29 czerwca 1960 |
Ucieczka
Brendan Behan
postać: Ciocia Jenny reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 września 1961 |
Opowieść o dobrym rycerzu Lancelocie
Julia Hartwig
postać: Pani Jeziora reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1962 |
Perła Adalminy
Zacharias Topelius
postać: Czerwona Wróżka reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lipca 1963 |
Japońskie kimono
Włodzimierz Odojewski
postać: Pani Moodle reżyseria: Solarz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1963 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Jadwiga reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 sierpnia 1963 |
Ave Maria
Zofia Posmysz-Piasecka
postać: Alma reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1963 |
Paskwalina, czyli miłość rugowana ze świata
Samuel Twardowski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 listopada 1963 |
Spotkanie w Karlovych Varach
Karl Josef Beneš
postać: Małgorzata Arndt reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1964 |
Odwety
Leon Kruczkowski
postać: Sabinka reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1965 |
Agezylaus
Juliusz Słowacki
postać: Agezystrata reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 1965 |
Dziwna dziewczyna
Włodzimierz Odojewski
postać: Matka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 1965 |
Twarze za szkłem
Zvonimir Bajsić
postać: Tonka reżyseria: Bajsić Zvonimir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1965 |
Ballada o zatopionym mieście
Stefan Majchrowski
postać: Dahut reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1965 |
Jutro powrócą ptaki
Bohdan Drozdowski
postać: Tadzinowa reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1966 |
Pokój
Arystofanes
postać: Wojna reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 1966 |
O królu Popielu i Ziemowicie
Jadwiga Żylińska
postać: Niania Leszka reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1966 |
Tańczący jastrząb
Julian Kawalec
postać: Maria reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1966 |
Ballada o trzech synach Bulandy
Władysław Żesławski
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1966 |
Barbara Radziwiłłówna
Alojzy Feliński
postać: Bona reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 października 1966 |
Oni
Krystyna Salaburska
postać: Sklepikarka reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1966 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stolnikowa Makowiecka reżyseria: Płaczek Edward, Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1966 |
Czterech z pianinem
Stanisław Tym
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 marca 1967 |
Płot
Ludwik Górski
postać: Karda reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1967 |
Kręcimy film
Edward Radziński
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1967 |
Zabójstwo w galerii
Anna Kowalska, Jerzy Kowalski
postać: Dona Teresita reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 1968 |
Donia Barbara
Rómulo Gallegos
postać: Donia Barbara reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lipca 1968 |
Podmiejska ballada
Stanisław Kowalewski
postać: Jadwiga reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1968 |
Dziwny jest ten świat
Jan Karolkiewicz
postać: Matka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1968 |
Czarny Matwij
Walery Łoziński
postać: Pani Zbąska reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1969 |
Król Edyp
Sofokles
postać: Jokasta reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 maja 1969 |
Krwawi i hyrni
Józef Kapeniak
postać: Matka Sulei reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 maja 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Matka Jerzego reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Matka Jerzego reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Matka Jerzego reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1969 |
Kolumbowie rocznik 20
Roman Bratny
postać: Matka Jerzego reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 września 1969 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Aneta reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1969 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Kniahini Kurcewiczowa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1969 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Kniahini Kurcewiczowa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Kniahini Kurcewiczowa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 czerwca 1970 |
Na dwóch stołkach
Raimond Kaugver
postać: Linda Plato reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lipca 1970 |
Zjazd koleżeński
Ireneusz Iredyński
postać: Emancypantka reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 października 1970 |
Gospoda "Pod Dwiema Wiedźmami"
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Lucilla reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1971 |
Odejście Artura
Andrzej Makarewicz
postać: Joasia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1971 |
Żegnaj, laleczko
Raymond Chandler
postać: Jessier Florian reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1971 |
De capo al fine
Michał Białobrzeski, Zofia Chądzyńska
postać: Laura i Maria Stuart reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1971 |
Kłopot z Ferdynandem
Ewa Dąbrowska-Orzelska
postać: Żona reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1971 |
Dziwny jeździec
Michel de Ghelderode
postać: Stara kobieta reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1971 |
Bez oręża
Zofia Kossak-Szczucka
postać: Blanka reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1971 |
Dziewczyna w kanale
Sándor Csoóri
postać: Grabarzowa reżyseria: Tuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 marca 1972 |
Wilhelm i Alicja
Finn Havrevold
postać: Alicja reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1972 |
Kariera
Ludwig Achtel
postać: Obywatelka Carthier reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 kwietnia 1972 |
Zykowowie
Maksym Gorki
postać: Zofia (Sonia) Iwanowna reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 1972 |
Niemowa
Ireneusz Iredyński
postać: Matka reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 1972 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stolnikowa Makowiecka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1972 |
Łagodny zmierzch
Jerzy Grzymkowski
postać: Irena reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1972 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stolnikowa Makowiecka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1972 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stolnikowa Makowiecka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 1972 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stolnikowa Makowiecka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1972 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Stolnikowa Makowiecka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1972 |
Upiór z osiedla
Zenon Wiktorczyk
postać: Paniusia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 czerwca 1972 |
Otwarte okno
Helena Sekuła
postać: Małgorzata Wolska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 sierpnia 1972 |
Pozbyć się Georga
Robert Arthur
postać: Laura Layne reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1972 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
postać: Pani Vauquer reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 października 1972 |
Trawą wyrosnąć
Andrzej Mularczyk
postać: Kobieta reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 1972 |
Przed podróżą
Teresa Lubkiewicz-Urbanowicz
postać: Domcia reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 października 1972 |
Wieczór imieninowy
Władysław Terlecki
postać: Kobieta reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1972 |
Jędza
Eliza Orzeszkowa
postać: Matka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 1972 |
Panie
Ireneusz Iredyński
postać: Pani I reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1972 |
Dom nad Loarą
Margaret Storm Jameson
postać: Maria reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1972 |
Krzysztofie, nie szalej!
Aurel Baranga
postać: Victoria Sava reżyseria: Puican Dana teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1972 |
Suita tramwajowa
Stefania Grodzieńska
postać: Stara pani reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Panna Brucks reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Panna Brucks reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Panna Brucks reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1973 |
Wyszedł z domu
Tadeusz Różewicz
postać: Ewa reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Panna Brucks reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Żona Thenardiera reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Żona Thenardiera reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1973 |
Wściekłość i wrzask
William Faulkner
postać: Pani Compson reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Żona Thenardiera reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1973 |
Fale Dunaju
Lotte Ingrisch
postać: Siostra Matylda reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1973 |
Naszyjnik dla mojej Sérminaz
Ahmedhan Abu-Bakar
postać: Ajsza reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lipca 1973 |
Naszyjnik dla mojej Sérminaz
Ahmedhan Abu-Bakar
postać: Ajsza reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lipca 1973 |
Fotel
Leszek Prorok
postać: Barbara reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1973 |
Rycerz Halewin
Karol Coster de
postać: Matka rycerza Halewina reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1973 |
Jak ogień z wodą
Władysław Baran
postać: Jaha Sabajowa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1973 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Matka reżyseria: Holoubek Gustaw teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Klara Howard reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1974 |
Bielszy niż śnieg
Władysław Terlecki
postać: Żona reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lipca 1974 |
Łyżka za cholewą a widelec na stole - mała kulinarna silva rerum. Z pamiętnika imć panny Klementyny Ochędożyńskiej
Szczęsna Milli
postać: Babcia Klementyny reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1974 |
Komisarz Bonetti szuka Magdaleny
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Kucharka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 września 1974 |
Komisarz Bonetti szuka Magdaleny
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Kucharka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1974 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Hrabina Respektowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1974 |
Komisarz Bonetti szuka Magdaleny
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Kucharka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 września 1974 |
Nie umrzeć, krzycząc...
William E. Brittain
postać: Katarzyna Gatrow reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 października 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Bukowa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Bukowa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1974 |
Ostatnia podróż statku widma
Gabriel Garcia Marquez
postać: Matka Pabla reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Bukowa reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 1974 |
Na schodach
Bernard Sztajnert
postać: Praczka reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1975 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Matka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 marca 1975 |
Biuro rzeczy znalezionych
Władysław Terlecki
postać: Dama reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1975 |
Sprzedawca CE/402
Giuseppe D'Agata
postać: Dyrektor reżyseria: Melloni Vittorio teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1975 |
To wszystko wysoki sądzie
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Krewna reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 kwietnia 1975 |
Jegor Bułyczow i inni
Maksym Gorki
postać: Miłanija reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 kwietnia 1975 |
Sygnał dla Białej Orchidei
Aleksander Minkowski
postać: Danuta Wasiak reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1975 |
Ocalić naród
Zofia Orszulska
postać: Dublewska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1975 |
Sygnał dla Białej Orchidei
Aleksander Minkowski
postać: Danuta Wasiak reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1975 |
Sygnał dla Białej Orchidei
Aleksander Minkowski
postać: Danuta Wasiak reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1975 |
Sygnał dla Białej Orchidei
Aleksander Minkowski
postać: Danuta Wasiak reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1975 |
Tolerancja
Tadeusz Różewicz
postać: Kobieta reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1975 |
Strojnisie
Stanisław Grochowiak
postać: Parulska reżyseria: Wachowiak Maja teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1975 |
Opętany przez Muzy
Zbigniew Jerzyna
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1975 |
Sygnał dla Białej Orchidei
Aleksander Minkowski
postać: Danuta Wasiak reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1976 |
Diabelskie sprawki
Alain Rene Lesage
postać: Rajfura reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1976 |
Opowieść o Czhun-Hiang
Anonim
postać: Narrator reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 1976 |
Diabelskie sprawki
Alain Rene Lesage
postać: Kobieta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 marca 1976 |
Godzina postoju
Henryk Bardijewski
postać: Kobieta I reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1976 |
Czarne motyle z Neseberu
Andrzej Szczypiorski
postać: Kobieta reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1976 |
Kochanka i muza
Ewa Kalinowska, Hanna Szof
postać: George Sand reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1976 |
Kochanka i muza
Ewa Stocka-Kalinowska
postać: George Sand reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 maja 1976 |
Siostra
Siegfried Lenz
postać: Matylda Tiefenbach reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1976 |
Nie ma kto pisać do pułkownika
Gabriel Garcia Marquez
postać: Żona pułkownika reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 czerwca 1976 |
Biedna mysz
Henryka Królikowska
postać: Kobieta 1 reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lipca 1976 |
Trzy po trzy o Fredrze
Zofia Orszulska
postać: Zofia z Jabłonowskich Fredrowa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1976 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Organowa reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 lipca 1976 |
Pokój, w którym kiedyś żyliśmy
Bo Carpelan
postać: Stara kobieta reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Marta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1976 |
W popiół płodna
Stanisław Grochowiak
postać: Kobieta reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1976 |
Międzymiastowa
Ferenc Deák
postać: Starsza pani reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1977 |
Książeczka
Zofia Chądzyńska
postać: Kazia reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 1977 |
Tato, tato-sprawa się rypła
Ryszard Latko
postać: Matka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1977 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Mammea reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1977 |
Kamień jak kamień
Jerzy Grzymkowski
postać: Stara reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1977 |
Żelazna pani
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Starsza Pani reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 maja 1977 |
Apollo i Marsjasz
Jan Koecher
postać: Hera reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 maja 1977 |
Kłopoty z Heraklesem
Jan Koecher
postać: Hera reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1977 |
Kwartet wokalny na mlecznej drodze
Halina Auderska
postać: George Sand reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 maja 1977 |
Iris była tancerką
Halina Krzyżanowska
postać: Mamuśka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1977 |
Herakles i hydra
Jan Koecher
postać: Hera reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 czerwca 1977 |
Zastrzelono mnie - Cztery opowieści porucznika Herberta
Janusz Meissner
postać: Madame Carotle reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1977 |
Dopóty dzban wodę nosi
Walentyna Toczyska
postać: Martyna reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 października 1977 |
Bezdomne pisklę
Herbert Berger
postać: Rosi reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1977 |
Kwitnąca koniczyna
Rafael Alberti
postać: Umbrosa reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1978 |
Wznowienie
Tom Gallacher
postać: Delia Kevin reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lutego 1978 |
Pawie na dachu
Walentyna Toczyska
postać: Sabina reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1978 |
Biuro rzeczy znalezionych
Władysław Terlecki
postać: Dama reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 października 1978 |
Prosto do nieba
Henryk Zawadzki
postać: Madame Pikor reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1978 |
Portret damy
Henry James
postać: Ciotka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1979 |
Prezent dla magika
Halina Krzyżanowska
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1979 |
Baw się ze mną
Joanna Kulmowa
postać: Matka reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1979 |
I będę jadła malinowe lody
Janusz Nasfeter
postać: Pani Emilia reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1979 |
Naprzód Warszawo
Jan Koecher
postać: Artystka reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1979 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Stara reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1979 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Stara reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1979 |
Gra
Krzysztof Dmitriuk, Romuald Karaś
postać: Franciszek Gorzel reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 maja 1979 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Stara reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1979 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Stara reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lipca 1979 |
Aplipaplikukiblau
Andrzej Mularczyk
postać: Sąsiadka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 1979 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Matka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1980 |
Non stop
Maciej Zenon Bordowicz
postać: Starsza kobieta I (starsza) reżyseria: Bordowicz Maciej Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1980 |
Skapany świat
Władysław Orkan
postać: Nasta reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1980 |
Wejście do ogrodu
Ireneusz Iredyński
postać: Matka reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lipca 1980 |
Wymarzony dom Ani
Lucy Maud Montgomery
postać: Maryla Cuthbert reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lipca 1980 |
Wymarzony dom Ani
Lucy Maud Montgomery
postać: Maryla Cuthbert reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lipca 1980 |
Wymarzony dom Ani
Lucy Maud Montgomery
postać: Maryla Cuthbert reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1980 |
Jedno ciało czy dwa
Cedric G. Gilford
postać: Panna Kerley reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 1980 |
Dialogi filozoficzne
Giacomo Leopardi
postać: Śmierć reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 grudnia 1980 |
Sire Halewyn
Michel de Ghelderode
postać: Żona drwala reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1980 |
Noc wigilijna
Mikołaj Gogol
postać: Caryca Katarzyna reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1981 |
Salto
Tadeusz Konwicki
postać: Wdowa reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1981 |
Panta rei
Halina Krzyżanowska
postać: Matka Zuzanny reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1981 |
Nienawiść
Rex Close
postać: Hester reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 marca 1981 |
Wszystko dobre, co się dobrze kończy
William Shakespeare
postać: Wdowa floretyńska reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 marca 1981 |
Dziurdziowie
Eliza Orzeszkowa
postać: Aksena reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1981 |
Pamiętnik z ogłoszenia
Józef Hen
postać: Aktorka Estera Bielawska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 maja 1981 |
Jej łza
Anna Lisowska-Niepokólczycka
postać: Stara księżna reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1981 |
Archipelag
Kazimierz Strzałka
postać: Pani doktor reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1981 |
Telefon w nocy
Fiodor Knorre
postać: Leokadia reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1981 |
Powrót Alcesty
Artur Maria Swinarski
postać: Etra reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1981 |
Marzena w krainie obfitości
Bożena Hampel
postać: Miss Van Buren reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1983 |
Między ustami a brzegiem pucharu
Maria Rodziewiczówna
postać: Tekla Ostrowska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1983 |
Między ustami a brzegiem pucharu
Maria Rodziewiczówna
postać: Tekla Ostrowska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1983 |
Między ustami a brzegiem pucharu
Maria Rodziewiczówna
postać: Tekla Ostrowska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1983 |
Między ustami a brzegiem pucharu
Maria Rodziewiczówna
postać: Tekla Ostrowska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 stycznia 1984 |
Bracia Dalcz i spółka
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Józefina Dalcz reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1984 |
Bracia Dalcz i spółka
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Józefina Dalcz reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lipca 1984 |
Wieczory florenckie
Julian Klaczko
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lipca 1984 |
Chmury
Arystofanes
postać: Chór reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1984 |
Dyskretna sprawa Łarisy de Strogoff
Janusz Odrowąż
postać: Hrabina reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1984 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Berta Sonnenbruch reżyseria: Owidzki Juliusz, Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1984 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Berta Sonnenbruch reżyseria: Owidzki Juliusz, Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1984 |
Wczesny odlot żurawi
Ryszard Frelek
postać: Profesorowa reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1985 |
Sznurek i nożyczki
Brian Wilson Aldiss
postać: Matka Williama reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1985 |
Za kurtyną
Earl Derr Biggers
postać: Babcia Kirk reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1985 |
Za kurtyną
Earl Derr Biggers
postać: Babcia Kirk reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 maja 1985 |
Marsz weselny
Bjørnstjerne Martinius Bjørnson
postać: Babka reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1985 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
postać: Bernarda reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1985 |
Czarodziej z Oz
Lyman Frank Baum
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 1985 |
Czarodziej z Oz
Lyman Frank Baum
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1985 |
Klejnoty
Włodzimierz Perzyński
postać: Tarnińska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1985 |
Klejnoty
Włodzimierz Perzyński
postać: Tarnińska reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 listopada 1985 |
Kalewala
Anonim
postać: Louhi reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 listopada 1985 |
Zuzulka
Anatol France
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1985 |
Ich dziecko
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Ciotka Agata reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1985 |
Ich dziecko
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Ciotka Agata reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1985 |
Ich dziecko
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Ciotka Agata reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1986 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
postać: Pani Vauquer reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 marca 1986 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
postać: Pani Vauquer reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 1986 |
Piramida
Anna Jókai
postać: Hermina reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 1986 |
Bez dogmatu
Henryk Sienkiewicz
postać: Ciotka Leona reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 1986 |
Bez dogmatu
Henryk Sienkiewicz
postać: Ciotka Leona reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 1986 |
Bez dogmatu
Henryk Sienkiewicz
postać: Ciotka Leona reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1986 |
Martwa natura
Krystyna Śląska
postać: Pani Miller reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1987 |
Sezonowa miłość
Gabriela Zapolska
postać: Gaździna reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1987 |
Sezonowa miłość
Gabriela Zapolska
postać: Gaździna reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 maja 1987 |
Sezonowa miłość
Gabriela Zapolska
postać: Gaździna reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1987 |
Pejzaż
Danił Granin
postać: Nadieżda reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1987 |
Pejzaż
Danił Granin
postać: Nadieżda reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1987 |
Cytadela
Georges Courteline
postać: Pani Page reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1988 |
Stankiewicz
Eustachy Rylski
forma twórczości: role reżyseria: Giza Hanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1988 |
Opowieści z zaczarowanego lasu. Mity greckie
Nathaniel Hawthorne
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1988 |
Treserka upiorów
Ion Baiesu
forma twórczości: role reżyseria: Constantinescu Titel teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1989 |
Opowieści z zaczarowanego lasu. Mity greckie
Nathaniel Hawthorne
postać: Medea reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1989 |
Prywatka
Paweł Jaszczuk
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 marca 1989 |
Monsieur Huragan
Urszula Kozanecka-Krzyśkow
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 1989 |
Depozyt
Andrzej Mularczyk
postać: Żona pułkownika Barbasiewicza reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1989 |
To, czego nie dosięgnie
Emily Dickinson
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 września 1989 |
Sowy
Grzegorz Walczak
postać: Felicja reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1989 |
Sowy
Grzegorz Walczak
postać: Felicja reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 1989 |
Słowik
Hans Christian Andersen
postać: Śmierć reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 kwietnia 1990 |
Wielka kocia bajka
Karol Čapek
postać: Matka Króla reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1990 |
Wielka kocia bajka
Karol Čapek
postać: Matka Króla reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 grudnia 1990 |
Żałosna historia o Meluzynie
Gustaw Morcinek
postać: Księżna Monika reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1990 |
Jedyny dom z ogrodem
Maria Ewa Letki
postać: Babcia reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1990 |
Jedyny dom z ogrodem
Maria Ewa Letki
postać: Babcia reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1991 |
Metamorfozy
Lucjusz Apulejusz
postać: Starucha reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1991 |
Zabić ich! Zabić ich!
Robert Graves
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1991 |
Metamorfozy
Lucjusz Apulejusz
postać: Starucha reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1991 |
Zaproszenie na Sabat
Robert Graves
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1992 |
W dzień śmierci jego
Marek Hłasko
postać: Gospodyni reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1992 |
Janulka, córka Fizdejki
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Eliza reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1992 |
Rajski ogród
Hans Christian Andersen
postać: Matka Wiatrów reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1992 |
Monsignore Kichote
Graham Greene
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1992 |
Monsignore Kichote
Graham Greene
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1992 |
Monsignore Kichote
Graham Greene
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1992 |
Monsignore Kichote
Graham Greene
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1992 |
Krzyk
Jan Krzysztofczyk
postać: Matka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1993 |
Czarodziejski napój
Dušan Brindza
postać: Katarzyna reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 października 1993 |
Dziedzictwo
Sybille Bedford
postać: Babcia reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1993 |
Dwie wigilie
Wiesława Meder
postać: Stara matka reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1993 |
Trochę inne święta
Maria Ewa Letki
forma twórczości: role reżyseria: Olejniczak Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1994 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Matka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1994 |
Teatr niekonsekwencji
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lipca 1994 |
Smutnych losów Jana Piszczyka ciąg dalszy
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Matka Alicji reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lipca 1994 |
Smutnych losów Jana Piszczyka ciąg dalszy
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Matka Alicji reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lipca 1994 |
Smutnych losów Jana Piszczyka ciąg dalszy
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Matka Alicji reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lipca 1994 |
Smutnych losów Jana Piszczyka ciąg dalszy
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Matka Alicji reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1994 |
Smutnych losów Jana Piszczyka ciąg dalszy
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Matka Alicji reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 października 1994 |
Howards End
Edward Morgan Forster
postać: Ciotka Julia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 października 1994 |
Howards End
Edward Morgan Forster
postać: Ciotka Julia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1995 |
Agata Christie - ona wiedziała, co...
Elżbieta Łukomska
postać: Agata Christie reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lutego 1995 |
Awantura o Basię
Kornel Makuszyński
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1995 |
Komedia peryferyjna
Adam Bauman
postać: Pani Słowikowa reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 1995 |
Niedzielny garnitur nieboszczyka
Ramón María del Valle-Inclán
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 1995 |
Reduta
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Pani Włada reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1995 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Maria Wojnicka reżyseria: Nikołajew Dmitrij teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1995 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Staruszka reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 1995 |
Kwidam
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 1995 |
Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki
Ignacy Krasicki
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1996 |
Europa
Henry James
postać: Matka reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1996 |
Ognisty anioł
Walery Briusow
postać: Wróżbiarka reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 maja 1996 |
Kwiaty śliwy w złotym wazonie - Złoty lotos
Anonim
postać: Matka Wang reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1996 |
Siedem dalekich rejsów
Leopold Tyrmand
postać: Madame Kraal reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1996 |
Sowa, córka piekarza
Marek Hłasko
postać: Ciotka reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1996 |
Wielka brama
Kornel Makuszyński
postać: Stara/Fregata reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 sierpnia 1996 |
Wielka brama
Kornel Makuszyński
postać: Fregata reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 sierpnia 1996 |
Wielka brama
Kornel Makuszyński
postać: Fregata reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 sierpnia 1996 |
Wielka brama
Kornel Makuszyński
postać: Fregata reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 listopada 1996 |
Chłopcy
Stanisław Grochowiak
postać: Siostra Przełożona reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 1996 |
Baal w Babilonie
Fernando Arrabal
postać: Babka reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1997 |
Długi obiad świąteczny
Thornton Wilder
postać: Matka reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 1997 |
Nie można ufać tajemnicy
Wojciech Letki
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 stycznia 1997 |
Samotność na sprzedaż
Hanna Kowalewska
postać: Lena reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1997 |
Obietnica
Friedrich Dürrenmatt
postać: Pani Schrott reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 listopada 1997 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1997 |
Gość wigilijny
Adam Bauman
postać: Babcia reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1997 |
Tetmajerka
Maria Palinder, Kazimierz Tetmajer-Przerwa, Włodzimierz Wnuk
postać: Tetmajerka reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lutego 1998 |
Portret grupowy z damą
Heinrich Böll
postać: Elsa Kremer/Matka Leni reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1998 |
Ludzie bezdomni
Stefan Żeromski
postać: Hrabina Niewacka reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1998 |
Ludzie bezdomni
Stefan Żeromski
postać: Hrabina Niewacka reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1998 |
Bader albo trzy dania
Rafał Maciąg
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1998 |
Ludzie bezdomni
Stefan Żeromski
postać: Hrabina Niewacka reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1998 |
Walka z cieniem
Paweł Mossakowski
postać: Matka Ewy reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1999 |
I koń się potknie
Aleksander Ostrowski
postać: Głafira Klimowna Głumowa reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 marca 1999 |
Miejsce
Marek Ławrynowicz
postać: Leokadia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lipca 1999 |
Piąta kolumna
Ernest Hemingway
postać: Pokojówka Petra reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 grudnia 1999 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Wiedźma-tandeciarka reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 2000 |
Żelazna konstrukcja
Maciej Wojtyszko
postać: Ewa Lasocka reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 2000 |
Bóg na śmieciach
Bohdan Drozdowski
postać: Mikułowska reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 2000 |
Hrabina z podziemia (historia prawie prawdziwa)
Cezary Harasimowicz
postać: Natalia reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 2000 |
Chata za wsią
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaga reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 2000 |
Chata za wsią
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaga reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 2000 |
Chata za wsią
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaga reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 2000 |
Szalbierz
György Spiró
postać: Hrehorowiczowa reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 2000 |
Królowa mokradeł
Alicja Bykowska-Salczyńska
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 2000 |
Obroża
Grzegorz Walczak
postać: Matka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 2000 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Margrabina R. reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 grudnia 2000 |
Korsarz
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Katarzyna reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 2001 |
Szepty i kłamstwa
Hanna Kowalewska
postać: Babcia reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 2001 |
Tajemnica spowiedzi
Anna Bernat
postać: Matka księdza reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 2001 |
Schach z Wuthenow
Theodor Fontane
postać: Ciotka Marguerite reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 września 2001 |
Stowarzyszenie kapeluszowych dam
Josef Lenhart
postać: Valika reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 listopada 2001 |
Elegia Babelsberska
Eugen Ruge
postać: Charlotta reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lutego 2002 |
Życie przed progiem
Jerzy Niemczuk
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 maja 2002 |
Requiem
Antonio Tabucchi
postać: Staruszka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 grudnia 2002 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaruha reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 2002 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaruha reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 2002 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaruha reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 2002 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaruha reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 grudnia 2002 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaruha reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 grudnia 2002 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaruha reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 2002 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Jaruha reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|