2 lutego 1980 |
Już po wszystkim
Edward Albee
forma twórczości: role reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
3 maja 1980 |
Makbet
William Shakespeare
postać: III Morderca (Studium Aktorskie) reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 czerwca 1980 |
Za kulisami - Tyrtej
Cyprian Kamil Norwid
postać: Chłopiec pierwszy reżyseria: Maślińska Irena teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 czerwca 1980 |
Za kulisami - Tyrtej
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: role reżyseria: Maślińska Irena teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
9 listopada 1980 |
Sprawa Dantona
Stanisława Przybyszewska
postać: Fryzjer II (Studium Aktorskie) reżyseria: Karpiński Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
29 listopada 1980 |
Sto rąk sto sztyletów
Jerzy Żurek
postać: Madan (Studium Aktorskie) reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 listopada 1981 |
Król i sroka
Bożena Winnicka
postać: Mały Nadworny Muzyk reżyseria: Pisarek Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
25 kwietnia 1982 |
Ksiądz Marek
Juliusz Słowacki
postać: Jozefat reżyseria: Pisarek Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 października 1982 |
Na dnie
Maksym Gorki
postać: Alosza reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 stycznia 1983 |
Czytajcie Kubusia Puchatka
Alan Alexander Milne
forma twórczości: role reżyseria: zespół teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 października 1983 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Leon Węgorzewski reżyseria: Wierzbicki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 października 1983 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wierzbicki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 grudnia 1983 |
Ślub
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 grudnia 1983 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Władzio (Przyjaciel i Dworzanin) reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
21 stycznia 1984 |
Do wójta nie pójdziemy
Aleksander Ostrowski
postać: Grajek reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 lutego 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Spiskowy reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 lutego 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Wariat II reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 lutego 1984 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 czerwca 1984 |
Król IV
Stanisław Grochowiak
postać: Zamachowiec reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 czerwca 1984 |
Król IV
Stanisław Grochowiak
postać: Minister wewnętrzny reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 czerwca 1984 |
Król IV
Stanisław Grochowiak
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 października 1984 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Chochoł reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 marca 1985 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Wrona reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 maja 1985 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
postać: Młodzieniec reżyseria: Kozłowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 stycznia 1987 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Kacper reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
24 maja 1987 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Kelner reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
18 grudnia 1988 |
Pieśń nad pieśniami
Dymny Wiesław
postać: Młodzieniec reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
23 czerwca 1989 |
Pępek
Jean Anouilh
postać: Dziennikarz II reżyseria: Skaruch Witold teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
23 czerwca 1989 |
Pępek
Jean Anouilh
postać: Tragarz II reżyseria: Skaruch Witold teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
15 grudnia 1989 |
Niebieski ptak
Maurice Maeterlinck
postać: Jaś reżyseria: Staszczyk Andrzej teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
31 marca 1990 |
Mała Apokalipsa
Tadeusz Konwicki
forma twórczości: role reżyseria: Zapaśnik Tadeusz teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
24 czerwca 1990 |
Historia
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
24 czerwca 1990 |
Historia
Witold Gombrowicz
postać: Minister dworu reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
21 października 1990 |
Molierówna
Jean Anouilh
postać: Chłopiec zwany Baronem reżyseria: Major Ryszard teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
23 listopada 1990 |
Pijacy
Bohomolec Franciszek
postać: Hajduk Pijakiewicza reżyseria: Major Ryszard teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
14 grudnia 1990 |
Wielkoludy
Andrzej Maleszka
forma twórczości: muzyka, opracowanie muzyczne reżyseria: Moszkowicz Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
14 grudnia 1990 |
Wielkoludy
Andrzej Maleszka
postać: On reżyseria: Moszkowicz Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
29 września 2007 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Prolog reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
29 września 2007 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Tomasz reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
29 września 2007 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|