16 marca 2013 |
Meblościanka
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Peszek Błażej teatr: Scena Tańca Współczesnego , Kraków
|
16 marca 2013 |
Meblościanka
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Pisarka reżyseria: Peszek Błażej teatr: Scena Tańca Współczesnego , Kraków
|
26 września 2014 |
Przemiany
Adolf Weltschek, Małgorzata Zwolińska
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Teatr Groteska, Kraków
|
26 września 2014 |
Przemiany
Adolf Weltschek, Małgorzata Zwolińska
forma twórczości: role reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Teatr Groteska, Kraków
|
29 października 2014 |
Strona za stroną
Roman Woźniak
forma twórczości: role reżyseria: Woźniak Roman teatr: Teatr Academia, Warszawa
|
9 kwietnia 2016 |
april 31
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Ganjalyan Helena teatr: Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, Bytom
|
1 sierpnia 2016 |
gdzie ty idziesz dziewczynko
.
forma twórczości: role reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Muzeum Powstania Warszawskiego, Warszawa
|
8 września 2017 |
Polowanie
.
forma twórczości: role teatr: Fundacja Burdąg, Pęcice Małe
|
13 maja 2018 |
Ognisty Anioł
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: role reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
2 marca 2019 |
Orfeusz i Eurydyka
Christoph Willibald Gluck
forma twórczości: role reżyseria: Piekorz Magdalena teatr: Warszawska Opera Kameralna, Warszawa
|
8 czerwca 2019 |
Halka (wileńska)
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
4 października 2019 |
Halka (wileńska)
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok
|
7 marca 2020 |
Inni ludzie
Dorota Masłowska
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego, Kraków
|
21 sierpnia 2020 |
Nie ma
Mariusz Szczygieł
forma twórczości: choreografia reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich, Warszawa
|
21 sierpnia 2020 |
Nie ma
Mariusz Szczygieł
forma twórczości: role reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich, Warszawa
|
23 października 2020 |
Kamionna. Opowieści rodzinne
Marta Sokołowska
forma twórczości: choreografia reżyseria: Bednarkiewicz Mateusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
5 marca 2021 |
Ha(e)user
Ewa Mikuła
forma twórczości: role reżyseria: Ganjalyan Helena teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
5 czerwca 2021 |
Ach, jak cudowna jest Panama
Janosch
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jarosz Robert teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
18 czerwca 2021 |
Danse Macabre
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Piotrowska-Auffret Renata teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 września 2022 |
Syrena. Anatomia miłości
Zuzanna Bojda
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kopiec Daria teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Marii i Edmunda Wiercińskich, Wrocław
|
10 września 2022 |
Syrena. Anatomia miłości
Zuzanna Bojda
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kopiec Daria teatr:
|