5 października 1980 |
Wacława dzieje
Stefan Garczyński
postać: Jagiełło reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
6 kwietnia 1981 |
Hamlet i Hamlet
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
6 kwietnia 1981 |
Hamlet i Hamlet
William Shakespeare
postać: Laertes reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 czerwca 1981 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Iwan Pawłowicz Szatow reżyseria: Nowicki Paweł teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
6 listopada 1981 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Mistrz reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
14 listopada 1981 |
Jonasz i błazen
Jerzy Broszkiewicz
postać: Błazen Filut reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, Białystok
|
26 czerwca 1982 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1982 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
postać: Zborowski reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
31 grudnia 1982 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Stróż miejski reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
31 grudnia 1982 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
31 grudnia 1982 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Kaczeniec reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
5 marca 1983 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Abraham reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
5 marca 1983 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Baltazar reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
6 maja 1983 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Fryźlewicz Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
6 maja 1983 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: role reżyseria: Fryźlewicz Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
21 stycznia 1984 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: układ walk reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
6 kwietnia 1984 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kirkor reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
9 listopada 1985 |
Macbeth
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
18 stycznia 1986 |
Złoty kogucik
Rimski-Korsakow Mikołaj
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 maja 1986 |
Albert Herring
Benjamin Britten
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jankowski Bolesław teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|