8 kwietnia 1995 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Urszula reżyseria: Seniuk Anna teatr: PWST, Warszawa
|
27 stycznia 1996 |
Kram z piosenkami
Schiller Leon
postać: Panna Marianna (Emulacja) reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
26 października 1996 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Rózia reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
21 grudnia 1996 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Anioł reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
24 lutego 1997 |
Śpiew nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Montownia, Warszawa
|
26 kwietnia 1997 |
Polityka
Perzyński Włodzimierz
postać: Panna Franciszka reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
25 marca 1998 |
Ulepiły mnie zdolne anioły
Recital
forma twórczości: role reżyseria: Seniuk Anna teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
23 maja 1998 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Helena reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
27 września 1998 |
Halka Spinoza albo Opera Utracona albo Żal za uciekającym bezpowrotnie życiem
Jerzy Grzegorzewski
postać: Fajtcacy - sopran reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 listopada 1998 |
Taniec śmierci
August Strindberg
postać: Jenny reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 stycznia 1999 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Jewdocha reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 1999 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Pani Druga reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
5 października 1999 |
Nowe Bloomusalem
James Joyce
postać: Kitty reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 stycznia 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Panna Młoda reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 kwietnia 2000 |
Jestem przychodzień
Mickiewicz Adam
forma twórczości: role teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 listopada 2000 |
Noc listopadowa. Sceny dramatyczne
Stanisław Wyspiański
postać: Aktorka/Małgosia reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 grudnia 2000 |
Requiem dla gospodyni
Wiesław Myśliwski
postać: Weronka reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 marca 2001 |
Leonce i Lena
Georg Büchner
postać: Księżniczka Lena reżyseria: Sierosławska Barbara teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 grudnia 2001 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Tytania reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 maja 2002 |
Żaby
Arystofanes
postać: Jedna z chóru reżyseria: Zamachowski Zbigniew teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 maja 2002 |
Żaby
Arystofanes
postać: Platana reżyseria: Zamachowski Zbigniew teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
6 grudnia 2002 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Jan/Afrosja Opupiejkina reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
19 grudnia 2002 |
Ostatnie bolero
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Satanowski Jerzy teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
28 września 2003 |
Hamlet Stanisława Wyspiańskiego
Stanisław Wyspiański
postać: Żona Wyspiańskiego reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
28 lutego 2004 |
2 maja
Andrzej Saramonowicz
postać: Teresa Paluch reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 kwietnia 2004 |
Śmierć komiwojażera
Arthur Miller
postać: Kobieta reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 czerwca 2005 |
Happy End
Bertolt Brecht, Dorothy Lane, Kurt Weill
postać: Siostra Jane reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 czerwca 2006 |
Mp3
Program składany
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Benoit Mariusz teatr: Teatr Montownia, Warszawa
|
19 maja 2007 |
Hedda Gabler
Henrik Ibsen
postać: Ciotka Julia reżyseria: Partum Pia teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
2 sierpnia 2007 |
Krzywa wieża
Nadeżda Ptushkina
postać: Ona reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
29 listopada 2007 |
Zapis
Radosław Dobrowolski
forma twórczości: role reżyseria: Dobrowolski Radosław teatr: Teatr Wytwórnia, Warszawa
|
3 marca 2008 |
Próby
Bogusław Schaeffer
forma twórczości: role reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Studio Buffo, Warszawa
|
7 listopada 2008 |
Ifigenia
Antonina Grzegorzewska
postać: Medea/Przewodniczka chóru reżyseria: Grzegorzewska Antonina teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
14 lutego 2009 |
Lekkomyślna siostra
Włodzimierz Perzyński
postać: Helena reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
26 września 2009 |
Bagdad Café
Percy Adlon
forma twórczości: role reżyseria: Janda Krystyna teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
27 lutego 2010 |
Zielone ZOO
Jan Brzechwa
postać: Miss Poziomka reżyseria: Bzdyl Leszek teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
24 kwietnia 2010 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Gileta reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 września 2011 |
I love you
Joe DiPietro, Jimmy Roberts
forma twórczości: role reżyseria: Foulkes David teatr: Teatr Studio Buffo, Warszawa
|
17 września 2011 |
Sprawa
Juliusz Słowacki
postać: Oceanida reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 września 2011 |
Sprawa
Juliusz Słowacki
postać: Walkiria I reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 września 2011 |
Sprawa
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 grudnia 2011 |
Smuteczek, czyli ostatni naiwni
Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski
postać: Hrabina Tyłbaczewska reżyseria: Stuhr Maciej teatr: przedstawienie impresaryjne
|
8 września 2012 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Róża reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
8 września 2012 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Lola reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 marca 2013 |
Siodło Pegaza
Jerzy Wasowski
postać: Lucy reżyseria: Bułhak Ewa Konstancja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 marca 2013 |
Siodło Pegaza
Jerzy Wasowski
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Bułhak Ewa Konstancja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
13 kwietnia 2013 |
Piosennik
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: konsultant muzyczny teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
30 maja 2013 |
Miasteczko Harmider
Jerzy Wasowski
forma twórczości: reżyseria, scenariusz reżyseria: Bułhak Ewa Konstancja teatr: Narodowe Centrum Kultury, Warszawa
|
24 listopada 2013 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
postać: Pchła Szachrajka reżyseria: Seniuk Anna teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 października 2014 |
Duch Pikadora
Michał Walczak
forma twórczości: role reżyseria: Walczak Michał teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
25 października 2014 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Królowa Małgorzata reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 stycznia 2015 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
19 listopada 2015 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
19 listopada 2015 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Matka reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
20 maja 2016 |
Pan Tadeusz - wszystkie słowa. Księga I. Gospodarstwo
Adam Mickiewicz
postać: Telimena reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
22 maja 2016 |
Pan Tadeusz - wszystkie słowa. Księga V. Kłótnia
Adam Mickiewicz
postać: Telimena reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 maja 2016 |
Pan Tadeusz - wszystkie słowa. Księga IX. Bitwa
Adam Mickiewicz
postać: Telimena reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
25 maja 2016 |
Pan Tadeusz - wszystkie słowa. Księga XI. Rok 1812
Adam Mickiewicz
postać: Telimena reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
25 maja 2016 |
Pan Tadeusz - wszystkie słowa. Księga XII. Kochajmy się
Adam Mickiewicz
postać: Telimena reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
9 czerwca 2016 |
Suplement. Soplicowo - owocilpoS
Piotr Cieplak
forma twórczości: role reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
20 listopada 2016 |
Warszawa Marii Dąbrowskiej
Tomasz Lerski, Ewa Manowiecka
postać: Kobieta 1 reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr:
|
26 listopada 2016 |
Matka Courage i jej dzieci
Bertolt Brecht
postać: Yvette reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
21 października 2017 |
Nikt
Hanoch Levin
postać: Klemensea reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 maja 2018 |
Once
Glen Hansard, Markéta Irglová
forma twórczości: przygotowanie aktorskie reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr Muzyczny „Roma”, Warszawa
|
12 stycznia 2019 |
Nowy Jork. Prohibicja
.
postać: Dora Brown reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr Muzyczny „Roma”, Warszawa
|
19 stycznia 2019 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
postać: Ida reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 marca 2019 |
Ironbound. Za torami, za mostem
Martyna Majok
postać: Daria reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
26 października 2019 |
Aida
Elton John
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr Muzyczny „Roma”, Warszawa
|
15 lutego 2020 |
Woyzeck
Georg Büchner
postać: Kobieta, Kobieta z Brodą reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 maja 2021 |
Waitress
Sara Bareilles
forma twórczości: współpraca reżyserska reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr Muzyczny „Roma”, Warszawa
|
6 listopada 2021 |
Zamek
Franz Kafka
postać: Oberżystka, Erlanger reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
4 marca 2023 |
Alicji Kraina Czarów
Lewis Carroll
postać: Alicja reżyseria: Narloch Sławomir teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|