
Ray Cooney
postać: Barbara reżyseria: Szaciłowski Stefan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
20 listopada 1993 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Sroka reżyseria: Suszka Karol teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
5 lutego 1994 |
Romanca
Jacek Chmielnik
postać: Bianka reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
12 lutego 1995 |
Scenariusz dla trzech aktorek
Schaeffer Bogusław
postać: Dru reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
3 czerwca 1995 |
Poskromienie złośnicy
Shakespeare William
postać: Kukła reżyseria: Danczenko Siergiej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
10 listopada 1995 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Gaj Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
10 listopada 1995 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Chochlik reżyseria: Gaj Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 stycznia 1996 |
Okno na parlament
Ray Cooney
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szaciłowski Stefan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 stycznia 1996 |
Okno na parlament
Ray Cooney
postać: Pamela reżyseria: Szaciłowski Stefan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
31 maja 1996 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Lubow Raniewska reżyseria: Danczenko Siergiej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
30 listopada 1996 |
Niewielki niemały król
Kulmowa Joanna
postać: Klu-Klu reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
22 lutego 1997 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Ślusarzowa reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
7 lutego 1998 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Praskowia Fiodorowna, Frieda, Żona Siemplejarowa reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
23 maja 1998 |
Folwark zwierzęcy
George Orwell
postać: Knur Napoleon reżyseria: Żukowski Sławomir teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
11 września 1998 |
Motyle są wolne
Gershe Leonard
postać: Pani Baker reżyseria: Wójcikiewicz-Bukowska Anna teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
7 listopada 1998 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Lokatorka reżyseria: Kotlarczyk Teresa teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
29 stycznia 1999 |
Toast na cześć kobiet
Czechow Antoni
postać: Natalia Stiepanowna reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
20 marca 1999 |
Anhelli
Juliusz Słowacki
postać: Wygnaniec reżyseria: Królikiewicz Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 listopada 1999 |
Czyż nie dobija się koni?
Horace McCoy
postać: Jackie reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
5 lutego 2000 |
Prezydentki
Werner Schwab
postać: Greta reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
26 lutego 2000 |
Wieczór kawalerski
Robin Hawdon
postać: Daphne reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
13 maja 2000 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
postać: Elwira reżyseria: Orski Mariusz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
17 grudnia 2000 |
Smurfowisko, czyli Gargamel złapany
Ernest Bryll
postać: Łasuch reżyseria: Dutkiewicz Tomasz A. teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
31 grudnia 2000 |
O mało co
Benefield Derek
postać: Hilary reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
20 października 2001 |
Dziady - III część. Ustęp
Adam Mickiewicz
postać: Kmitowa reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
2 grudnia 2001 |
Czarnoksiężnik z krainy Oz, czyli Wyprawa do Szmaragdowego Grodu
Lyman Frank Baum
postać: Kwiat I, Mysz I, Wrona I reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
26 stycznia 2002 |
Nie teraz, kochanie
Cooney Ray, Chapman John
postać: Pani Frencham reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
26 stycznia 2002 |
Nie teraz, kochanie
Cooney Ray, Chapman John
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
15 marca 2002 |
Milczenie
Stephenson Shelagh
postać: Janet reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
25 maja 2002 |
Pokój Marvina
McPherson Scott
postać: Lee reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
4 kwietnia 2003 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Dama Dworu reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 grudnia 2003 |
Młody wilk
Sieńko Czesław
postać: Mougli I chłopiec,Małpa,Wilk reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 grudnia 2003 |
Młody wilk
Sieńko Czesław
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
17 stycznia 2004 |
Pieniądze i przyjaciele
Williamson David
postać: Jaquie reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
1 lutego 2004 |
Słowacki
Słowacki Juliusz wg
postać: Matka reżyseria: Abrahamowicz Kuba teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
23 kwietnia 2004 |
Staroświecka komedia
Arbuzow Aleksiej
postać: Lidia Wasiliewna reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
16 października 2004 |
Cholonek
Janosch
forma twórczości: role reżyseria: Neinert Mirosław, Talarczyk Robert teatr: Teatr Korez, Katowice
|
13 listopada 2004 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Rebeka Nurse reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
26 lutego 2005 |
Namiętność
Nichols Peter
postać: Agnes reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
5 listopada 2005 |
Korowód według Marka Grechuty
Piosenki Marka Grechuty
forma twórczości: role reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
7 stycznia 2006 |
Allo! Allo!
David Croft, Jeremy Lloyd
postać: Michelle reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
1 kwietnia 2006 |
Misery
King Stephen
postać: Annie reżyseria: Celiński Andrzej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
10 listopada 2006 |
Testament Teodora Sixta
Artur Pałyga
postać: Friderike Baum reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
6 stycznia 2007 |
Festiwale, festiwale
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Książek Mirosław, Talarczyk Robert teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
24 lutego 2007 |
Konopielka
Redliński Edward
postać: Handzia reżyseria: Ferlak Maciej teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
10 maja 2008 |
Szwejk
Jaroslav Hašek
postać: Pani Müllerowa - Dama - Markietanka reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
20 września 2008 |
Utarczki
Catherine Hayes
postać: Jane reżyseria: Ignatjew Dorota teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
8 listopada 2008 |
Napis
Gérald Sibleyras
postać: Pani Bouvier reżyseria: Patlewicz Waldemar teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
4 stycznia 2009 |
Mayday 2
Ray Cooney
postać: Barbara Smith reżyseria: Szaciłowski Stefan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
12 września 2009 |
Królowa piękności z Leenane
Martin McDonagh
postać: Mag reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
9 października 2009 |
Dwa
Jim Cartwright
forma twórczości: role reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Korez, Katowice
|
2 stycznia 2010 |
Odjazdowa Europa
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Książek Mirosław, Abrahamowicz Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
2 stycznia 2010 |
Zamknij oczy i myśl o Anglii
John Chapman, Anthony Marriott
postać: Joyce Pullen reżyseria: Szaciłowski Stefan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
9 stycznia 2011 |
120 scen na 120 lat teatru
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Książek Mirosław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
15 stycznia 2011 |
Mistrz & Małgorzata story
Michaił Bułhakow
postać: Matka reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
28 maja 2011 |
Bóg mordu
Yasmina Reza
postać: Annette Reille reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
5 listopada 2011 |
Jakobi i Leidental
Hanoch Levin
postać: Rut Szahasz (gościnnie) reżyseria: Zdrada Joanna teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
7 stycznia 2012 |
Dziewczyny z kalendarza
Tim Firth
postać: Annie reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
21 stycznia 2012 |
Romeo, Julia i czas
Igor Šebo
postać: Ona reżyseria: Šebo Igor teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
31 marca 2012 |
Miłość w Königshütte
Ingmar Villqist
postać: Pani Bainer reżyseria: Villqist Ingmar teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
15 lutego 2013 |
Piąta strona świata
Kazimierz Kutz
postać: Chrobokowa (gościnnie) reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
20 kwietnia 2013 |
Cesarz Ameryki
Robert Urbański
postać: Franciszka reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
7 grudnia 2013 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Kucharcia reżyseria: Zdrada Joanna teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
14 marca 2014 |
Zorba
John Kander
postać: Hortensja reżyseria: Mazurkiewicz Witold teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
8 maja 2015 |
Chłopiec z łabędziem
Ingmar Villqist
forma twórczości: role reżyseria: Villqist Ingmar teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
23 października 2015 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Agafia Tichonowna reżyseria: Kolada Nikołaj teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
14 marca 2016 |
Wściekłe widelce
Anna Burzyńska
forma twórczości: role reżyseria: Abrahamowicz Kuba teatr: Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza, Bielsko-Biała
|
17 czerwca 2016 |
W 80 dni dookoła świata. Tam i z powrotem
Robert Górski
postać: Bunsby reżyseria: Talarczyk Robert teatr:
|
17 czerwca 2016 |
W 80 dni dookoła świata. Tam i z powrotem
Robert Górski
postać: Bunsby reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
21 października 2016 |
Mianujom mie Hanka
Alojzy Lysko
forma twórczości: role reżyseria: Neinert Mirosław teatr: Teatr Korez, Katowice
|
17 grudnia 2016 |
Wujek.81. Czarna ballada
Robert Talarczyk
postać: Babcia Rafała reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
7 kwietnia 2017 |
Porwanie Europy
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Pompadura reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
5 stycznia 2018 |
Dwanaście krzeseł
Ilia Ilf, Eugeniusz Pietrow
postać: Madame Gracacujewa reżyseria: Kolada Nikołaj teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
18 maja 2018 |
Singielka 2, czyli Matka Polka
Jacek Bończyk
postać: Mamunia (głos) reżyseria: Bończyk Jacek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
19 maja 2018 |
Himalaje
Dariusz Kortko, Artur Pałyga, Marcin Pietraszewski
postać: Lhotse reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
27 października 2018 |
Drach
Szczepan Twardoch
postać: Gela Magnor reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
12 listopada 2019 |
Wilq Superbohater
Michał Kmiecik
postać: Wspólnota Węgla i Stali reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
16 września 2022 |
Węgla nie ma
Przemysław Pilarski
postać: Oma, Głodna Kopalnia reżyseria: Jabrzyk Jacek teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
29 września 2022 |
Beboki
Anna Bączek-Lieber
postać: Babcia (głos z offu) reżyseria: Bączek-Lieber Anna teatr: przedstawienie impresaryjne
|
18 listopada 2022 |
Łaskawe
Jonathan Littell
postać: Heloise reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|