3 listopada 1959 |
Nie ma nieznanych wysp
Stanisław Stampfl
postać: Jim reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 października 1961 |
Tort generalski
Janusz Przymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1961 |
Garść prochu
Stanisław Grochowiak
postać: Baron reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 marca 1962 |
Partita na instrument drewniany
Stanisław Grochowiak
postać: Wajh reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lipca 1962 |
Próbny alarm
Michał Wyszomirski
postać: Ojciec reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1962 |
Generał Della Rovere
Indro Montanelli
postać: Banchelli, fryzjer reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 grudnia 1962 |
Tren
Bohdan Czeszko
postać: Kapitan artylerii reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1963 |
Wózek
Janusz Krasiński
postać: Iwan reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1963 |
Lalek
Zbigniew Herbert
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 marca 1963 |
Kuluary
Henryk Bardijewski
postać: Obywatel reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 1963 |
Tor
Jan Paweł Gawlik
postać: Max Sterling reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 kwietnia 1963 |
Ziemi przypisany
Julian Kawalec
postać: Józef Trepa reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1963 |
Prawie tysiąc czwartków
Jerzy Janicki, Andrzej Mularczyk
postać: Świderski reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lipca 1963 |
Japońskie kimono
Włodzimierz Odojewski
postać: Harter reżyseria: Solarz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 sierpnia 1963 |
Wieczór autorski
Andrzej Mularczyk
postać: Henryk reżyseria: Mularczyk Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1963 |
Czeremcha pachnie gorzko
Maria Szulecka
postać: Konopka reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 listopada 1963 |
Andromeda, królewna murzyńska
Anonim
postać: Chłop reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1964 |
Cybernetyczny detektyw
Stanisław Stępień
postać: Profesor Morrison reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lutego 1964 |
Astronom Kasztelanem
Aleksander Rymkiewicz
postać: Błażej reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1964 |
Pamiątka z Celulozy
Igor Newerly
postać: Olejniczak reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1964 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Aryst reżyseria: Holoubek Gustaw teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1964 |
Kwiecień
Józef Hen
postać: Podpułkownik Wacław Czapran reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1964 |
Ogród za żywopłotem
Andrzej Mularczyk
postać: On reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1964 |
Na wsi wesele
Maria Dąbrowska
postać: Michał reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1965 |
Kwiaciarnia przy Placu Słonecznym
Marek Nowakowski
postać: Szef reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1965 |
Cyrograf dojrzałości
Jerzy Krzysztoń
postać: Ojciec reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lutego 1965 |
Uzdrowienie Gajdy
Ireneusz Iredyński
postać: Dyrektor reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1965 |
Dziwny pasażer
Tymoteusz Karpowicz
postać: Szofer reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1965 |
Naprzeciw burzy
Danił Granin
postać: Generał Jużyn reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1965 |
Nagranie
Anna Markowa
postać: Jan Longus reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lipca 1965 |
Człowiek na wachcie
Jerzy Sawiuk
postać: Kapitan reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lipca 1965 |
Plaża na dwudziestej mili
Bronisław Gubała
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1966 |
Ucieczka o zmierzchu
Kazimierz Strzałka
postać: Roman "Maczuga" reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1966 |
Freja z Siedmiu Wysp
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Mesman reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 1966 |
Baśka
Kazimierz Gliński
postać: Leon Borowski reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1966 |
Tańczący jastrząb
Julian Kawalec
postać: Nauczyciel reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1966 |
Wiwat wszystkie stany
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lipca 1966 |
Krzyżyk i kreska
Jacek Wołowski
postać: Major Skoczek reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lipca 1966 |
Barwy walki
Mieczysław Moczar
forma twórczości: role reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 września 1966 |
Piąty lot
Władysław Orłowski
postać: Janusz Stamirski reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 października 1966 |
Krzyż i Jaszczurka
Helena Bychowska, Tadeusz Petrykowski
postać: Jan z Sarnowa reżyseria: Jaruga Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1966 |
Pruski mur
Witold Zalewski
postać: Old-boy reżyseria: Bohdziewicz Antoni teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1966 |
Krzyżacy
Henryk Sienkiewicz
postać: Mikołaj z Długolasu reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1966 |
Temat z polskiego
Kazimierz Radowicz
postać: Szturman reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1966 |
Temat z polskiego
Kazimierz Rodowicz
postać: Szturman reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1967 |
Graf Oderland
Max Frisch
postać: Minister Spraw Wewnętrznych reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 maja 1967 |
Martwe dusze
Mikołaj Gogol
postać: Sobokiewicz reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1967 |
Pani Bovary
Gustaw Flaubert
postać: Aptekarz Homais reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1967 |
Dziesięciu (Siedmiu)
Andrzej Szczypiorski
postać: Szósty reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 sierpnia 1967 |
Myśliwi
Władysław Terlecki
postać: Leśnik reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1967 |
Zmierzch starego świata
Maksym Gorki
postać: Bykow reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1967 |
Zamszowa teczka
Tadeusz Koch
postać: Karol Smith reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1967 |
Srebrne orły
Teodor Parnicki
postać: Tymoteusz reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 listopada 1967 |
Księżyc
Stanisław Grochowiak
postać: Komisarz reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 listopada 1967 |
Bokser nie lubi fotografów
Jerzy Janicki
postać: Brat Maliniaka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lutego 1968 |
Wieczorem
Krystyna Salaburska
postać: X reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 marca 1968 |
Szczur
Kazimierz Orłoś
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 marca 1968 |
Kłopoty z powodu pozostania na zachodzie Wacława Kwaśniewskiego
Jerzy Janicki
postać: Kierownik reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 1968 |
Na południe od Sahary. Tryptyk słuchowiskowy
Dove Danguan, Abioseh Nicol Davidson, Mabel, Bloke Modisane, Sumi Nicol
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1968 |
Jenny
Erskine Caldwell
postać: Szeryf Clivt reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1968 |
Palę "Martina Edena"
Zofia Posmysz-Piasecka
postać: Stary reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lipca 1968 |
Skóra
Ludwik Askenazy
postać: Komisarz reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lipca 1968 |
Okno
Henryk Bardijewski
postać: Starszy robotnik reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1968 |
Na południe od Sahary. Inteligent
Modisane Bloke
postać: Slimmy reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1968 |
Przed Grunwaldem
Halina Auderska
postać: Kumotr Ranberg reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1968 |
Opowieść o Wrześniu 1939
Wiesław Opałek, Marek Wołłejko
postać: Dobosz reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 1968 |
Testament doktora Barga
Werner Bergengruen
postać: Pan Starberg reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 listopada 1968 |
Milczenie
Włodzimierz Sokorski
postać: Dozorca reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1968 |
Na Atlantyku
Halina Auderska
postać: Kapitan statku/Narrator reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1969 |
Imieniny
Józef Bliziński
postać: Hipolit reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1969 |
Nieosądzony
Jerzy Jesionowski
postać: Wanad reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1969 |
Pierścień generała
Selma Lagerlöf
postać: Proboszcz reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lipca 1969 |
Nieśmiały
Endre Fejes
postać: Stary reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lipca 1969 |
Żyj sam
Aleksander Minkowski
postać: Dyrektor Wojno reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 października 1969 |
Klucz do Berlina
Janusz Korczak
postać: Major Urbanowicz reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 października 1969 |
Oczekiwanie
Jerzy Gierałtowski
postać: Kazimierz reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 października 1969 |
Pistolet
Zenon Wiktorczyk
postać: Kapitan reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 listopada 1969 |
Mały Tarzan
Giovanni Arpino
postać: Cavaliere reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1969 |
Kula
Andrzej Szczypiorski
postać: Dyrektor Madejski reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1970 |
Żalem napełniona
Wiktor Reyzz-Rubini
postać: Franciszek reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1970 |
Upał
Kazimierz Orłoś
postać: Jagodziński reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1970 |
Żeglarz
Jerzy Szaniawski
postać: Szmidt reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 października 1970 |
Zbrodnia i kara
Fiodor Dostojewski
postać: Marmieładow reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1970 |
O Najjaśniejszą Rzecz
Wiktor Reyzz-Rubini
postać: Leiter reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1971 |
Igła wojewody
Stanisław Rembek
postać: Pułkownik Markowski reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 1971 |
Twarz pokerzysty
Józef Hen
postać: Dymitr reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1971 |
Noc Robin Hooda
Bohdan Petecki
postać: Kapitan Bula reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1971 |
Odejście Artura
Andrzej Makarewicz
postać: Lokator reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1971 |
Oczekiwanie
Maria Jankowska
postać: Stary reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1971 |
Zamieć
Władysław Terlecki
postać: Stary reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1971 |
Wesele Figara
Pierre A. Beaumarchais
postać: Bartolo reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1971 |
Silniejszy jestem
Edward Fiszer
postać: Nitecki reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1971 |
A deszcz wciąż pada
Józef Kuśmierek
postać: Dyrektor reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1971 |
Pod włoskim niebem: 1. Gracze 2. Komunikatywność
Luigi Campagnone, Alberto Moravia
postać: Sędzia reżyseria: Waldeck Ryszard teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Dyrektor więzienia reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 czerwca 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Dyrektor więzienia reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 czerwca 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Dyrektor więzienia reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Dyrektor więzienia reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1971 |
Portret starszego pana z książką
Henryk Bardijewski
postać: Pevast reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 sierpnia 1971 |
Małpia łapka
William Wymark Jacobs
postać: Sierżant Morris reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1971 |
Szaleństwo w Bostonie
Lion Feuchtwanger
postać: George Burroughs reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 października 1971 |
Na lewo za strugą
Ewa Szumańska
postać: Dyrektor reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1971 |
Epizod
Kazimierz Strzałka
postać: Krongiel reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1971 |
Dziewczyna w kanale
Sándor Csoóri
postać: Mihaly Magos reżyseria: Tuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1972 |
Rower
Zenon Wiktorczyk
postać: Maczkowski reżyseria: Wiktorczyk Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1972 |
Zbrodnia w loży honorowej
Joanna Chmielewska
postać: Kapitan reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 marca 1972 |
Opowieść
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Skandynawski marynarz reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 kwietnia 1972 |
Miasto Santa Cruz
Janina Morawska
postać: Burmistrz reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1972 |
Dzienniki
Stefan Żeromski
postać: Wincenty Żeromski reżyseria: Fornal Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 1972 |
Alkhadar
Edmund Chojecki
postać: Dahlman reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 maja 1972 |
Dziwny odlot
Władysław Terlecki
postać: Ojciec Priszybiejew reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 czerwca 1972 |
Prawo do noszenia szelek
Jerzy Janicki
postać: Hodowca pomidorów reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 sierpnia 1972 |
Porwanie
Roman Chrząstowski
postać: Pułkownik reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1972 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
postać: Vautrin reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 października 1972 |
Głos
Andrzej Makarewicz
postać: Lekarz reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 stycznia 1973 |
Czy tak właśnie było
Kazimierz Strzałka
postać: Komendant posterunku reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 stycznia 1973 |
Ten przeklęty kum
Aleksander Borszczagowski
postać: Kum reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Zagłoba reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 marca 1973 |
Sprawa brzeska
Mieczysław Szerer
postać: Korfanty reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1973 |
Człowiek widział różne rzeczy
Władysław Żesławski
postać: Adam reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 maja 1973 |
Bitwa o atom
Jan Rogala
postać: Generał Patton reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1973 |
Break
Giorgio Fontanelli
postać: Vincenzo Filippi reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1973 |
Dom na wzgórzu
Erskine Caldwell
postać: Will Harrison reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1973 |
Atlantyk w ogniu
Wojciech Brodnicki
postać: Pond reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1973 |
Współcześni Hamleci
Irwin Shaw
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1973 |
Arnhem-ciemne światło
Bohdan Drozdowski
postać: Pułkownik reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1973 |
Obrona pracy doktorskiej z archeologii
Jerzy Janicki
postać: Kierownik reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1973 |
Szosa Wołokołamska
Aleksander Bek
postać: Kapitan Szyłow reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 listopada 1973 |
Szosa Wołokołamska
Aleksander Bek
postać: Kapitan Szyłow reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1973 |
Samobójstwo Olgi
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Makowski reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1973 |
Mata Hari - cena sławy - prawda i legenda
Andrzej Kudelski
postać: Adam Zelle reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1973 |
Nie będziemy państwa straszyć
August Wilkoński
postać: Wilkoński reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1974 |
Na drodze stał Kołobrzeg
Alojzy Sroga
postać: Pułkownik Urbanowicz reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 kwietnia 1974 |
Wypadek
Włodzimierz Sokorski
postać: Starosta reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1974 |
Patron dla bocznej ulicy
Jerzy Wawrzak
postać: Dyrektor reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1974 |
Duch Białowieży
Aleksander Omiljanowicz
postać: Thirping reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lipca 1974 |
Diabły
Tadeusz Nowak
postać: Mężczyzna reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1974 |
Kleszczele
Alojzy Sroga
postać: Generał Bobkow reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1974 |
Taśma
Jerzy Przeździecki
postać: Stępień reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lipca 1974 |
Kleszczele
Alojzy Sroga
postać: Generał Bobkow reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lipca 1974 |
Diabły
Tadeusz Nowak
postać: Mężczyzna reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lipca 1974 |
Diabły
Tadeusz Nowak
postać: Mężczyzna reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Laco Tokacz reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1974 |
Studnia
Sven Clausen
postać: Herr Rittergut reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1974 |
Końskie nazwisko
Antoni Czechow
postać: Generał reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1975 |
Spotkanie w Dreźnie
Teodor Tomasz Jeż
postać: Bronisław Szwarc reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1975 |
Kordian i Cham
Leon Kruczkowski
postać: Ojrzyński reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1975 |
Poker z ręki
Andrzej Kurek
forma twórczości: role reżyseria: Kurek Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1975 |
Sprzedawca CE/402
Giuseppe D'Agata
postać: Trifogli reżyseria: Melloni Vittorio teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 kwietnia 1975 |
Wtedy cię szanowałem
Jerzy Grzymkowski
postać: Chory Kowalczyk reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 1975 |
Salon wytrzeźwień
Edmund Niziurski
postać: Wenda reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1975 |
Chrzciny
Marian Pilot
postać: Stołbiński reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1975 |
Szkic do portretu
Marcin Wolski
postać: Kolega reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1976 |
Ludzie przeciwko śmierci
Anna Szymańska
postać: Louis Washkansky reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lutego 1976 |
Ludzie przeciwko śmierci
Anna Szymańska
postać: Louis Washkansky reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 marca 1976 |
Godzina postoju
Henryk Bardijewski
postać: Pastuch reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1977 |
Sceny weselne
Henryk Bardijewski
postać: Ojciec II reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1978 |
Najszczęśliwszy człowiek na świecie, czyli Chaplin ma czkawkę
Józef Mayen
postać: Redaktor reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 marca 1980 |
Koledzy
Hans Hellmut Kirst
postać: Schultz reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1985 |
Szalona lokomotywa
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Kierownik pociągu reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|