4 maja 1968 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Pan Rozbawiony reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 października 1968 |
Znaleziony kufer
Jan Vladislav
postać: Książę, potem król reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 listopada 1968 |
Ballada wigilijna, czyli jak Marek, Jan, Mateusz i Łukasz z Teatru Ludowego do Betlejem szli
Ernest Bryll
postać: Kapral reżyseria: Jun Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 kwietnia 1969 |
Otello, czyli tragedia szlachetnego Murzyna z Wenecji
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 kwietnia 1969 |
Otello, czyli tragedia szlachetnego Murzyna z Wenecji
William Shakespeare
postać: Goniec, Obywatel II, Muzykant II reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 czerwca 1969 |
Droga wiodła przez Narvik
Ksawery Pruszyński
postać: Michałek reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 lipca 1969 |
Antygona
Sofokles
postać: Strażnik reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
27 lipca 1969 |
Antygona
Sofokles
postać: Tyrezjasz reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
27 lipca 1969 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: role reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
18 października 1969 |
Nos
Gogol Mikołaj
postać: Płaton Kowalew; Urzędnik I reżyseria: Łukowski Jan teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
31 października 1969 |
Ucieczka
Bułhakow Michaił
postać: Bajew; Grzegorz Czarnota reżyseria: Gryglaszewska Halina teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
28 lutego 1970 |
Wódko, wódeczko
Jarecki Andrzej
forma twórczości: role reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
19 kwietnia 1970 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
postać: Karkow reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
12 września 1970 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Lulek reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
8 listopada 1970 |
Akwarium 2
Jerzy Gruza, Krzysztof Teodor Toeplitz
postać: Winston Ryba zwany Winkiem reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
18 września 1971 |
Barillon się żeni!
Georges Feydeau
forma twórczości: role reżyseria: Gryglaszewska Halina teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
18 września 1971 |
Barillon się żeni!
Georges Feydeau
postać: Flameche reżyseria: Gryglaszewska Halina teatr: Teatr Rozmaitości, Kraków
|
10 listopada 1971 |
Sennik współczesny
Tadeusz Konwicki
postać: Krupa, partyzant reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 stycznia 1972 |
Szklana menażeria
Tennessee Williams
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 stycznia 1972 |
Szklana menażeria
Tennessee Williams
postać: Gość reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 1972 |
Farsa mrocznych
Michel de Ghelderode
postać: Chwiston reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 września 1972 |
Don Juan
Molière
postać: Pieterek reżyseria: zespół teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 listopada 1972 |
Klęska
Aleksander Fadiejew
postać: Gonczarenko reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1973 |
Oby nam się!
Michaił Zoszczenko
postać: Gość reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1973 |
Oby nam się!
Bertolt Brecht
postać: Młody człowiek reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1973 |
Oby nam się!
Aleksander Bednarz
postać: Pan młody reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 maja 1973 |
A jak królem, a jak katem będziesz
Tadeusz Nowak
postać: Jędruś reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 września 1973 |
Cień
Maciej Małecki, Wojciech Młynarski
postać: Cień reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
15 lutego 1974 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kostryn reżyseria: Słociński Antoni teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
10 maja 1974 |
Śmierć Gubernatora
Leon Kruczkowski
postać: Więzień reżyseria: Słociński Antoni teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
22 listopada 1974 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Albin reżyseria: Słociński Antoni teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
14 marca 1975 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Duch ciemności reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
25 października 1975 |
Beatrix Cenci
Juliusz Słowacki
postać: Wiedźma II reżyseria: Wachowiak Maja teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 listopada 1975 |
Doktor Faustus
Christopher Marlowe
postać: Woźnica reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1976 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Leon reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 maja 1976 |
Nowe cierpienia młodego W.
Ulrich Plenzdorf
postać: Jonas reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1977 |
Sny Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Sindbad reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 maja 1977 |
Terminator
Peter Handke
postać: Majster reżyseria: Mich Zbigniew teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 października 1977 |
Protokół pewnego zebrania partyjnego
Aleksander Gelman
postać: Oleg Komkow teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
5 lutego 1978 |
Sonata widm
Strindberg August
postać: Johansson reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 kwietnia 1978 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Feliks reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 stycznia 1979 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Makary reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 maja 1979 |
Szalona Greta
Grochowiak Stanisław
postać: Klucznik reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 grudnia 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Car reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 marca 1980 |
W imię ziemi i słońca
Druce Ion
postać: Charet Wasiljewicz reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
4 października 1980 |
Hałdy
Stanisław Bieniasz
postać: Erwin reżyseria: Matuszak Włodzimierz teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
9 listopada 1980 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Dyrektor reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
16 listopada 1980 |
Tragedia Romea i Julia
William Shakespeare
postać: Capulet reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
21 lutego 1981 |
Przeprowadzka
Willamson Dawid
postać: Kenny reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
10 maja 1981 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
postać: Kola reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
20 czerwca 1981 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Mac Majcher Macheth reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
27 września 1981 |
Łyżki i księżyc
Emil Zegadłowicz
postać: Minister Handlu i Przemysłu reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Powstaniec z 1863 roku reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Żyd reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
18 marca 1982 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Diabeł IV reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
5 czerwca 1982 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Papkin reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
1 października 1982 |
Czapa, czyli Śmierć na raty
Janusz Krasiński
postać: Kuźma reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
13 listopada 1982 |
Matka Courage
Bertolt Brecht
postać: Pisarz pułkowy reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1983 |
Ulisses
James Joyce
postać: Stefan Dedalus reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
7 października 1983 |
Cud
Gyorgy Schwajda
postać: Vencel Nagy reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
16 grudnia 1983 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Hrabia Henryk reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
23 marca 1984 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Kotowicz reżyseria: Maciejowski Jan, Gryzik Antoni teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
26 października 1984 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Cheever reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
21 grudnia 1984 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Nieznajomy reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
15 lutego 1985 |
Sami ze wszystkimi
Gelman Aleksander
postać: Andrzej Gołębski reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
3 marca 1985 |
Sen
Dostojewski Fiodor
postać: Dama reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
5 maja 1985 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Majordomus reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
14 czerwca 1985 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Alfred hr. de la Trefouille reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
6 grudnia 1985 |
W mrokach złotego pałacu, czyli Bazylissa Teofanu
Tadeusz Miciński
postać: Bazyli Eunuch Lekapen reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
19 października 1986 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Siemion Jepichodow reżyseria: Wilkin Aleksander teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
18 stycznia 1987 |
Indyk
Sławomir Mrożek
postać: Poeta reżyseria: Szubarczyk Antoni teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1987 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
postać: Clarin reżyseria: May Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 marca 1987 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
postać: Dworzanin IV reżyseria: May Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
31 maja 1987 |
Czarujący łajdak
Pierre Chesnot
postać: Paweł Rougemont reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 listopada 1987 |
Mandat
Erdman Nikołaj
postać: Iwan Iwanowicz Szyronkin reżyseria: Wilkin Aleksandr teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
23 listopada 1987 |
Paszport na Europę
Kasz Marek wg
postać: (monodram) reżyseria: Franaszek Mieczysław teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
23 listopada 1987 |
Paszport na Europę
Kasz Marek wg
forma twórczości: reżyseria i adaptacja teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
11 grudnia 1988 |
Ostatnia noc Sokratesa
Canew Stefan
postać: Sokrates reżyseria: Mamont Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
26 lutego 1989 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Dworzanin reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
4 czerwca 1989 |
Krzesiwo
Hanna Januszewska
postać: Strażnik I reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
21 października 1989 |
Doktor Żywago
Borys Pasternak
postać: Komarowski reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
18 lutego 1990 |
Bóg
Woody Allen
postać: Lorenzo Miller reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
18 lutego 1990 |
Bóg
Woody Allen
postać: Groucho Marx reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
18 lutego 1990 |
Bóg
Woody Allen
postać: Grecki niewolnik reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
25 marca 1990 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Lucyper reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
25 marca 1990 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Pilaks reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 września 1990 |
Pamiętnik wariata
Gogol Mikołaj wg
postać: Smutny pan reżyseria: Kowalski Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
14 października 1990 |
Panna Tutli-Putli
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Stanghoyzen - Holender reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
19 stycznia 1991 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kirkor reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
2 marca 1991 |
Szarate
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Góral, Kat, Żandarm reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
9 października 1992 |
Nawrócony w Jaffie
Marek Hłasko
postać: Izaak reżyseria: Buchwald Jan teatr: Teatr Polski, Poznań
|
27 marca 1993 |
El Retablo de Maese Pedro
Falla Manuel de
postać: El Ventero (Oberżysta) reżyseria: Dziewulska Małgorzata teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
6 listopada 1993 |
Nasze miasto
Thornton Wilder
postać: Reżyser reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr Polski, Poznań
|
12 stycznia 1994 |
Emigranci
Sławomir Mrożek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 kwietnia 1994 |
Juliusz Cezar
William Shakespeare
postać: Decjusz Brutus reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 października 1994 |
Antygona
Sofokles
postać: Kreon reżyseria: Moszkowicz Jerzy teatr: Teatr Polski, Poznań
|
28 kwietnia 1995 |
Tajemniczy ogród
Burnett Frances
postać: Archibald Craven reżyseria: Warzecha Edward teatr: Teatr Polski, Poznań
|
17 czerwca 1995 |
Mały ilustrowany karawan
Cami Henri Pierre wg
postać: Mąż z jedenastoma palcami reżyseria: Hołdys Wiesław teatr: Teatr Polski, Poznań
|
13 października 1995 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Fryderyk reżyseria: Zembrzuski Jacek teatr: Teatr Polski, Poznań
|
24 maja 1997 |
Świat na opak
Hołdys Wiesław
postać: Mnich reżyseria: Hołdys Wiesław teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 września 1998 |
Don Juan, czyli Kamienny Gość
Molière
postać: Don Ludwik reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr Polski, Poznań
|
17 stycznia 1999 |
Antygona
Sofokles
postać: Kreon reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr Polski, Poznań
|
27 marca 1999 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Kanclerz reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 września 1999 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Jan reżyseria: Buchwald Jan teatr: Teatr Polski, Poznań
|
30 listopada 1999 |
Studium o "Kordianie"
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Polski, Poznań
|
25 lutego 2000 |
Przygody Pinokia
Carlo Collodi
postać: Dyrektor teatru marionetek, Dyrektor cyrku, Tragarz, Kruk reżyseria: Warzecha Edward teatr: Teatr Polski, Poznań
|
19 maja 2001 |
Złoty sen w stanie nieważkości
Maksym Gorki
postać: Łuka (gościnnie) reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
20 października 2001 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Bohater I reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
19 stycznia 2002 |
Jesień i zima
Lars Norén
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
19 stycznia 2002 |
Jesień i zima
Lars Norén
postać: Henryk reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 kwietnia 2002 |
Bal w Operze
Julian Tuwim
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
28 grudnia 2002 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Nauczyciel filozofii reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
11 maja 2003 |
Kolacja dla głupca
Francis Veber
postać: Dr Archambaud reżyseria: Półtoranos Marian teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
6 grudnia 2003 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Ernest Bryll
postać: Książę Pan reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
17 stycznia 2004 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Lord Hastings reżyseria: Głomb Jacek teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
18 września 2004 |
Ja, Feuerbach
Tankred Dorst
postać: Aktor Feuerbach reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
7 listopada 2004 |
Czego nie widać
Michael Frayn
postać: Selsdon Mowbray reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
4 czerwca 2005 |
Pierścień i róża
Thackeray William Makepeace
postać: Mrukiozo; Padella I reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
8 kwietnia 2006 |
Płatonow
Antoni Czechow
postać: Szczerbuk reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
3 lutego 2007 |
Tymon Ateńczyk
William Shakespeare
postać: Senator I reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
29 kwietnia 2007 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
postać: Pastuch reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
20 stycznia 2008 |
Kajtuś Czarodziej
Janusz Korczak
forma twórczości: role reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
14 marca 2008 |
Sprawa Dantona
Stanisława Przybyszewska
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
12 maja 2008 |
Ja jestem Żyd z "Wesela"
Roman Brandstaetter
forma twórczości: reżyseria teatr: przedstawienie impresaryjne
|
12 maja 2008 |
Ja jestem Żyd z "Wesela"
Roman Brandstaetter
forma twórczości: role reżyseria: Franaszek Mieczysław teatr: przedstawienie impresaryjne
|
9 lipca 2008 |
We are the champions. Piosenki sportowe
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Gajdzis Łukasz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
5 października 2008 |
Witaj/Żegnaj
Suzan-Lori Parks
forma twórczości: role reżyseria: Klata Jan teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
17 stycznia 2009 |
Turyści
Artur Pałyga
forma twórczości: role reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
30 stycznia 2010 |
Słowacki. 5 dramatów. Rekonstrukcja historyczna (Mazepa, Sen srebrny Salomei, Ksiądz Marek, Horsztyński, Kordian)
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
28 stycznia 2011 |
Mleko
.
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
22 kwietnia 2011 |
Mickiewicz. Dziady. Performance
Adam Mickiewicz
postać: Jenerał, Bajkow reżyseria: Wodziński Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
24 września 2011 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Policjant reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
25 października 2013 |
Historie bydgoskie
Artur Pałyga
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł, Łysak Paweł teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
30 grudnia 2013 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Ojciec reżyseria: Liber Marcin teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|