1 października 1948 |
Rzeczy nowe i cyrkowe - widowisko lalkowe
Ryszard Brudzyński
forma twórczości: scenografia, współpraca reżyserska reżyseria: Brudzyński Ryszard teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 grudnia 1948 |
Strach na wróble
Wanda Stanisławska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Stanisławska-Lothe Wanda teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 lutego 1949 |
Baśń o złotej rybce
Jelizawieta Tarachowska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jarszewski Stanisław teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
13 lutego 1949 |
Gęgorek
Nina Gernet, Tatiana Gurewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jarszewski Stanisław teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
13 lutego 1949 |
O zajączku sprawiedliwym
Adolf Dygasiński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jarszewski Stanisław teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 października 1949 |
Wilk, koza i koźlęta
Jan Grabowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jarszewski Stanisław teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 stycznia 1950 |
Baśń o rybaku i rybce
Aleksander Puszkin
forma twórczości: adaptacja, scenografia reżyseria: Jarszewski Stanisław teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 stycznia 1950 |
O popie i jego parobku Jołopie
Aleksander Puszkin
forma twórczości: adaptacja, scenografia reżyseria: Jarszewski Stanisław teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
3 marca 1950 |
O straszliwym smoku i dzielnym szewczyku
Maria Kownacka
forma twórczości: scenografia reżyseria: Leński Stefan teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
30 kwietnia 1950 |
Nasze piosenki
Katra Zdzisław
forma twórczości: scenografia reżyseria: Leński Stefan teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
30 kwietnia 1950 |
Nasze piosenki
Zdzisław Katra
forma twórczości: scenografia reżyseria: Leński Stefan teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 listopada 1950 |
Nowa szata króla
Aleksander Maliszewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Januszewicz Stanisław teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 października 1951 |
Felek z cyrku
Giennadij Matwiejew
forma twórczości: dekoracje, lalki reżyseria: Piekarska Joanna teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
23 grudnia 1951 |
Pieśń Sarmiko
Szneider Ksenia
forma twórczości: scenografia reżyseria: Stapf Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
1 marca 1952 |
Pieśń Sarmiko
Ksenia Sznajder
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena, Dutkiewicz Leopold teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 maja 1952 |
Felek z cyrku
Giennadij Matwiejew
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena, Dutkiewicz Leopold teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
8 lutego 1953 |
Dzielna Din
Semen Diman, Zofia Zelcer
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dutkiewicz Leopold teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 maja 1953 |
Janko, syn chłopa
Borys Sudaruszkin
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
5 maja 1954 |
Kaprys królowej Marysieński (Żart olszowiecki)
Hanna Januszewska
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
9 października 1954 |
Przygody misia z cyrku
Giennadij Matwiejew
forma twórczości: dekoracje, lalki reżyseria: Piekarska Joanna teatr: Teatr Lalki i Aktora, Poznań
|
5 grudnia 1954 |
Konderla z pokładu Idy
Morcinek Gustaw
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
5 grudnia 1954 |
Konderla z pokładu Idy
Gustaw Morcinek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
27 marca 1955 |
Najdzielniejszy gołąbek
Anton Hirsch
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
27 marca 1955 |
Skoczek-Toczek
Jan Malik
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
10 kwietnia 1955 |
Mocny Bartek
Leon Moszczyński
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
2 maja 1955 |
Kotek uparciuszek
Igor Biełyszew, Samuel Marszak
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
2 maja 1955 |
O piesku, co był szczotką
Karol Čapek
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
26 grudnia 1955 |
Lucynka czyli Czary-Mary, smoczy ząb
Jan Weltzl
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dutkiewicz Leopold teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
30 września 1956 |
Liczyrzepa
Jerzy Zaborowski
forma twórczości: reżyseria, scenografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
4 grudnia 1956 |
Baśń o zaklętym kaczorze
Maria Kann
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
10 marca 1957 |
Anait
Jelena Czerniak, Katarzyna Giłodi
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
5 września 1957 |
Czarodziejski garnek
Urszula Damm-Wendler
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
20 stycznia 1958 |
Ptasie mleko
W. Mietalnikow, Jekaterina Tudorowskaja
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
4 maja 1958 |
Baśń o zaklętym kaczorze
Maria Kann
forma twórczości: scenografia reżyseria: Galewicz Janusz teatr: Teatr Lalek Świerszcz, Białystok
|
7 lutego 1959 |
Baśń o srebrnorogim jeleniu
Maria Kann
forma twórczości: reżyseria teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
6 kwietnia 1959 |
Polanka
E. Gernet
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
6 kwietnia 1959 |
Szałaputek i Szałaputka
Ewa Laue
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wojutycka Irena teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
31 maja 1961 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zawadzki Roman teatr: Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin
|
26 grudnia 1961 |
Śniegowa baśń
Milan Pavlík
forma twórczości: scenografia reżyseria: Snarska Monika teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
3 sierpnia 1962 |
Tomcio Paluch
Jerzy Zaborowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zitzmanowa Irena teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
8 września 1962 |
Baśń o górniku Bulandrze
Gustaw Morcinek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bukowski Stanisław teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
21 grudnia 1963 |
Maski mistrza Fantaski
Zofia Nawrocka
forma twórczości: inscenizacja, scenografia reżyseria: Doszla Edward teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
24 marca 1964 |
Kowal
Gustaw Morcinek
forma twórczości: reżyseria teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
17 września 1964 |
Przygody Samby
Jean Loup Temporal
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hejno Wiesław teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
23 maja 1965 |
Czarodziejski młyn
Alina Afanasjew, Jerzy Afanasjew
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
15 maja 1966 |
Pędrek Wyrzutek
Stefan Themerson
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 kwietnia 1967 |
Młynek do kawy
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
21 kwietnia 1968 |
Trzy pomarańcze
Siergiej Michałkow
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
23 lutego 1969 |
Jak się bawić, to się bawić
Jurij Jelisiejew
forma twórczości: reżyseria, scenografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
4 października 1969 |
Kolorowe obrazki
Jan Ośnica
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
20 grudnia 1969 |
Wilk, koza i koźlęta
Jan Grabowski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
6 maja 1970 |
Baśń o dwóch nieustraszonych rycerzach
Jan Ośnica
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
15 stycznia 1971 |
Chodzi Turoń, paszczą kłapie...
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
19 września 1971 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
17 października 1971 |
Zajęcza szkółka
Penczo Manczew
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ryl Henryk teatr: Teatr Lalek Arlekin, Łódź
|
24 marca 1972 |
Jak górnik Bulandra diabła oszukał
Gustaw Morcinek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
15 lipca 1972 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: reżyseria, scenografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
2 grudnia 1972 |
Guignol w tarapatach
Wilkowski Jan
forma twórczości: reżyseria (Teatrul de Papusi Tirgu Mures teatr: za granicą
|
19 grudnia 1972 |
Baśń o pięknej Pulcheryi i szpetnej Bestyi
Jan Ośnica
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
28 grudnia 1972 |
Jak to wików cała zgraja chciała porwać Mikołaja
Zbigniew Leśnicki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zbrojewski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
6 lipca 1973 |
Mały lew
Sekyrkova
forma twórczości: reżyseria (Stadtliches Puppentheater) teatr: za granicą
|
24 lutego 1974 |
O pięknej Pulcheryi i szpetnej Bestyi
Jan Ośnica
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
5 października 1974 |
Bal u króla Lula
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
13 kwietnia 1975 |
Kowal
Gustaw Morcinek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
25 kwietnia 1975 |
Botafogo
Lubomir Feldek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Piekarska Joanna teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
14 czerwca 1975 |
Bal u Króla Lula
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
1 października 1975 |
Bal u króla Lula
Poprawski Zbigniew
forma twórczości: scenografia (Teatr Lalek Halle, Niemcy) reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: za granicą
|
17 września 1976 |
Król Admetus i królowa Alcesta
Jaroslav Bartoš
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
26 marca 1977 |
Książę Portugalii
Joachim Knauth
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
19 czerwca 1977 |
Wiolinek i trąba
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Wrocławski Teatr Lalek, Wrocław
|
17 września 1978 |
Czterej muzykanci z Bremy
Carl Magersuppe
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
22 grudnia 1978 |
Chodzi Turoń
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalki i Aktora Baj, Warszawa
|
7 stycznia 1979 |
O Janku Wędrowniczku
Maria Konopnicka
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
14 stycznia 1979 |
O Słonecznej Panience i Deszczowym Kawalerze
Milan Pavlík
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
27 maja 1979 |
Wielki mały król
Joanna Kulmowa
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
7 października 1979 |
Książę Portugalii
Knauth Joachim
forma twórczości: reżyseria (Puppentheater der Stadt Halle teatr: za granicą
|
20 października 1979 |
Ziółko, Chmurka i Zbój
Ludomir Legut
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
11 marca 1980 |
Zuzanka i utopce
Wiktor Sikora
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
10 maja 1980 |
Botafogo
Lubomir Feldek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Piekarska Joanna teatr: Teatr Lalek Rabcio, Rabka
|
24 września 1980 |
Kaczka dziwaczka
Poprawski Zbigniew
forma twórczości: scenografia (T.Lalek Buratino Magnitogorsk reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: za granicą
|
4 maja 1981 |
Przygody Pędrka Wyrzutka
Stefan Themerson
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
16 maja 1981 |
Historia o ptaku Cis
Joanna Kulmowa
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
13 grudnia 1981 |
Pastorałki
Tytus Czyżewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jachym Eugeniusz teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
12 maja 1982 |
Śmierć Tintagilesa
Maurice Maeterlinck
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
18 września 1982 |
Czimi
Boris Apriłow
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 grudnia 1982 |
Detektyw Lis prowadzi śledztwo
Gyula Urbán
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
10 maja 1983 |
Wielki mały król
Joanna Kulmowa
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
27 marca 1984 |
Kowal
Gustaw Morcinek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
20 października 1984 |
Czerwony kaczorek
Alina Afanasjew, Jerzy Afanasjew
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
22 grudnia 1984 |
Jak to wilków cała zgraja chciała porwać Mikołaja
Zbigniew Leśnicki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Konieczny Marian teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
27 marca 1985 |
Przygoda na strychu
Rada Moskowa
forma twórczości: reżyseria, scenografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
10 grudnia 1985 |
Śniegowa baśń
Milan Pavlík
forma twórczości: scenografia reżyseria: Antończak Aleksander teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
19 grudnia 1985 |
Diabelskie figle
Ewa Laue
forma twórczości: scenografia reżyseria: Antończak Aleksander teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
6 grudnia 1986 |
Gwiazdka do pozłoty czyli Diabelskie psoty
Ewa Laue
forma twórczości: scenografia reżyseria: Antończak Aleksander teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
9 grudnia 1986 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
forma twórczości: reżyseria, scenografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
27 marca 1987 |
Serce jak złoty gołąb
Joanna Kulmowa
forma twórczości: scenografia reżyseria: Binkowski Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
6 grudnia 1987 |
Czterej muzycy z Bremy
Magersuppe Carl
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
6 grudnia 1987 |
Czterej muzycy z Bremy
Magersuppe Carl
forma twórczości: dekoracje (lalki Alicja Kuryło) reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
6 grudnia 1987 |
Czterej muzykanci z Bremy
Carl Magersuppe
forma twórczości: dekoracje, reżyseria reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
14 maja 1988 |
Samotność
Bruno Schulz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lazaro François teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 grudnia 1988 |
Na ten Nowy Rok
Program składany
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 grudnia 1988 |
Na ten Nowy Rok!
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 grudnia 1988 |
Opowieści lady Maybe
Jacobs Joseph
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
1 kwietnia 1989 |
Papużka Paj
Todorow Jordan
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
6 maja 1989 |
Papużka Paj
Todorow Jordan
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
6 maja 1989 |
Papużka Paj
Jordan Todorow
forma twórczości: reżyseria, scenografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
30 listopada 1989 |
Gwiazdka do pozłoty, czyli diabelskie psoty
Ewa Laue
forma twórczości: scenografia reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
16 marca 1990 |
Opowieści Lady Maybe
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Poprawski Zbigniew teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
25 stycznia 1991 |
Czimi
Boris Apriłow
forma twórczości: inscenizacja reżyseria: Dwornik Jarosław teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
21 lipca 1991 |
Elektra
Eurypides
forma twórczości: reżyseria, scenografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
18 listopada 1995 |
Dzielny szewczyk
Maria Kownacka
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hrydzewicz Andrzej teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
26 kwietnia 1996 |
Martwe słowa
Francois Lazaro, Daniel Lemahieu
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lazaro François teatr: Teatr Lalek „Banialuka”, Bielsko-Biała
|
30 listopada 1996 |
Niewielki niemały król
Kulmowa Joanna
forma twórczości: reżyseria i scenografia teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
21 marca 1997 |
Kot w butach
Brzechwa Jan
forma twórczości: scenografia reżyseria: Nauka Bogdan teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
19 października 1997 |
O medyku Feliksie
Piotr Tomaszuk
forma twórczości: reżyseria, scenografia reżyseria: Zitzman Jerzy teatr: Teatr Animacji, Jelenia Góra
|
9 stycznia 1998 |
Kowal
Gustaw Morcinek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Banialuka - Ośrodek Teatralny, Bielsko-Biała
|
30 kwietnia 1999 |
Jak Bulandra Rokitkę oszukał
Gustaw Morcinek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Nauka Bogdan teatr: Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”, Katowice
|
25 października 2003 |
Samotność
Bruno Schulz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lazaro François teatr: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała
|