2 grudnia 2000 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Kwiat teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
2 grudnia 2000 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Ptak teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
2 grudnia 2000 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Bogdan Pawłowski
postać: Wiewiórka teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Księżniczka Florissa teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Wróżka Bzu teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Kopciuszek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
26 lutego 2005 |
Śpiąca królewna
Piotr Czajkowski
postać: Aurora teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
8 kwietnia 2006 |
Chopin w Nohant
Chopin Fryderyk
postać: George Sand reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
8 kwietnia 2006 |
Odcienie bieli
Bach Jan Sebastian
forma twórczości: role reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
8 kwietnia 2006 |
Rain forest
Villa-Lobos Heitor
forma twórczości: role reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 2007 |
Pan Twardowski
Różycki Ludomir
postać: Bogini Diamentów reżyseria: Zajączkowski Marek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
20 września 2008 |
My Fair Lady
Frederick Loewe
forma twórczości: role reżyseria: Korwin Maciej teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
7 listopada 2009 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
postać: Macocha reżyseria: Runowska Iwona teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
7 listopada 2009 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
postać: Matka Wróżka reżyseria: Runowska Iwona teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
19 marca 2011 |
Zniewolony umysł
Robert Bondara
postać: Dziewczyna teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
19 marca 2011 |
Zniewolony umysł
Robert Bondara
postać: Elpis teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
19 listopada 2011 |
Sen nocy letniej
Felix Mendelssohn Bartholdy
postać: Tytania teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
19 listopada 2011 |
Sen nocy letniej
Felix Mendelssohn Bartholdy
postać: Hipolita teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
28 kwietnia 2012 |
Rusałka
Antonín Dvořák
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wuss Kristina teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
9 marca 2013 |
Fascynacje
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Candia de Mauro, Elo Jorma teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
9 marca 2013 |
Fascynacje
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Candia de Mauro, Elo Jorma teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
20 marca 2015 |
Magiczne zabawki
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Bańka reżyseria: Gonciarz Sebastian teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
20 marca 2015 |
Magiczne zabawki
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Dama Karo reżyseria: Gonciarz Sebastian teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
20 marca 2015 |
Magiczne zabawki
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Gonciarz Sebastian teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
24 października 2015 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Cukrowa Wróżka reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
24 października 2015 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Kolombina lalka reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
24 października 2015 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
22 października 2016 |
Stabat Mater. Harnasie
Karol Szymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Bondara Robert teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
22 października 2016 |
Stabat Mater. Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Gość weselny reżyseria: Bondara Robert, Bondara Robert teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
22 października 2016 |
Stabat Mater. Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Matka reżyseria: Bondara Robert, Bondara Robert teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
22 października 2016 |
Stabat Mater. Harnasie
Karol Szymanowski
postać: Matka reżyseria: Bondara Robert, Bondara Robert teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
21 kwietnia 2018 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Kurtyzana reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
21 kwietnia 2018 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Pani Kapuleti reżyseria: Chalmer Paul teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
27 kwietnia 2019 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Babińska Natalia teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
14 listopada 2020 |
Operowy zawrót głowy
Maciej Małecki
forma twórczości: role reżyseria: Małecka-Wippich Magdalena teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
12 czerwca 2021 |
Szepty i cienie
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Przybyłowicz Jacek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
12 czerwca 2021 |
Szepty i cienie
Paweł Szymański
forma twórczości: role reżyseria: Przybyłowicz Jacek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|
12 czerwca 2021 |
Szepty i cienie
Paweł Mykietyn
forma twórczości: role reżyseria: Przybyłowicz Jacek teatr: Opera Nova, Bydgoszcz
|