5 grudnia 1970 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Chłopka reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 lutego 1972 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Żona podoficera reżyseria: Korsan Noemi teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 maja 1972 |
Perła
Camoletti Marc
postać: Katarzyna reżyseria: Czaykowska Irma teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
13 stycznia 1973 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: role reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
13 stycznia 1973 |
Antygona
Sofokles
postać: Ismena reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
24 marca 1973 |
Kondukt
Bohdan Drozdowski
postać: Magda reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 czerwca 1973 |
Opera za trzy grosze
Brecht Bertolt
postać: Lucy reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
24 listopada 1973 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Kelnerka reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
9 marca 1974 |
Świętoszek
Molière
postać: Filipina reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
14 grudnia 1974 |
Znachor
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Asystentka profesora Wilczura reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
14 grudnia 1974 |
Znachor
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Baba reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
15 maja 1975 |
Panna Julia
August Strindberg
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zass Jerzy teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
15 lutego 1976 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Dziewczyna II reżyseria: Hellwig-Górzyński Lech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
16 maja 1976 |
Rozstanie w czerwcu
Aleksander Wampiłow
postać: Grupowa Komsomolska reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 września 1976 |
Akt przerywany
Tadeusz Różewicz
postać: Pielęgniarka I reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 stycznia 1977 |
Ćwiczenia z Fredry
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 stycznia 1977 |
Ćwiczenia z Fredry
Aleksander Fredro
postać: Ciotunia, Podstolina reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
5 lutego 1977 |
Przebudzenie wiosny
Frank Wedekind
postać: Matka Schmidt reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
5 lutego 1977 |
Przebudzenie wiosny
Frank Wedekind
postać: Siostra Gertruda reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
26 kwietnia 1977 |
Protokół z pewnego zebrania partyjnego
Aleksander Gelman
postać: Rena Melska reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
3 listopada 1977 |
Dziesięć dni, które wstrząsnęły światem
John Reed
forma twórczości: role reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
19 listopada 1977 |
Maskarada
Michał Lermontow
postać: Dama reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
30 grudnia 1977 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Anioł reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
21 kwietnia 1978 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: Sandra reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
23 czerwca 1978 |
Szczęśliwi we troje
Labiche Eugene
postać: Narcyza reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
17 stycznia 1979 |
Łyżki i księżyc
Emil Zegadłowicz
postać: Złoczyńca reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
10 marca 1979 |
Henryk VI na łowach
Wojciech Bogusławski
postać: Małgorzata reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
10 czerwca 1979 |
Ali Baba i 40 rozbójników
Janusz Kłosiński, Janusz Słowikowski
postać: Zobeida reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
27 października 1979 |
Biały wieloryb
Vladimir Paral
postać: Nadia Frybont reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
18 stycznia 1980 |
Pasztet jakich mało
Jean Valmy, Raymond Vincy
postać: Antonina Mercier reżyseria: Dembowski Mieczysław teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
25 czerwca 1980 |
Inwazja jaszczurów
Karol Čapek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
25 czerwca 1980 |
Inwazja jaszczurów
Karol Čapek
forma twórczości: role reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
18 października 1980 |
Hamlet, książę duński
William Shakespeare
postać: Aktorka reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
20 grudnia 1980 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Andruska reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
20 grudnia 1980 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Fifi reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
20 grudnia 1980 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Janka reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
20 grudnia 1980 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Kuchta reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
25 kwietnia 1981 |
Drewniana miska
Edmund Morris
postać: Klara Dennison reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
12 czerwca 1981 |
Ciemny grylaż
Jerzy Dobrowolski, Stanisław Tym
postać: Secrescu reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
11 grudnia 1981 |
Jeremiasz
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Kobieta z tłumu reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
27 marca 1982 |
Przygody rozbójnika Rumcajsa
Ernest Bryll
postać: Słoneczko reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
15 maja 1982 |
Elektra, moja miłość
László Gyurkó
forma twórczości: role reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Popularny WDK, Bielsko-Biała
|
5 listopada 1982 |
Pamiętnik szubrawca, własnoręcznie przez tegoż napisany
Aleksander Ostrowski
postać: Kleopatra Lwowna Mamajewa reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
25 listopada 1983 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Anusia reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 stycznia 1984 |
Umrzeć ze śmiechu
Janczarski Jacek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
26 lutego 1984 |
Wieczór Trzech Króli, czyli wszystko co chcecie
William Shakespeare
postać: Maria reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 czerwca 1984 |
Szkoła obmowy
Wojciech Bogusławski
postać: Plotkiewiczowa reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 października 1984 |
Kajtuś Czarodziej
Janusz Korczak
postać: Babcia, Matka Zosi, Policjantka reżyseria: Wykurz Ireneusz teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
19 marca 1985 |
Kajus Cezar Kaligula
Karol Hubert Rostworowski
forma twórczości: role reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 marca 1985 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Służąca reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1985 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
postać: Mieszczanka reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 listopada 1985 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
postać: Żałobnica reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
7 kwietnia 1986 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Harfiarka reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Archanioł reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1987 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 listopada 1987 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
4 czerwca 1988 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
postać: Pątniczka Agapia reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 grudnia 1989 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Dworka reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1990 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
postać: Klio reżyseria: Szczykno Szczepan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 grudnia 1990 |
Ciężkie czasy
Michał Bałucki
postać: Idalia reżyseria: Schejbal Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 marca 1991 |
Leonce i Lena
Georg Büchner
postać: Guwernantka reżyseria: Sierosławska Barbara teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
1 maja 1991 |
Happy End
Bertolt Brecht, Dorothy Lane, Kurt Weill
postać: Polly reżyseria: Sikora Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
18 października 1991 |
Jeśli jesteś katolikiem
Mary O'Malley
postać: Matka Bazyl reżyseria: Hayes Kevin teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
27 marca 1993 |
Towarzysz Październik
Kazimierz Wierzyński
postać: Kagiebowiec reżyseria: Enukidze Andro teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|