12 listopada 1967 |
Ali Baba i 40 rozbójników
Janusz Kłosiński, Janusz Słowikowski
postać: Papuga reżyseria: Zieliński Przemysław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
27 marca 1968 |
Danaidy
Ajschylos
postać: Kobieta IV reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
17 sierpnia 1968 |
Niezawodny system
Feydeau Georges
postać: Fifi reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
25 stycznia 1969 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Orsina reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
15 czerwca 1969 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Baba reżyseria: Głuszczak Bohdan, Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
8 października 1969 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Zajączek reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
7 lutego 1970 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Tituba reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
2 lipca 1972 |
Król Mięsopust
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Kasia reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
13 maja 1973 |
Mirandolina
Carlo Goldoni
postać: Dejanira reżyseria: Kassowski Bronisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
10 listopada 1973 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Wanda Lektorowiczówna reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 września 1974 |
Awans
Edward Redliński
postać: Żona reżyseria: zespół teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 listopada 1974 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Sługa reżyseria: Koszutska Olga teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 lutego 1975 |
Szkoda, że jest nierządnicą
Ford John
postać: Philotis reżyseria: Krygier Matylda,Błeszyński Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 listopada 1976 |
Najpiękniejszy z całej wsi
Agnieszka Osiecka
postać: Pardzina reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 lutego 1977 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Anioł reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 maja 1977 |
Bolesław Śmiały. Skałka
Stanisław Wyspiański
postać: Niewierna żona 2 reżyseria: Krygier Matylda, Błeszyński Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 listopada 1977 |
Dzień przyjazdu, dzień odjazdu
Walentin Czornych
postać: Bodrienkowa reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 lutego 1978 |
Gra
Jerzy Żuławski
postać: Rózia reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 lutego 1978 |
Gra
Jerzy Żuławski
postać: Służąca reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 maja 1978 |
Czupurek
Benedykt Hertz
postać: Gęś reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
7 lipca 1978 |
Panna Julia
August Strindberg
postać: Krystyna reżyseria: Marso Jadwiga teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 października 1978 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Smeraldina reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 grudnia 1978 |
Kolędnicy
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Sowiński Piotr teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
27 października 1979 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Mama Julii reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 grudnia 1979 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Klementyna reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 grudnia 1979 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Stalowy Jeż reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 marca 1980 |
Symfonia domowa
Domański Piotr J.
postać: Maria Wit reżyseria: Berlin Aleksander teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1980 |
Ścięte drzewa
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Jasia reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1980 |
Ścięte drzewa
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Jasia Wiewiórska reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 maja 1981 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Fruzia reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
21 listopada 1981 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Nieznajomy reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 grudnia 1981 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Małgorzata Linde reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 grudnia 1981 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
29 maja 1982 |
Wizyta starszej pani
Friedrich Dürrenmatt
postać: Druga kobieta reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1983 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Dama na balu II reżyseria: Krężałowski Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1983 |
Róża
Stefan Żeromski
postać: Robotnica na wiecu IV reżyseria: Krężałowski Zbigniew teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 kwietnia 1983 |
Madame Sans-Gene
Antoni Marianowicz, Janusz Minkiewicz
postać: Dama IV reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 kwietnia 1983 |
Madame Sans-Gene
Antoni Marianowicz, Janusz Minkiewicz
postać: Sąsiadka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 maja 1983 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Kucharka reżyseria: Skwark Józef teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 listopada 1983 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 lutego 1984 |
Rodzina
Antoni Słonimski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 lutego 1984 |
Rodzina
Antoni Słonimski
postać: Lucysia reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 czerwca 1984 |
Szkoła obmowy
Wojciech Bogusławski
postać: Wydrzyźnialska reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 grudnia 1984 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Ciotka Iwony reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 marca 1985 |
Pan Damazy
Bliziński Józef
postać: Pani Tykalska reżyseria: Metzler Roman teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1985 |
Pan Tadeusz (Ostatni zajazd na Litwie)
Adam Mickiewicz
postać: Podkomorzyna reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 1985 |
Pan Tadeusz (Ostatni zajazd na Litwie)
Adam Mickiewicz
postać: Wiedźma i szlachcianka reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 listopada 1985 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Poszlepkina reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 lutego 1986 |
Palacz zwłok
Fuks Ladislav
postać: Kobieta w kapeluszu reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 października 1986 |
Napoleon był dziewczynką
Maurice Hennequin
postać: Julia Villier reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 stycznia 1987 |
Pożądanie w cieniu wiązów
Eugene O'Neill
postać: Farmerka reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 grudnia 1987 |
Zmowa świętoszków (Moliére)
Michaił Bułhakow
postać: Aktorka; Dwórka reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Podróżna reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 marca 1988 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Ruczkowska reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Żona Bosego reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Wampir reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Autorka książek dla dzieci reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 stycznia 1989 |
Lato Muminków
Tove Jansson
postać: Mamusia Muminka reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 czerwca 1989 |
Bóg
Woody Allen
postać: Wendy reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 listopada 1989 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
postać: Dama-mniszka reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 lutego 1990 |
Nienasycenie
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Matka Genezypa reżyseria: Zacharkiewicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 maja 1990 |
Ciężkie czasy
Michał Bałucki
postać: Aurora reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 listopada 1990 |
Dialogi karmelitanek
Georges Bernanos
postać: Matka Matylda reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 października 1991 |
Tato,tato,sprawa się rypła
Latko Ryszard
postać: Matka reżyseria: Polessa Leszek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
7 lutego 1992 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Pani Dobrójska reżyseria: Fryźlewicz Józef teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
19 września 1992 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Laura reżyseria: Fryźlewicz Józef, Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
7 listopada 1992 |
Skrzypek na dachu
Jerry Bock
postać: Jente (gościnnie) reżyseria: Hofman Artur teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
24 kwietnia 1993 |
Cabaret
John Kander
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 października 1993 |
Cycek
Krzysztof Daukszewicz
postać: Pomoc domowa reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 grudnia 1993 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Matka IV reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
20 listopada 1994 |
Pamiętnik z powstania ...
Białoszewski Miron
postać: Sowa;Babu Stefu;Wawa;P.Róża... reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 marca 1996 |
Demon Ruchu, czyli Teatr Grozy
Andrzej Wełmiński
postać: Pasażer pociągu widmo reżyseria: Wełmiński Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 marca 1996 |
Demon Ruchu, czyli Teatr Grozy
Andrzej Wełmiński
postać: Zjawa przewrotna reżyseria: Wełmiński Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 kwietnia 1996 |
Opowieści gargantuiczne
Rabelais Francois wg
forma twórczości: role reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
7 grudnia 1996 |
Joko świętuje rocznicę
Roland Topor
postać: Matka Joko reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
23 marca 1997 |
Rzeźnia
Sławomir Mrożek
postać: Flecistka reżyseria: Wełmiński Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
31 maja 1997 |
Stoi na stacji...
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Różalski Mirosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 października 1997 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Matka reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
6 grudnia 1997 |
Złota Kaczka
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
postać: Kupcowa reżyseria: Choińska Alicja teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 marca 1998 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Zwoniczka Stara reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Archanioł II reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
12 listopada 1998 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
9 stycznia 1999 |
Przygody Koziołka Matołka
Makuszyński Kornel
postać: Sekretarz; Rozbójnik I;Pierrot reżyseria: Suska Violetta teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
25 marca 2000 |
Most Królowej Jadwigi. Cz.I
Sulima-Kamiński Jerzy
postać: Babusia Rzechotka reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 kwietnia 2000 |
Most Królowej Jadwigi. Cz.II
Sulima-Kamiński Jerzy
postać: Babusia Rzechotka reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 lutego 2001 |
Czwarta siostra
Janusz Głowacki
postać: Babuszka (gościnnie) reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
15 września 2001 |
Księżyc nad Buffalo
Ludwig Ken
postać: Ethel (gościnnie) reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
17 czerwca 2004 |
Talk show czyli Czwarte narodziny Anieli K.
Dagna Ślepowrońska
postać: Babcia reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
30 września 2005 |
Plastelina
Wasilij Sigariew
postać: Kobieta z torbą reżyseria: Wiśniewski Grzegorz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
10 grudnia 2005 |
Osiem kobiet
Robert Thomas
postać: Starsza Pani reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|
20 stycznia 2008 |
Kajtuś Czarodziej
Janusz Korczak
forma twórczości: role reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz
|