17 stycznia 1981 |
Carmen suita
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Jose reżyseria: Slovak Borys teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
17 stycznia 1981 |
Fragmenty z życia artysty
Maurice Ravel
postać: Artysta uczeń reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 listopada 1981 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Alain reżyseria: Slovák Boris teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
14 listopada 1981 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Colin reżyseria: Slovák Boris teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
27 listopada 1982 |
Serenada
Karłowicz Mieczysław
forma twórczości: role reżyseria: Wycichowska Ewa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
7 maja 1983 |
Coppelia
Léo Delibes
postać: Franciszek reżyseria: Kujawa Teresa teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
19 maja 1984 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
postać: Spartakus teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
31 marca 1985 |
Medea
Juliusz Łuciuk
postać: Aietes reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
31 marca 1985 |
Medea
Juliusz Łuciuk
postać: Jazon reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
31 marca 1985 |
Medea
Juliusz Łuciuk
postać: Kreon reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
5 lipca 1986 |
Jurand
Aleksander Josifov
postać: Jurand reżyseria: Slovak Borys teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
5 lipca 1986 |
Jurand
Aleksander Josifov
postać: Zbyszko reżyseria: Slovak Borys teatr: Opera i Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
|
25 maja 1991 |
Dies Irae
Maciejewski Roman
postać: Zwiastun reżyseria: Wesołowski Emil (chor.i insc.) teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
19 października 1991 |
Grek Zorba
Theodorakis Mikis
postać: Yorgos reżyseria: Massine Lorca teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
15 października 1993 |
Święto Wiosny
Igor Strawiński
postać: Młodzieniec reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
21 listopada 1993 |
Raj utracony
Penderecki Krzysztof
postać: Adam reżyseria: Weiss-Grzesinski Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
31 grudnia 1993 |
La Gitana
Taglioni Fillipo
postać: Masetto,nauczyciel tańca reżyseria: Lacotte Pierre (insc.i chor.) teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 kwietnia 1994 |
Muzyka staropolska
Górecki Henryk Mikołaj
forma twórczości: role reżyseria: Różycki Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 kwietnia 1994 |
Trzecia Symfonia
Górecki Henryk Mikołaj
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 czerwca 1994 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 września 1995 |
La Fille mal gardée
Ferdinand Hérold
postać: Colas reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Carl Orff
postać: Łabędź reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Carl Orff
postać: Słońce reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Carl Orff
forma twórczości: role reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 1995 |
Wieczór baletowy
Gioacchino Rossini
forma twórczości: role reżyseria: Fodor Antal, Fodor Antal, Fodor Antal teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
26 marca 1996 |
Córka źle strzeżona
Herold Ferdinand
postać: Colas reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
18 maja 1996 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Mercutio reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
18 maja 1996 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Tybalt reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
26 października 1996 |
Amerykanin w Paryżu
Gershwin George
postać: Amerykanin reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Błękitny Ptak reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Książę reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
29 kwietnia 1997 |
Benois De La Danse
Gala Baletowa
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
31 maja 1997 |
Wiosna, lato, jesień, zima
Grechuta Marek
postać: Maks reżyseria: Klauzner Gustaw teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
10 listopada 1997 |
Tryptyk polski
Wieczór baletowy
postać: Harnaś reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Dramatyczna), Warszawa
|
31 grudnia 1997 |
Sylwester w operze
forma twórczości: role reżyseria: Redo-Dobber Beata teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
6 lutego 1998 |
Wieczór baletowy
forma twórczości: role reżyseria: Urbański Karol teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
7 listopada 1998 |
Trzej muszkieterowie
Verdi Giuseppe
postać: Atos; D`Artagnan reżyseria: Prokovsky Andre teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 kwietnia 1999 |
Cudowny mandaryn
Béla Bartók
postać: Jeden z trzech reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
24 kwietnia 1999 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
24 kwietnia 1999 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Mercutio reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
20 listopada 1999 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Cygan reżyseria: Ek Mats teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Carmen
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Cygan reżyseria: Ana Laguna, Pompea Santoro teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 1999 |
Panna Julia
Strindberg August wg
postać: Andrzej reżyseria: Cullberg Birgit teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 kwietnia 2000 |
Gala Niżyńskiego
Igor Strawiński
postać: Młodzieniec reżyseria: Fokin Michaił, Wesołowski Emil, Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 listopada 2000 |
La dolce vita
Rota Nino
postać: Szalony reżyseria: Rudnicka Zofia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 grudnia 2000 |
Christmas Show
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Wodiczko Jolanta teatr: przedstawienie impresaryjne
|
25 maja 2001 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Benno reżyseria: Muchamiedow Irek, wg Mariusa Petipy i Lwa Iwanowa teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 listopada 2001 |
Święta Wiosna
.
postać: Cesarz reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 lutego 2002 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Alain reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 lutego 2002 |
Córka źle strzeżona
Ferdinand Hérold
postać: Colas reżyseria: Ashton Frederick teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 marca 2003 |
Krzesany (wznowienie)
Kilar Wojciech
forma twórczości: role Wieczór pt. - Tryptyk polski reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 czerwca 2003 |
Czajkowski. Misterium życia i śmierci
Piotr Czajkowski
postać: Joker reżyseria: Ejfman Borys teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 czerwca 2003 |
Czajkowski. Misterium życia i śmierci
Piotr Czajkowski
postać: Książę reżyseria: Ejfman Borys teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 czerwca 2003 |
Czajkowski. Misterium życia i śmierci
Piotr Czajkowski
postać: Młodzieniec reżyseria: Ejfman Borys teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 kwietnia 2004 |
Synapsis
Spektakl baletowy
postać: Mężczyzna reżyseria: Sojecka Ewelina teatr: Opera Dolnośląska, Wrocław
|
15 maja 2004 |
Bajadera
Ludwig Alois Minkus
postać: Magdawieja reżyseria: Makarowa Natalia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 maja 2004 |
Bajadera
Ludwig Alois Minkus
postać: Złoty Bożek reżyseria: Makarowa Natalia teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
13 listopada 2004 |
Balanchine i muzy
Johann Sebastian Bach
postać: Solista reżyseria: Balanchine George, Ejfman Borys teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 lutego 2005 |
Komix-komedia
Collage/Kania Robert
forma twórczości: role wieczór - Taniec wg mężczyzn reżyseria: Woźniak Sławomir teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2005 |
Spartakus
Aram Chaczaturian
postać: Niewolnik grecki reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 kwietnia 2006 |
Bridges of time
Igor Strawiński
postać: Ojciec Panny Młodej reżyseria: Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 kwietnia 2006 |
Bridges of time
Anatol Webern
forma twórczości: role reżyseria: Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří, Kylián Jiří teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 października 2006 |
Harnasie
Szymanowski Karol
postać: Ojciec reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
1 grudnia 2006 |
Czajkowski. Misterium życia i śmierci
Piotr Czajkowski
postać: Joker teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 grudnia 2006 |
Dziadek do orzechów
Piotr Czajkowski
postać: Rycerzyk reżyseria: Glegolski Andrzej teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|