21 kwietnia 1978 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Zofia reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
3 lutego 1979 |
Niezwykłe przygody Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Małgosia II reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
23 czerwca 1979 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Zosia Nibekówna reżyseria: Sycz Jan teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
21 marca 1980 |
Odejście Głodomora
Tadeusz Różewicz
postać: Monika reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
13 maja 1981 |
Dulle Griet
Stanisław Grochowiak
postać: Clelia reżyseria: Lutosławska Anna teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
3 kwietnia 1982 |
Cyd
Stanisław Wyspiański
postać: Szimena reżyseria: Ziętarski Wojciech teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
27 listopada 1982 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Panna Tuśka reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
9 kwietnia 1983 |
Trojanki
Eurypides
postać: Kassandra reżyseria: Domańska Aleksandra teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
12 listopada 1983 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Chrześcijanka reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
16 czerwca 1984 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Rachel reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
9 lutego 1985 |
Mały bies
Fiodor Sołogub
postać: Ludmiła reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
8 marca 1986 |
Legion
Wyspiański Stanisław
postać: Świtezianka reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
15 marca 1986 |
Szklana menażeria
Tennessee Williams
postać: Laura reżyseria: Kalińska Zofia teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
26 kwietnia 1986 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Konstancja Weber reżyseria: Strnisko Vladimir teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
7 lutego 1987 |
Wiosna Narodów w Cichym Zakątku
Adolf Nowaczyński
postać: Melania reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 czerwca 1987 |
Legenda
Stanisław Wyspiański
postać: Rusałka (gościnnie) reżyseria: Jankowski Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 marca 1988 |
Dybuk
Szymon An-ski
postać: Lea reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
28 maja 1988 |
Lekcja
Eugène Ionesco
postać: Uczennica reżyseria: Lo Voi Elina teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 marca 1990 |
Zamiana
Paul Claudel
postać: Marta reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 listopada 1990 |
Księżniczka Turandot
Carlo Gozzi
postać: Adelma reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 lutego 1991 |
Król umiera, czyli Ceremonie
Eugène Ionesco
postać: Królowa Maria reżyseria: Nazar Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 czerwca 1991 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Rachel reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 marca 1992 |
Jaskinia filozofów
Zbigniew Herbert
postać: Ksantypa reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 stycznia 1993 |
Wdowy
Sławomir Mrożek
postać: Wdowa 1-sza reżyseria: Polony Anna, Opalski Józef teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
6 listopada 1993 |
Zdrada
Harold Pinter
postać: Emma reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 stycznia 1995 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
postać: Ola reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 czerwca 1995 |
Niebo-Piekło
Prosper Mérimée
postać: Kobieta (Dona Urraca, Mariquita, Kamila Perichole) reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 września 1995 |
Wznowienie
Maciej Wojtyszko
postać: Joanna reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
4 grudnia 1995 |
Kuku na muniu-szalony szach...
Franceschi Vittorio
postać: Marianna (gościnnie) reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
9 listopada 1996 |
Kram Karoliny
Michel de Ghelderode
postać: Pamela reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 października 1997 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Chór reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
14 grudnia 1997 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Ciotka Faura reżyseria: Leszczuk Horst teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 maja 1998 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Wirginia reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 czerwca 1999 |
Przekłady
Brian Friel
postać: Bridget reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 listopada 2000 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Matka Chrzestna reżyseria: Nazar Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 grudnia 2000 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Gertruda reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
18 kwietnia 2001 |
Fantom
Ingmar Villqist
postać: Żona reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 czerwca 2001 |
Wielebni
Sławomir Mrożek
postać: Mrs. Maria Simpson reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Anuszka reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Kuzynka Arkadiusza Apołłonowa reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 września 2002 |
Papierowe kwiaty
Wolff Egon
postać: Ewa reżyseria: Najmoła Zbigniew teatr: Scena Fundacji Starego Teatru, Kraków
|
11 stycznia 2003 |
Tango Gombrowicz
Witold Gombrowicz
postać: Księżna, Dama w burgundzie reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 stycznia 2003 |
Tango Gombrowicz
Witold Gombrowicz
postać: Krytyk reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 kwietnia 2003 |
Pieszo
Sławomir Mrożek
postać: Pani reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 listopada 2004 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Dama dworu reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 kwietnia 2005 |
Cukier w normie
Sławomir Shuty
postać: Maria Korbielowa reżyseria: Waligórski Piotr teatr: Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
|
29 października 2005 |
Ósmy dzień tygodnia
Marek Hłasko
postać: Matka reżyseria: Petras Armin teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 kwietnia 2006 |
Fedra
Jean Racine
postać: Enona reżyseria: Zadara Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
6 stycznia 2007 |
Sejm kobiet
Arystofanes
postać: Kobieta reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 listopada 2007 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Jewdocha reżyseria: Spiss Maria teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 grudnia 2007 |
Czerwone komety
Andreas Sauter, Bernhard Studlar
postać: Margret reżyseria: Tumidajski Jarosław teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 października 2008 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Kolejna Julia reżyseria: Duda-Gracz Agata teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
19 grudnia 2008 |
Terezín
Marek Miller
forma twórczości: role reżyseria: Mich Zbigniew teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 stycznia 2009 |
Mały Eyolf
Henrik Ibsen
postać: Rita reżyseria: Spiss Maria teatr: Teatr Nowy, Kraków
|
26 kwietnia 2009 |
Pijacy
Franciszek Bohomolec
postać: Pijakiewiczowa reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
30 października 2009 |
Werter
Johann Wolfgang Goethe
postać: Pani M. reżyseria: Borczuch Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 grudnia 2010 |
Przemiana
Franz Kafka
postać: Matka reżyseria: Miklasz Magdalena teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 grudnia 2011 |
Pan Tadeusz czyli Ostatni Zajazd na Litwie
Adam Mickiewicz
postać: Podkomorzyna reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 września 2012 |
Chłopcy
Stanisław Grochowiak
postać: Hrabina de Profundis reżyseria: Nalepa Adam teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 października 2012 |
Tanzcafe Treblinka
Werner Kofler
forma twórczości: role reżyseria: Spiss Maria teatr: Teatr Nowy, Kraków
|
27 kwietnia 2013 |
Dumanowski Side A i B
Wit Szostak
forma twórczości: role reżyseria: Dworakowski Konrad, Krysiak Sebastian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 października 2013 |
Do Damaszku
August Strindberg
postać: G (Groupie) reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 kwietnia 2016 |
Podopieczni
Elfriede Jelinek
forma twórczości: role reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 lutego 2018 |
Masara
Marius Ivaškevičius
postać: Biedna - krewna ofiar w Holandii, Matka poległego syna w Piekle reżyseria: Mojsiejew Stanisław teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 marca 2019 |
Panny z Wilka
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 maja 2019 |
Podróże Guliwera
Jonathan Swift
forma twórczości: role reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 kwietnia 2022 |
Marzenia polskie/Les rêves polonais
Michał Bałucki
forma twórczości: role reżyseria: Piaskowski Jędrzej teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 września 2022 |
Tartuffe
Molière
postać: Pani Pernelle reżyseria: Pluskota Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
3 lutego 2023 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Molly reżyseria: Mondtag Ersan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|