8 czerwca 1961 |
Pies ogrodnika
Vega Lope de
postać: Marcelina reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 września 1961 |
Dziewczyna sędzią
Zabłocki Franciszek
postać: Eliza reżyseria: Mikulska Zofia teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 października 1961 |
Kocham, kocham
Mass Włodzimierz, Czerwiński Michał
postać: Nina reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
26 kwietnia 1962 |
Odwety
Leon Kruczkowski
postać: Matylda reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 czerwca 1962 |
Spisek Matyldy
Kazimierz Barnaś
postać: Matylda reżyseria: Stojowska Ewa teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
17 stycznia 1963 |
Powrót posła
Niemcewicz Julian Ursyn
postać: Agatka reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 marca 1963 |
Nie igra się z miłością
Musset Alfred de
postać: Rozalka reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 marca 1963 |
Nie igra się z miłością
Alfred de Musset
postać: Rozalka reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
9 czerwca 1963 |
Dwa klony
Szwarc Eugeniusz
postać: Janek reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
26 października 1963 |
Peer Gynt
Ibsen Henryk
postać: Dziewczyna reżyseria: Zamkow Lidia teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 marca 1964 |
Lalka
Bolesław Prus
postać: Izabela Łęcka reżyseria: zespół teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
19 listopada 1965 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Maryna reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
2 lutego 1966 |
Jadzia wdowa
Ryszard Ruszkowski
postać: Jadzia reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
27 marca 1966 |
Dobry człowiek z Seczuanu
Bertolt Brecht
postać: Kobieta reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
18 marca 1967 |
Dwa teatry
Szaniawski Jerzy
postać: Lizelotta reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
18 marca 1967 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Lizelotta reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
3 czerwca 1967 |
Popas króla jegomości
Grzymała-Siedlecki Adam
postać: Catherine reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
8 września 1967 |
Pepsie
Victor Pierre Edmond
postać: Maria Aurora reżyseria: d`Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
8 września 1967 |
Pepsie
Pierre Edmond Victor
postać: Maria Aurora reżyseria: D'Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
8 listopada 1967 |
Irkucka historia
Aleksiej Arbuzow
postać: Niura reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
8 listopada 1967 |
Irkucka historia
Aleksiej Arbuzow
forma twórczości: role reżyseria: Moryciński Hugon teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
16 stycznia 1968 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Febe reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
17 marca 1968 |
Pigmalion
Shaw George Bernard
postać: Pani Eynsford Hill reżyseria: d`Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
17 marca 1968 |
Pigmalion
George Bernard Shaw
postać: Pani Eynsford Hill reżyseria: d'Alphonse Maria teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
26 października 1968 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
postać: Melanto reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
26 października 1968 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
postać: Syrena reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 lutego 1969 |
Rzecz listopadowa
Ernest Bryll
postać: Panna Młoda reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
26 marca 1969 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Ania reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
21 czerwca 1969 |
Jaśnie Pan Nikt
Vega Lope de
postać: Oktawia reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 października 1969 |
Śmierć Gubernatora
Leon Kruczkowski
postać: Zuzanna reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Cyganka reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Dziewczyna reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Dziewczyna 2 reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Girlsa reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
7 marca 1970 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Straszewska Maria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
23 kwietnia 1970 |
Zamieć
Leonow Leonid
postać: Wala reżyseria: Żukowska Teresa teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
15 lipca 1970 |
Play-boy
Pavelkić Rade
postać: Gaga reżyseria: Gajić Miodrag teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 grudnia 1970 |
Don Juan
Molière
postać: Marcysia reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
13 marca 1971 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Marynia reżyseria: Obidniak Alina teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
22 maja 1971 |
Król Edyp
Sofokles
forma twórczości: role reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
10 lipca 1971 |
Niezwykła gra
Thomas Robert
postać: Luiza reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
27 listopada 1971 |
Wesele
Wyspiański Stanisław
postać: Panna Młoda reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
27 listopada 1971 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Panna Młoda reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
19 maja 1972 |
Bliźniaki z Wenecji
Carlo Goldoni
postać: Rozaura reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
29 października 1972 |
Ten miły, stary dom...
Aleksiej Arbuzow
postać: Nina Biegak reżyseria: Jagła Danuta teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
27 stycznia 1973 |
Pan Geldhab
Aleksander Fredro
postać: Flora reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
14 kwietnia 1973 |
Henryk IV
Pirandello Luigi
postać: Frida reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
28 czerwca 1973 |
Adam i Ewa
Rudi Strahl
postać: Ewa reżyseria: Ziembiński Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
3 listopada 1973 |
Gdy wraca młodość
Aleksiej Arbuzow
postać: Masza reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
6 grudnia 1973 |
Kolędnicy
Skotnicki Jan
postać: Anioł Dziewczyna reżyseria: Uryga Jan teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
3 marca 1974 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Klara reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Teatr Dolnośląski, Jelenia Góra
|
27 kwietnia 1974 |
Konopielka
Redliński Edward
postać: Handzia reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
27 kwietnia 1974 |
Konopielka
Edward Redliński
postać: Handzia reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
10 listopada 1974 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Ernest Bryll
postać: Zajączek reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
5 kwietnia 1975 |
Cezar i Kleopatra
Norwid Cyprian Kamil
postać: Kleopatra reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
22 maja 1975 |
Beniowski
Juliusz Słowacki
postać: Muza reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
12 lipca 1975 |
Lalek
Zbigniew Herbert
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
6 listopada 1975 |
Tak tu cicho o zmierzchu
Wasiliew Borys
postać: Rita Osianina reżyseria: Burski Juliusz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
25 lutego 1976 |
Don Juan
Molière
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
25 lutego 1976 |
Don Juan
Molière
postać: Marcysia reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
1 kwietnia 1976 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
postać: Marya reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
20 marca 1977 |
Śniadanie
Groński Ryszard Marek
postać: Ona reżyseria: Wodecki Wiesław teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
2 lipca 1977 |
Życie człowieka
Leonid Andrejew
postać: Ktoś reżyseria: Lupa Krystian teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
2 lipca 1977 |
Życie człowieka
Leonid Andrejew
postać: Płaczka reżyseria: Lupa Krystian teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
12 listopada 1977 |
Z głębokiej otchłani wołam
Grochowiak Stanisław
postać: Grzesznica reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
8 lutego 1978 |
Gra miłości i przypadku
Pierre de Marivaux
postać: Lizetta reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
7 kwietnia 1978 |
Dziady (część III)
Adam Mickiewicz
postać: Gubernatorowa reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
7 kwietnia 1978 |
Dziady (część III)
Adam Mickiewicz
postać: Kmitowa reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
7 kwietnia 1978 |
Dziady (część III)
Adam Mickiewicz
postać: Rollisonowa reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
9 listopada 1978 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serc
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kaniewska Maria teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
9 listopada 1978 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serc
Aleksander Fredro
postać: Pani Dobrójska reżyseria: Kaniewska Maria teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
6 maja 1979 |
Protesilas i Laodamia
Wyspiański Stanisław
postać: Zjawy, Nudy, Zmory reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
6 maja 1979 |
Protesilas i Laodamia
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
10 listopada 1979 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
postać: Angustias reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 stycznia 1980 |
Oni
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Marianna Splendorek reżyseria: Konieczka Hieronim teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 maja 1980 |
Raj leniuchów, czyli Demokracja ateńska
Arystofanes
postać: Bojomira reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 maja 1980 |
Raj leniuchów, czyli Demokracja ateńska
Arystofanes
postać: Kobieta z chóru reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 listopada 1980 |
Atomowy rower
Odrowąż Janusz
postać: Pani reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1980 |
Ścięte drzewa
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Maria reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1980 |
Ścięte drzewa
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Maria Bilińska reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 stycznia 1981 |
Bal manekinów
Bruno Jasieński
postać: Manekin 3 - damski reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 stycznia 1981 |
Bal manekinów
Bruno Jasieński
postać: Pani 3 reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 maja 1981 |
Yo-Yo
Marek Piwowski
forma twórczości: role reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 czerwca 1981 |
Za siedmioma górami
Szelburg-Zarembina Ewa
postać: Ochmistrzyni reżyseria: Bombor Bolesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 listopada 1981 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Drwęska reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 marca 1982 |
Kobieta bez skazy
Zapolska Gabriela
postać: Rena reżyseria: Czarnecki Henryk teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 grudnia 1982 |
Antygona
Sofokles
postać: Eurydyka reżyseria: Konieczka Hieronim teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1983 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Dama na balu I reżyseria: Krężałowski Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1983 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Robotnica na wiecu I reżyseria: Krężałowski Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 marca 1983 |
Wesoły wspólnik
Rapacki Wincenty
postać: Hela reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 maja 1983 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Matka reżyseria: Skwark Józef teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 listopada 1983 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 lutego 1984 |
Rodzina
Antoni Słonimski
postać: Lebenbaumowa reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 maja 1984 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Ernest Bryll
postać: Księżna Majolena reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 września 1984 |
Wdowy
Kertesz Akos
postać: Hanna reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1984 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Królowa Małgorzata reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1985 |
Pan Tadeusz (Ostatni zajazd na Litwie)
Adam Mickiewicz
postać: Telimena reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 lutego 1986 |
Palacz zwłok
Fuks Ladislav
postać: Lakme reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 maja 1986 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Radczyni reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 czerwca 1986 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Królowa reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 czerwca 1986 |
Pierścień i Róża
Thackeray William Makepeace
postać: Królowa reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
20 grudnia 1986 |
Z życia glist
Enquist Per Olov
postać: Johanne Luise Heiberg reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 lutego 1987 |
Stuknięta
Gelman Aleksander
postać: Sekretarka dyrektora reżyseria: Grigorjan Aleksander teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 maja 1987 |
Burza
William Shakespeare
postać: Juno reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 grudnia 1987 |
Zmowa świętoszków (Moliére)
Michaił Bułhakow
postać: Magdalena Bejart reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz królowej Madagaskaru
Tuwim Julian
postać: Pani Lemięcka reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Pani Lemięcka reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 maja 1988 |
Wędrowny Teatr Sopalovicia
Simowic Ljubomir
postać: Jelisaveta Protic reżyseria: Gocedarowic Petar teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
23 listopada 1988 |
Madame de Sade
Mishima Yukio
postać: Madame Montreuil reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
23 listopada 1988 |
Madame de Sade
Yukio Mishima
postać: Madame de Montreuil reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 czerwca 1989 |
Bóg
Woody Allen
postać: Kobieta reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 listopada 1989 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
postać: Katarzyna II reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 listopada 1989 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
postać: M-me Vauban reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 listopada 1990 |
Dialogi karmelitanek
Georges Bernanos
postać: Matka Maria od świętego Augustyna reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 września 1992 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Matka reżyseria: Fryźlewicz Józef, Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 grudnia 1993 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Matka III reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|