18 grudnia 1964 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Diabeł reżyseria: Maśliński Józef teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
18 grudnia 1964 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Korydon reżyseria: Maśliński Józef teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
18 grudnia 1964 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Żyrafa reżyseria: Maśliński Józef teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
18 grudnia 1964 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Maśliński Józef teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
30 maja 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Bohater pozytywny reżyseria: Czaykowska Irma, Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
30 maja 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Budowniczy reżyseria: Czaykowska Irma, Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
30 maja 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Inteligent reżyseria: Czaykowska Irma, Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
30 maja 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Ułan reżyseria: Czaykowska Irma, Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
30 maja 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Włamywacz reżyseria: Czaykowska Irma, Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
30 maja 1965 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Czaykowska Irma, Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
14 listopada 1965 |
Pogranicze południk 15
Bratkowski Stefan
postać: Ksiądz;Dyrektor;Barman reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
14 listopada 1965 |
Pogranicze południk 15
Bratkowski Stefan
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
15 stycznia 1966 |
Troilus i Kresyda
William Shakespeare
postać: Troilus reżyseria: Czaykowska Irma teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
23 lutego 1966 |
O krasnoludkach i o sierotce Marysi
Maria Konopnicka
postać: Purchawek reżyseria: Lasoń Władysław teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
21 maja 1966 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Bobin reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
21 maja 1966 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Oktaw reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
17 czerwca 1966 |
Chłopi
Władysław Reymont
postać: Maciek reżyseria: Berwińska Krystyna, Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
2 marca 1967 |
Szklana menażeria
Tennessee Williams
postać: Tom reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
27 maja 1967 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Matyjas "Kikut" reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 września 1967 |
Piknik
Smocek Ladislav
postać: Rozden reżyseria: Stokalska Jitka teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
10 listopada 1967 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
postać: Kapucyn reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
10 listopada 1967 |
Cyrano de Bergerac
Edmond Rostand
postać: Le Bret reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
3 lutego 1968 |
Sennik współczesny
Konwicki Tadeusz
postać: Cichy reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
9 listopada 1968 |
Dom na Twardej
Kazimierz Korcelli
postać: Gustaw reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
26 kwietnia 1969 |
Antygona
Sofokles
postać: Hajmon reżyseria: Bugajski Stanisław teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
13 lipca 1969 |
Chleb, krew, pieśń
Henryk Tadeusz Czarnecki
forma twórczości: role reżyseria: Czarnecki Henryk Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
27 stycznia 1970 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Żołnierz reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
27 stycznia 1970 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Chrześcijanin reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
27 stycznia 1970 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Niewolnik I reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
1 kwietnia 1970 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Kelner reżyseria: Górska Irena teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
1 kwietnia 1970 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Obywatel Radomia reżyseria: Górska Irena teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
14 maja 1970 |
Tajemniczy ogród
Burnett Frances
postać: Dick reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
24 czerwca 1970 |
Wszystko w ogrodzie
Edward Albee
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Machulska Halina teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
24 czerwca 1970 |
Wszystko w ogrodzie
Edward Albee
postać: Roger reżyseria: Machulska Halina teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
30 maja 1971 |
Rachunek nieprawdopodobieństwa
Jurandot Jerzy
postać: Bob reżyseria: Żukowski Feliks teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
10 grudnia 1971 |
Po górach, po chmurach
Bryll Ernest
postać: Adam reżyseria: Hertel Piotr, Skotnicki Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
26 lutego 1972 |
Trędowata
Helena Mniszkówna
postać: Hrabia Żnin reżyseria: Sobolewski Ryszard teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
26 lutego 1972 |
Trędowata
Helena Mniszkówna
postać: Rządca reżyseria: Sobolewski Ryszard teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
4 maja 1972 |
Piosenki pań swawolnych
Corbonnet Georges Therese
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
5 listopada 1972 |
Barillon się żeni!
Georges Feydeau
postać: Patryk Surcouf reżyseria: Skoczylas Włodzimierz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 marca 1974 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Robotnik reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 lipca 1974 |
Panna Maliczewska
Gabriela Zapolska
postać: Filo reżyseria: Kwaskowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 lipca 1974 |
Panna Maliczewska
Gabriela Zapolska
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kwaskowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
8 listopada 1974 |
Rosencrantz i Guildenstern nie żyją
Tom Stoppard
postać: Aktor reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
8 listopada 1974 |
Rosencrantz i Guildenstern nie żyją
Tom Stoppard
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szejd Romuald teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
1 marca 1975 |
Burza
William Shakespeare
postać: Marynarz reżyseria: Zatorski Witold teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
21 września 1975 |
Pigmalion
George Bernard Shaw
postać: Freddy reżyseria: Wołłejko Czesław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
20 marca 1976 |
Szkoła błaznów
Michel de Ghelderode
postać: Frikal reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
12 czerwca 1976 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Gość III reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
12 czerwca 1976 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Książę reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
12 czerwca 1976 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Pan reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
12 czerwca 1976 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Przechrzta reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
16 października 1976 |
Adam i Ewa
Peter Hacks
postać: Gabriel reżyseria: Jaklicz Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
13 listopada 1976 |
Klub kawalerów
Bałucki Michał
postać: Kelner reżyseria: Górska-Damięcka Irena teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
13 listopada 1976 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Kelnerzy reżyseria: Górska Irena teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
4 marca 1977 |
Tramwaj zwany pożądaniem
Tennessee Williams
postać: Przechodzień reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
2 października 1977 |
Koriolan
William Shakespeare
postać: Spiskowiec reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
2 października 1977 |
Koriolan
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
13 maja 1978 |
Dama kameliowa
Aleksander Dumas (syn)
postać: Gość na balu reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
6 października 1978 |
Spisek koronacyjny
Juliusz Słowacki
postać: Spiskowy reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
6 października 1978 |
Spisek koronacyjny
Juliusz Słowacki
postać: Strażnik reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
6 października 1978 |
Spisek koronacyjny
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
13 lipca 1979 |
Dno nieba
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Cykor reżyseria: Kilkowska Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
20 czerwca 1980 |
Pustaki
Edward Redliński
postać: Eugeniusz Tyrowicz reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
25 września 1980 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Nauczyciel reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
6 lutego 1981 |
Fachowcy
Stefan Friedmann, Jonasz Kofta
postać: Ogon reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 maja 1981 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Ciumkała reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
30 maja 1982 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
postać: Opas reżyseria: Michalik Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 grudnia 1982 |
Ołtarz wzniesiony sobie
Ireneusz Iredyński
postać: Skan reżyseria: Michalik Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
27 lutego 1983 |
Madame Sans-Gene
Antoni Marianowicz, Janusz Minkiewicz
postać: Cesarz Napoleon reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
10 grudnia 1983 |
Opiekun mojej żony
Feydeau Georges wg
postać: Dr Filip Lambert reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
25 marca 1984 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
25 marca 1984 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Dobry Duch reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
25 marca 1984 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Oficer Rosyjski reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
26 października 1985 |
Pchła w uchu
Feydeau Georges
postać: Wiktor Chandebise; Poche reżyseria: Kwaskowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
29 listopada 1986 |
Bye-Bye, Jonasz!, czyli Tajemnice Tytanica
Jan Kaczmarek
postać: Kapitan reżyseria: Herder Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
20 grudnia 1987 |
Bunt komputerów
Jacek Cygan
postać: Dyrektor Opery reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
2 maja 1988 |
Monte Cassino
Kruk Paweł
postać: Żołnierz dowódca drugi reżyseria: Kruk Paweł teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
21 maja 1988 |
Samobójca
Nikołaj Erdman
postać: Żałobnik reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
4 marca 1989 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Ciumkała reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
28 maja 1989 |
Obywatel Pekosiewicz
Tadeusz Słobodzianek
postać: Milicjant reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
2 grudnia 1989 |
Rozwód Figara
Ödön von Horváth
postać: Gość w kawiarni reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
2 grudnia 1989 |
Rozwód Figara
Ödön von Horváth
postać: Strażnik graniczny reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
18 maja 1991 |
Szelmostwa Lisa Witalisa
Brzechwa Jan
postać: Recytator reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 listopada 1991 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Asystent Ministra reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 listopada 1991 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Więzień reżyseria: Falk Feliks teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
3 lutego 1992 |
Come Back
Konstanty Ildefons Gałczyński
postać: Maestro di cerimonia reżyseria: Czerny Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
4 kwietnia 1992 |
Szaleństwo we dwoje
Ionesco Eugene
postać: Sąsiad reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
6 lutego 1993 |
Zbrodnia i kara
Dostojewski Fiodor
postać: Malarz reżyseria: Wosiewicz Leszek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
13 lutego 1993 |
Mein Kampf
George Tabori
postać: Włóczęga reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
3 lutego 1995 |
Giewont
Jacek Chmielnik
postać: Przewodnik reżyseria: Chmielnik Jacek teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
6 maja 1995 |
Dziedzic
Carlo Goldoni
postać: Pasqualotto reżyseria: Świder Stanisław teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
3 lutego 1996 |
Black&White
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Knol Kazimierz teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|
8 lutego 2004 |
Chłopcy
Stanisław Grochowiak
postać: Jan Nepomucen Pożarski (gościnnie) reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
12 listopada 2004 |
Obrona Sokratesa
Platon
postać: Kriton (gościnnie) reżyseria: Królikiewicz Grzegorz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
10 marca 2005 |
Chłopcy
Stanisław Grochowiak
postać: Jan Nepomucen Pożarski (gościnnie) reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
9 kwietnia 2005 |
Szalona Greta
Grochowiak Stanisław
postać: Prokurator reżyseria: Pasieczny Marek teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
1 czerwca 2006 |
Muza pomyślności, czyli piosenki Marka Grechuty
Marek Grechuta
forma twórczości: reżyseria teatr: Stowarzyszenie Muzyka Bez Granic, Warszawa
|
1 czerwca 2006 |
Muza pomyślności, czyli piosenki Marka Grechuty
Marek Grechuta
forma twórczości: role reżyseria: Kołaczkowski Marek teatr: Stowarzyszenie Muzyka Bez Granic, Warszawa
|
10 lutego 2007 |
Oświadczyny
Czechow Antoni
postać: Stiepan Czubukow reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
11 maja 2007 |
Jest snu na lat tysiąc...
Juliusz Słowacki
postać: Major reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
11 maja 2007 |
Jest snu na lat tysiąc...
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
12 kwietnia 2008 |
Zatrudnimy starego klauna
Matei Visniec
forma twórczości: role reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
21 listopada 2009 |
Na dnie
Maksym Gorki
postać: Łuka (gościnnie) reżyseria: Janiszewski Ireneusz teatr: Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź
|
9 maja 2010 |
Dał Ci Bóg koniec wojny w prezencie...
Bułat Okudżawa
forma twórczości: role reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
1 września 2010 |
Lekcja
Eugène Ionesco
forma twórczości: role reżyseria: Ehrlich Marcin teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
2 listopada 2011 |
Umarli ze Spoon River
Edgar Lee Masters
forma twórczości: role reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
28 stycznia 2012 |
Romans z Czechowem
Antoni Czechow
forma twórczości: role reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
28 stycznia 2012 |
Romans z Czechowem
Antoni Czechow
forma twórczości: role reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
8 grudnia 2012 |
Świętanocka
.
postać: Głos narratora reżyseria: Furman Piotr teatr: Stowarzyszenie Muzyka Bez Granic, Warszawa
|
20 września 2013 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Dyndalski reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
24 października 2014 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Pustelnik/Kanclerz reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
30 września 2017 |
Pan Tadeusz (Impressia experientia)
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
30 listopada 2018 |
Sklep to żaden interes
Zbigniew Pacura
forma twórczości: role reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|
20 grudnia 2019 |
Geriatrix show
Tadeusz Kuta
forma twórczości: role reżyseria: Pilawski Mariusz teatr: Teatr Mały w Manufakturze, Łódź
|