22 lutego 1957 |
Yerma
Federico García Lorca
postać: Mężczyzna II reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
15 maja 1957 |
Soledad
Colette Audry
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
15 maja 1957 |
Soledad
Colette Audry
postać: Protokolant reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
6 lipca 1957 |
Lato
Tadeusz Rittner
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
6 lipca 1957 |
Lato
Tadeusz Rittner
postać: Kucharz reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 października 1957 |
Miłość i gniew
John Osborne
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
11 grudnia 1957 |
Tartuffe, czyli Świętoszek
Molière
postać: Oficer Gwardii reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 lutego 1958 |
Osaczeni
Janusz Warmiński
postać: "Kruk" reżyseria: Pawlik Bronisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
31 maja 1958 |
Tramwaj zwany pożądaniem
Tennessee Williams
postać: Marynarz reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
28 listopada 1958 |
Prawo męża
Guy Maupassant
postać: Służący reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
6 grudnia 1958 |
Proces
Franz Kafka
postać: I Pan w cylindrze reżyseria: Kulczyński Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
28 kwietnia 1959 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Ryjek reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 lipca 1959 |
Lilla Weneda
Juliusz Słowacki
postać: Chór reżyseria: Kulczyński Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 stycznia 1960 |
Studnie
Tymoteusz Karpowicz
postać: III Milicjant reżyseria: Kulczyński Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
4 marca 1960 |
Król Henryk IV
William Shakespeare
postać: Archibald reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
4 marca 1960 |
Król Henryk IV
William Shakespeare
postać: Podróżny reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 września 1960 |
Testament psa
Ariano Suassuna
postać: Braciszek reżyseria: Swinarski Konrad teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 września 1960 |
Testament psa
Ariano Suassuna
postać: Śmierć reżyseria: Swinarski Konrad teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 października 1960 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Arcybiskup Yorku reżyseria: Woszczerowicz Jacek teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 października 1960 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Sir James Blunt reżyseria: Woszczerowicz Jacek teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 października 1960 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Sir James Tyrrel reżyseria: Woszczerowicz Jacek teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
25 lutego 1961 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
25 lutego 1961 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Ułan II reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
25 lutego 1961 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Poeta romansowy reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
7 października 1961 |
Więźniowie z Altony
Jean-Paul Sartre
postać: Esesman I reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
24 marca 1962 |
Krucjata
Krzysztof Choiński
postać: Strażnik reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
1 maja 1962 |
Stworzenie świata
Janusz Krasiński
postać: Długi reżyseria: Tobiasz Zdzisław, Tobiasz Zdzisław, Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
1 maja 1962 |
Stworzenie świata
Stanisław Grochowiak
postać: Stulpa reżyseria: Tobiasz Zdzisław, Tobiasz Zdzisław, Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
2 maja 1962 |
Andorra
Max Frisch
postać: Żołnierz Andorański reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
2 marca 1963 |
Demony
John Whiting
postać: Ludwik XIII reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
2 marca 1963 |
Demony
John Whiting
postać: Urzędnik reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 maja 1963 |
Inkarno
Kazimierz Brandys
postać: Pan I reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
24 października 1963 |
Marie-Octobre
Julien Duvivier, Henri Jeanson, Jacques Robert
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
7 marca 1964 |
Nocna opowieść
Krzysztof Choiński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 czerwca 1964 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Inteligent reżyseria: Biczycki Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 czerwca 1964 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Rewelers reżyseria: Biczycki Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 czerwca 1964 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Szabrownik reżyseria: Biczycki Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 czerwca 1964 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Sztywny reżyseria: Biczycki Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 czerwca 1964 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Biczycki Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
29 listopada 1964 |
Martwa królowa
Montherlant Henry de
postać: Don Manoel Ocayo reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
22 października 1965 |
Zamek
Franz Kafka
postać: Schwarzer reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
29 stycznia 1966 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
postać: Kamerdyner reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
4 czerwca 1966 |
Śmierć na gruszy
Witold Wandurski
postać: Chłop II- Żołnierz II reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 października 1966 |
Incydent w Wichy
Miller Arthur
postać: Wartownik reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
19 stycznia 1967 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Semen reżyseria: Korzeniewski Bohdan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
19 stycznia 1967 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Turek reżyseria: Korzeniewski Bohdan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
10 czerwca 1967 |
Męczeństwo i śmierć Jean Paul Marata...
Peter Weiss
postać: II Zakonnica reżyseria: Swinarski Konrad teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
20 października 1967 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Urzędnik policyjny I reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
4 maja 1968 |
Biografia
Max Frisch
postać: Pastor, Asystent, Gość reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
15 sierpnia 1968 |
Dyliżans
Aleksander Fredro
postać: Trzymałkiewicz reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
15 sierpnia 1968 |
Dyliżans
Aleksander Fredro
postać: Dziad reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
29 grudnia 1968 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Służący reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 czerwca 1969 |
Sonata Belzebuba, czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Don Jose Intriquez de Estrada reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 czerwca 1969 |
Sonata Belzebuba, czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Lokaj Baronowej Sakalyi reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 lutego 1970 |
Aby podnieść różę
Andrzej Trzebiński
postać: Człowiek Wozuba Teneroita reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 maja 1970 |
Krakus, czyli wyścigi
Cyprian Kamil Norwid
postać: Grodny reżyseria: Dziewulska Małgorzata teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
13 marca 1971 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Maurycy Nikołajewicz reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 czerwca 1971 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Chochoł reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
9 października 1971 |
Hyde-Park
Adam Kreczmar
postać: Zmiennik reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
15 kwietnia 1972 |
Kuchnia
Arnold Wesker
postać: Kierownik sali reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
11 października 1972 |
Na dnie
Maksym Gorki
postać: Policjant reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
6 stycznia 1973 |
Gyubal Wahazar, czyli na przełęczach bezsensu
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Pan w cylindrze reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 stycznia 1973 |
Ameryka
Franz Kafka
postać: Student reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 grudnia 1973 |
Skoro go nie ma
Tadeusz Peiper
postać: Sąsiad I reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 marca 1974 |
Bloomusalem
James Joyce
forma twórczości: role reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 listopada 1974 |
Bal manekinów
Bruno Jasieński
postać: Lokaj II reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 listopada 1974 |
Bal manekinów
Bruno Jasieński
postać: Manekin męski 52 reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 kwietnia 1975 |
Dr Faustus
Marlowe Christopher
postać: Kardynał Padwy reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 kwietnia 1975 |
Tragiczne dzieje Doktora Fausta
Christopher Marlowe
postać: Kardynał Padwy reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
25 grudnia 1975 |
Panna Tutli-Putli
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Wyznawca Działacza społecznego reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
20 lipca 1976 |
Korsarz
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Urzędnik pocztowy reżyseria: Domański Maciej, Walczewski Marek teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
1 sierpnia 1976 |
A miłość nigdy sie nie kończy...
Ödön von Horváth
postać: Hipnotyzer, Sanitariusz reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
5 lutego 1977 |
Ludzie energiczni
Wasylij Szukszyn
forma twórczości: role reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
13 sierpnia 1977 |
Wielki Fryderyk
Adolf Nowaczyński
postać: Neumann reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
2 marca 1978 |
Wieczór trzech króli
Shakespeare William
postać: Malvolio reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
20 maja 1978 |
Oni
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Baron Ruprecht Baehrenklotz reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
23 grudnia 1978 |
Tryptyk listopadowy
Stanisław Wyspiański
postać: Oficer służbowy reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
10 listopada 1979 |
Sprawa Andersonville
Saul Levitt
postać: Sekretarz sądu reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
23 lutego 1980 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Policjant I reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 stycznia 1981 |
Polonez
Jerzy S. Sito
postać: Franciszek Ksawery Branicki reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 stycznia 1981 |
Polonez
Jerzy S. Sito
postać: Oficer rosyjski reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
21 maja 1981 |
Po Hamlecie
Jerzy Żurek
postać: Żołnierz II reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 czerwca 1982 |
Gra miłości i śmierci
Romain Rolland
postać: Doucin reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 listopada 1982 |
Śmierć Dantona
Georg Büchner
postać: Deputowany III reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 listopada 1982 |
Śmierć Dantona
Georg Büchner
postać: Kat II reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Reynaldo reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
18 lutego 1984 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Robotnik reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 listopada 1984 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Protokolant reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 listopada 1985 |
Balkon
Jean Genet
postać: Rewolucjonista reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 kwietnia 1986 |
Wiśniowy sad
Czechow Antoni
postać: Gość reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
10 stycznia 1987 |
Garaż
Emil Bragiński, Eldar Riazanow
postać: Wysoki członek Społdzielni reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 września 1987 |
Szalbierz
György Spiró
postać: Oficer reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 lutego 1988 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Podejrzany typ reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 kwietnia 1988 |
Godzina prawdy (1832)
Krzysztof Choiński
postać: Kalt, agent policyjny reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
28 stycznia 1989 |
Paweł Pierwszy
Dymitr Mereżkowski
postać: Oficer reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
29 czerwca 1989 |
Ciemność w południe
Arthur Koestler
postać: Dozorca reżyseria: Warmiński Janusz, Mączyński Stanisław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 grudnia 1989 |
Mała apokalipsa
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: role reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 lutego 1990 |
Małżeństwo pana Mississippi
Friedrich Dürrenmatt
postać: Mężczyzna w płaszczu od deszczu... reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 lutego 1990 |
Małżeństwo pana Mississippi
Friedrich Dürrenmatt
postać: Psychiatra reżyseria: Warmiński Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 kwietnia 1990 |
Którzy upadają
Samuel Beckett
postać: Pan Barrell reżyseria: Suchocka Bożena, Ostaszkiewicz Jarosław teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
1 grudnia 1990 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Mularz reżyseria: Holoubek Gustaw teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
2 lutego 1991 |
Firma
Marian Hemar
postać: Konduktor reżyseria: Dziewoński Edward teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
25 maja 1991 |
Burza
William Shakespeare
postać: Bosman reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
21 marca 1992 |
Mazepa
Juliusz Słowacki
postać: Pokojowy królewski reżyseria: Holoubek Gustaw teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
11 lipca 1992 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Arnold reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
24 kwietnia 1993 |
Kubuś Fatalista i jego pan
Denis Diderot
postać: Służący/Ojciec Agaty reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
10 lipca 1993 |
Tak jest jak się państwu zdaje
Luigi Pirandello
postać: Służący Agazzich reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 grudnia 1993 |
Proces
Kafka Franz
postać: Mecenas Huld reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
12 lutego 1994 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Walenty reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar, Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
23 kwietnia 1994 |
Czytadło
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: role reżyseria: Gliński Robert teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
17 grudnia 1994 |
Arkadia
Tom Stoppard
postać: Jellaby reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
14 maja 1995 |
Prawdomówny kłamca
Grigorij Gorin
postać: Tomasz reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 listopada 1995 |
Dziedzictwo na Björndal (część 1)
Trygve Gulbranssen
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr:
|
1 grudnia 1995 |
Sceny z egzekucji
Howard Barker
postać: Służący doży Wenecji reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
23 marca 1996 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Baltazar reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
15 listopada 1997 |
Szalony Dzień, czyli Wesele Figara
Pierre A. Beaumarchais
postać: Pedrillo reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
13 grudnia 1997 |
Garderobiany
Ronald Harwood
postać: Kent reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 grudnia 1998 |
Tak daleko, tak blisko
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: role reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
28 maja 2000 |
Opętani
Witold Gombrowicz
postać: Chłop Andrzej Le. reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
26 października 2000 |
Gdzie niemowlę?
Oscar Wilde
postać: Lene, Merriman reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr „Scena Prezentacje”, Warszawa
|
7 stycznia 2001 |
Skąpiec
Molière
postać: Szymon reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
7 kwietnia 2001 |
Dwie sceny miłosne
Antoni Czechow
postać: Łuka reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
9 lutego 2002 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Kurator reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
1 czerwca 2002 |
Nos
Mikołaj Gogol
forma twórczości: role reżyseria: Gietzky Gabriel teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 listopada 2003 |
Frederick czyli bulwar zbrodni
Eric-Emmanuel Schmitt
postać: Firmin reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
16 października 2004 |
Zatrudnimy starego klowna
Matei Visniec
forma twórczości: role reżyseria: Chondrokostas Sebastian teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
5 grudnia 2004 |
Demony
John Whiting
postać: De La Rochepozay reżyseria: Adamczyk Wojciech teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
9 października 2005 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Riabcow reżyseria: Michalik Bogdan teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
29 marca 2009 |
Namiętności
Isaak Bashewis Singer
postać: Lewi Icchok reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
21 listopada 2009 |
Diabeł w purpurze
Antoine Rault
postać: Bernouin reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr „Scena Prezentacje”, Warszawa
|
14 czerwca 2012 |
Lady Oscar
Guillaume Mélanie
postać: Maxime Barnier reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr „Scena Prezentacje”, Warszawa
|
9 marca 2013 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Mularz I reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
26 kwietnia 2014 |
Król Lear
William Shakespeare
postać: Towarzysz Króla reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
7 lutego 2015 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
postać: Woźny reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
12 grudnia 2015 |
Dziewice i mężatki
Molière
postać: Śmierć reżyseria: Wiśniewski Janusz teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
13 października 2018 |
Antygona
Sofokles
postać: Starzec reżyseria: Korytkowska Agnieszka teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
22 listopada 2019 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Duch (gościnnie) reżyseria: Wiśniewski Janusz teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|