22 lipca 1946 |
22 lipca
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Wyrzykowski Marian teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
20 grudnia 1946 |
Szkoła obmowy
Wojciech Bogusławski
postać: Kamilla reżyseria: Frycz Karol teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
20 marca 1947 |
Oresteja
Ajschylos
postać: Jedna z chóru Służebnic reżyseria: Szyfman Arnold teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
8 października 1948 |
Nadzieja
Heijermans Herman
postać: Marietje reżyseria: Borowski Karol teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
16 września 1950 |
Moskiewski charakter
Anatol Sofronow
postać: Krużkowa Anna Siergiejewna reżyseria: Borowski Karol teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
23 października 1950 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Hanka reżyseria: Kochanowicz Jan teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
23 listopada 1951 |
Powrót
Rybarski Leopold
postać: Urszula reżyseria: Biegański Wiktor teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
23 stycznia 1952 |
Godzien litości
Aleksander Fredro
postać: Antonia reżyseria: Pietraszkiewicz Danuta teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
22 stycznia 1953 |
Zrzędność i przekora
Aleksander Fredro
postać: Zofia reżyseria: Borowski Karol teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
12 września 1953 |
Świerszcz za kominem
Dickens Karol
postać: Kropeczka reżyseria: Jabłonkówna Leonia teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
31 grudnia 1953 |
Niezwykła historia
Goldoni Carlo
postać: Konstancja reżyseria: Pietraszkiewicz D.,Borowski K. teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
26 czerwca 1954 |
Zdarzenie
Chamiec Jadwiga
postać: Julia Tańska reżyseria: Perzanowska Stanisława teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
23 lipca 1954 |
Przyjaciele
Andrzej Uspieński
postać: Wiera Piotrowska reżyseria: zespół pod kierunkiem Janiny Martini teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
1 października 1955 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Rózia reżyseria: Borowski Karol teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
24 listopada 1956 |
Ararat
Artur Maria Swinarski
postać: Para reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Podróż po Warszawie
Schober Feliks
postać: Kocia reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
11 maja 1957 |
Arszenik i stare koronki
Joseph Kesselring
postać: Helena reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
5 lutego 1958 |
Sprawa Moniki
Maria Morozowicz-Szczepkowska
postać: Monika reżyseria: Tywonek Marta teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
29 stycznia 1959 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Dama II reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
25 czerwca 1959 |
Pod mlecznym lasem
Dylan Thomas
postać: Pani Dajchleb nr 1 reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
10 października 1959 |
Gromiwoja
Arystofanes
postać: Beotka reżyseria: zespołowa teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
1 lipca 1968 |
Rosamunda wróży z kart
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Miranda Lavalli reżyseria: Cygler Tadeusz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
17 lipca 1969 |
Wyrok
Zbych Andrzej
postać: Zofia reżyseria: Wołłejko Czesław teatr: Estrada Dolnośląska, Wrocław
|
18 maja 1975 |
Misja
Bardijewski Henryk
postać: Sabina reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
6 grudnia 1975 |
Sąd nieostateczny
Koecher Jan
postać: Matka Stanisława Kunickiego reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
24 września 1977 |
Po tamtej stronie radości
Broniewski Władysław
forma twórczości: role reżyseria: Listkiewicz Zygmunt teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
12 grudnia 1978 |
Horsztyński
Juliusz Słowacki
postać: Małgorzata reżyseria: Dmochowski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|