29 października 1998 |
Dziady cz. III. Cela Konrada
Adam Mickiewicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kos Łukasz, Wrona Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 grudnia 1999 |
Czwarta siostra
Janusz Głowacki
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
15 stycznia 2000 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
25 marca 2000 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Sabara Rafał teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 maja 2000 |
Barbarzyńcy. Sceny z miasta powiatowego
Maksym Gorki
forma twórczości: muzyka, opracowanie muzyczne reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
9 września 2000 |
Czerwony szalik
Jacek Papis
forma twórczości: muzyka reżyseria: zespół teatr: Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego, Wrocław
|
22 listopada 2000 |
Córki King Konga
Theresia Walser
forma twórczości: muzyka reżyseria: Sabara Rafał teatr: Teatr Polski, Poznań
|
18 stycznia 2001 |
Książę Niezłomny
Juliusz Słowacki
postać: śpiew reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polski, Poznań
|
9 marca 2001 |
Płatonow
Antoni Czechow
forma twórczości: wokaliza reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|
10 marca 2001 |
Beztlenowce
Ingmar Villqist
forma twórczości: muzyka, ruch sceniczny reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
7 kwietnia 2001 |
Imię
Jon Fosse
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
7 kwietnia 2001 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
forma twórczości: konsultant muzyczny reżyseria: Kruszczyński Piotr teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
9 listopada 2001 |
Bambini di Praga
Bohumil Hrabal
postać: Pani Masza reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
9 listopada 2001 |
Bambini di Praga
Bohumil Hrabal
forma twórczości: muzyka reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
23 marca 2002 |
Pamięć wody
Shelagh Stephenson
forma twórczości: muzyka reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
22 czerwca 2002 |
Testosteron
Andrzej Saramonowicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Montownia, Warszawa
|
18 stycznia 2003 |
Historie zakulisowe
Antoni Czechow
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
3 maja 2003 |
Stracone zachody miłości
William Shakespeare
forma twórczości: muzyka reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
26 czerwca 2004 |
Kopciuch
Janusz Głowacki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Pomerantz Will teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
1 października 2004 |
Niedokończony utwór na aktora
Czechow Antoni wg
forma twórczości: improwizacje wokalne reżyseria: Lupa Krystian teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
|
6 listopada 2004 |
Noc z Wertyńskim
Aleksander Wertyński
forma twórczości: role teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
3 grudnia 2004 |
Nieznajoma z Sekwany
Ödön von Horváth
forma twórczości: muzyka reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
24 listopada 2006 |
Noc z Wertyńskim
Wertyński Aleksander wg
forma twórczości: role reżyseria: Holoubek Gustaw teatr: Teatr Piosenki, Wrocław
|
23 marca 2007 |
Ech, raz, jeszcze raz... czyli taniec z pamięcią
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 listopada 2009 |
Jesienin
Sergiusz Jesienin
forma twórczości: muzyka reżyseria: Opalski Józef teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
27 listopada 2009 |
Jesienin
Sergiusz Jesienin
forma twórczości: role reżyseria: Opalski Józef teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
21 czerwca 2011 |
Łagodna
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kunowski Dariusz teatr: Scena Lubelska 30/32, Warszawa
|
8 czerwca 2013 |
Obłomow - (anty)romans
Iwan Gonczarow
forma twórczości: role reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
9 lutego 2018 |
Poczekalna. Kaczmarski/Tymański
Jacek Kaczmarski
forma twórczości: choreografia, ruch sceniczny reżyseria: Wojciechowski Jarosław teatr: Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź
|