4 października 1962 |
Trójkątny kapelusz
Falla Manuel de
postać: Młynarz reżyseria: Guillot de Rode Francois teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Dafnis i Chloe
Maurice Ravel
postać: Lyceion reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Orfeusz
Igor Strawiński
postać: Przyjaciel Orfeusza reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Soirees et matinees musicales (Divertissement)
Benjamin Britten
forma twórczości: role reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
7 października 1964 |
Ad hominem. Impresja baletowa
Zbigniew Wiszniewski
postać: Solista reżyseria: Nowakowski Marek T. teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
20 listopada 1965 |
Straszny dwór
Moniuszko Stanisław
forma twórczości: role reżyseria: Merunowicz Jerzy teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 listopada 1965 |
Halka
Moniuszko Stanisław
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Bronisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Satyr reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
22 listopada 1965 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
11 grudnia 1965 |
Wieczór Strawińskiego
Igor Strawiński
postać: Przewodzący Grupy Białej reżyseria: Swinarski Konrad, Rodrigues Alfredo, Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 stycznia 1966 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Czarodziej Rotbart reżyseria: Kuzniecowa Raissa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 stycznia 1966 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Kuzniecowa Raissa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 listopada 1966 |
Wieczór baletowy
Karol Szymanowski
postać: Doktor reżyseria: Gruca Witold, Gruca Witold, Papliński Eugeniusz teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 listopada 1966 |
Wieczór baletowy
Karol Szymanowski
postać: Kapitan reżyseria: Gruca Witold, Gruca Witold, Papliński Eugeniusz teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
23 listopada 1966 |
Wieczór baletowy
Karol Szymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Gruca Witold, Gruca Witold, Papliński Eugeniusz teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 marca 1967 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Basilio reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 marca 1967 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Espado reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
5 marca 1967 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
postać: Przyjaciel Basilia reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
20 kwietnia 1968 |
Francesca da Rimini
Piotr Czajkowski
postać: Giovanni reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
20 kwietnia 1968 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Hilarion reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
20 kwietnia 1968 |
Giselle
Adolphe Adam
forma twórczości: role reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
28 listopada 1968 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
postać: Harmodius reżyseria: Czanga Jewgienij teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
28 listopada 1968 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
postać: Spartakus reżyseria: Czanga Jewgienij teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 maja 1969 |
Kopciuszek
Prokofiew Sergiusz
postać: Wiatr reżyseria: Cziczindze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
26 czerwca 1970 |
Romeo i Julia
Prokofiew Sergiusz
postać: Tybalt reżyseria: Cziczinadze Aleksiej teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
11 marca 1971 |
Danse Sacree - Danse Profane
Claude Debussy
forma twórczości: role reżyseria: Borkowski Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
14 października 1971 |
Hrabina Marica
Emmerich Kálmán
forma twórczości: choreografia reżyseria: Artemska Beata teatr: Operetka, Lublin
|
15 grudnia 1971 |
Balety polskie
Zbigniew Turski
forma twórczości: role reżyseria: Makarowski Jerzy, Bochenek Marta, Compe Mariquita, Compe Mariquita teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 kwietnia 1972 |
Cudowny mandaryn
Bartok Bela
postać: Mandaryn reżyseria: Lazzini Joseph teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 grudnia 1972 |
Etiudy baletowe
Augustyn Bloch
postać: Pan Obój reżyseria: Compe Mariquita, Compe Mariquita, Gruca Witold, Gruca Witold, Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 grudnia 1972 |
Czy to bajka, czy nie bajka
Wiesława Czapińska, Barbara Wachowicz
postać: Rudowłosy reżyseria: Zaczyk Stanisław teatr: Sala Kongresowa PKiN, Warszawa
|
18 marca 1973 |
Pietruszka
Igor Strawiński
postać: Maur reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
25 listopada 1973 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Czarodziej Rotbart reżyseria: Chaliułow Borys teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 września 1974 |
Rzeźby mistrza Piotra
Twardowski Romuald
postać: Rzeźba I reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
13 kwietnia 1975 |
Balety Birgit Cullberg
Knudage Riisager
postać: Naid reżyseria: Cullberg Birgit teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
26 października 1975 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 lutego 1976 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Hilarion reżyseria: Jules Perrot, Jean Coralli, Marius Petipa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 kwietnia 1976 |
Wesele w Ojcowie
Kurpiński Karol, Damse Józef
postać: Organista reżyseria: Gruca Witold teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
21 marca 1979 |
Szeherezada
Rimski-Korsakow Mikołaj
postać: Szach reżyseria: Kuzniecowa Raisa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1982 |
Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Ojciec teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1982 |
Mandragora
Karol Szymanowski
postać: Król teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Catalabutte teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
30 kwietnia 1983 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Zła wróżka Carabosse teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Joaquin Rodrigo
postać: Don Pablo Olavide reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
12 maja 1984 |
Balety hiszpańskie Teresy Kujawy
Joaquin Rodrigo
forma twórczości: role reżyseria: Kujawa Teresa, Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
2 maja 1986 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: René Ludwik teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
29 stycznia 1987 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
forma twórczości: opieka choreograficzna reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
9 kwietnia 1987 |
Obrona Ksantypy
Ludwik Hieronim Morstin
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
7 października 1987 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Morozow Borys teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
28 czerwca 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
20 listopada 1988 |
Powróćmy jak za dawnych lat
Rozmaitości kabaretowe
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kramarczyk Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
3 grudnia 1988 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
forma twórczości: choreografia reżyseria: Szuster Krzysztof teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|