14 czerwca 1980 |
Za kulisami - Tyrtej
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: role reżyseria: Maślińska Irena teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
9 listopada 1980 |
Sprawa Dantona
Stanisława Przybyszewska
postać: Oficer (Studium Aktorskie) reżyseria: Karpiński Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
29 listopada 1980 |
Sto rąk sto sztyletów
Jerzy Żurek
postać: Spiskowiec (Studium Aktorskie) reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
7 listopada 1981 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
6 marca 1982 |
Parady
Jan Potocki
postać: Leander reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
6 marca 1982 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Leander reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
22 maja 1982 |
Pieszo
Sławomir Mrożek
postać: Superiusz reżyseria: Gordon Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
10 grudnia 1982 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Karawaniarz reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
10 grudnia 1982 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Złodziejaszek reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
25 marca 1983 |
Gyubal Wahazar, czyli Na Przełęczach Bezsensu
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Fletrycy Dymont reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
18 czerwca 1983 |
Kobieta, która zabiła...
Sydney Garrick
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
18 czerwca 1983 |
Kobieta, która zabiła...
Sydney Garrick
postać: Vicehrabia Gaston de Candillac reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
3 października 1983 |
Jaskinia filozofów
Zbigniew Herbert
forma twórczości: role reżyseria: Woroniecki Sylwester teatr: Teatr Krypta, Szczecin
|
28 października 1983 |
Miłość Don Perlimplina do Belisy w jego ogrodzie
Federico García Lorca
postać: Głos duszka reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
16 grudnia 1983 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
23 marca 1984 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Alek reżyseria: Maciejowski Jan, Gryzik Antoni teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
13 kwietnia 1984 |
Król Ubu
Alfred Jarry
postać: Bardior reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
26 maja 1984 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Lulejka reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
14 września 1984 |
Wysocki
Zawistowski Władysław
postać: Żandarm II reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
7 grudnia 1984 |
Eskurial
Michel de Ghelderode
postać: Człowiek w szkarłacie reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
21 grudnia 1984 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Gość weselny reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
3 marca 1985 |
Sen
Dostojewski Fiodor
postać: Student reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
19 marca 1985 |
Kajus Cezar Kaligula
Karol Hubert Rostworowski
postać: I Spiskowiec reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
19 marca 1985 |
Kajus Cezar Kaligula
Karol Hubert Rostworowski
postać: Vatinius reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
5 maja 1985 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Venticelli reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
14 czerwca 1985 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Wojciech de Pokorya-Pęcherzewicz reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Współczesny, Szczecin
|
8 listopada 1985 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
postać: Laputanin reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 listopada 1985 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
postać: Laputanin II reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 listopada 1985 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
postać: Lokaj reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 listopada 1985 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
postać: Mieszczanin reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 listopada 1985 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
postać: Żałobnik reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 kwietnia 1986 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 kwietnia 1986 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Przodownik reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 kwietnia 1986 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Widmo Cara V reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Szatan reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Szyldwach reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Adiutant reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
22 maja 1987 |
Pod krzykiem gawronów
Goczoł Jan
postać: Anonim II reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 listopada 1987 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Ignac reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
31 stycznia 1988 |
Troilus i Kressyda
William Shakespeare
postać: Helenus reżyseria: Pazdro Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 czerwca 1988 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
postać: Pacjent szpitala psychiatrycznego reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 czerwca 1988 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
forma twórczości: role reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 grudnia 1988 |
Mistrz Piotr Pathelin
Anonim
postać: Pasterz reżyseria: Gilewska Ewa teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 grudnia 1989 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Konkurent, Cyrulik, Fabritio, Wieśniak reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1990 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Anioł 1 reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1990 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|