25 marca 2001 |
Cudowna lampa Aladyna
Bolesław Leśmian
postać: Służebna reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
25 marca 2001 |
Cudowna lampa Aladyna
Bolesław Leśmian
postać: Złoty Duch Pierścienia reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
22 września 2001 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Sekretarka reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
2 marca 2002 |
O księciu Pipo, koniu Pipo ...
Gripari Pierre
postać: Księżniczka Popi;Wieśniak reżyseria: Rau Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 września 2002 |
Dzikie łabędzie
Hans Christian Andersen
postać: Eliza reżyseria: Jarnuszkiewicz Marcin teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
15 marca 2003 |
Bracia Lwie Serce
Astrid Lindgren
postać: Karol Lew, Anioł II reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
24 stycznia 2004 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Ania Shirley reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
18 września 2004 |
Tygrys Pietrek
Januszewska H., Wilkowski J.
postać: Tygrys Pietrek reżyseria: Skiepko-Gielniewska Alina teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
18 lutego 2005 |
Lekcja
Ionesco Eugene
postać: Uczennica reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
14 maja 2005 |
Niebieski Ptak
Maeterlinck Maurice
postać: Gabrysia reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
26 listopada 2005 |
Cykor
Pál Békés
postać: Błędny Ognik reżyseria: Głowacki Zbigniew teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
26 listopada 2005 |
Cykor
Pál Békés
postać: Potwór reżyseria: Głowacki Zbigniew teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 stycznia 2006 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
postać: Anioł I reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 stycznia 2006 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
postać: Jezusek reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 stycznia 2006 |
Żywoty świętych
Jędrzej Wowro
postać: Kaźmirek reżyseria: Głuszczak Bohdan teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
1 kwietnia 2006 |
O dwóch takich, co ukradli ...
Makuszyński Kornel
postać: Anioł, Dziewczynka, Obywatelka reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
16 września 2006 |
Księżniczka na ziarnku grochu
Spicnerova Vlasta
postać: Księżniczka reżyseria: Skiepko-Gielniewska Alina teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
12 listopada 2006 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Królewna Disperanda, Dr Mądra reżyseria: Nosálek Petr teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
1 grudnia 2007 |
Jak Matołusz poszedł szukać olbrzyma
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Perliczka Sheila reżyseria: Aigner Paweł teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
27 września 2008 |
Wszystkie myszy lubią ser
Gyula Urbán
postać: Fruzina - Biała Mysz reżyseria: Veres András teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
10 stycznia 2009 |
Historia całkiem zwyczajna
Marija Łado
postać: Świnia reżyseria: Nosálek Petr teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
27 kwietnia 2010 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Koleżanka, Marynarz, Piruza, Paź Chryzeidy, Tubylec reżyseria: Maciejewski Ireneusz teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
2 października 2010 |
Król Jeleń
Carlo Gozzi
postać: Angela reżyseria: Aigner Paweł teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
12 marca 2011 |
Na Arce o ósmej
Ulrich Hub
postać: Pierwszy Pingwin reżyseria: Pecko Marián teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
8 października 2011 |
Fałszywa księżniczka
Krystyna Jakóbczyk
postać: Felicja reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
27 października 2012 |
Śpiąca królewna, czyli ciernista droga do miłości
Katarína Aulitisová
postać: Żaba reżyseria: Nosálek Petr teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
26 marca 2013 |
Ostatnia noc Don Juana
Edmond Rostand
forma twórczości: role reżyseria: Mark Julia teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
28 kwietnia 2013 |
Wiera
.
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewski Przemek teatr: Teatr Kreatury, Gorzów Wielkopolski
|
28 września 2013 |
Amelka, Bóbr i Król na dachu
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Mruksa, Trujący Grzyb, Wielka Pokrzywa, Sowa reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
3 stycznia 2016 |
Psiakość
Marta Guśniowska
postać: Wilczka reżyseria: Ordak-Świątkiewicz Mariola teatr: Olsztyński Teatr Lalek, Olsztyn
|
26 marca 2017 |
Teraz tu jest nasz dom
Barbara Gawryluk
forma twórczości: role reżyseria: Retoruk Anna teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
3 grudnia 2017 |
O mniejszych braciszkach Św. Franciszka
Marta Guśniowska
forma twórczości: role reżyseria: Popławski Jacek teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
18 lutego 2018 |
Zorro
Dariusz Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
26 września 2018 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: role reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
21 października 2018 |
Dokąd pędzisz, koniku?
Rada Moskowa
forma twórczości: role reżyseria: Popławski Jacek teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
10 marca 2019 |
Wystarczy być
Toon Tellegen
forma twórczości: role reżyseria: Kasiukiewicz Radosław teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
27 października 2019 |
Hachiko
Ewa Piotrowska
forma twórczości: role reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
16 czerwca 2021 |
Brzydkie kaczątko
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Wolszczak Anna teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
12 marca 2022 |
Czterej muzykanci z Bremy
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Zbój Mały, Lis reżyseria: Hora Katarzyna teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
14 maja 2022 |
Księżycowe opowieści
Aleksandra Zielińska
postać: Miasto Masa Maszyna reżyseria: Kaczorowski Tomasz teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|
3 września 2022 |
Ballady i romanse
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Drab Magdalena teatr: Teatr Maska, Rzeszów
|