7 listopada 1970 |
Misie Ptysie
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
31 grudnia 1970 |
Osiołek Plusz
Genadij Cyfierow, Henryk Sapgir
forma twórczości: muzyka reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
17 grudnia 1971 |
Sennik polski
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
1 marca 1972 |
Sennik polski
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
4 maja 1973 |
Chcę być duży
Genadij Cyfierow, Henryk Sapgir
forma twórczości: muzyka reżyseria: Smandzik Zygmunt teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
4 maja 1973 |
Liczę do trzech
Ludwik Górski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Smandzik Zygmunt teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
24 czerwca 1974 |
Exodus
Leszek Aleksander Moczulski
forma twórczości: kierownictwo muzyczne, muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
11 listopada 1974 |
Sennik polski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
27 lutego 1975 |
Ptaki
Arystofanes
forma twórczości: muzyka reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
25 października 1975 |
Beatrix Cenci
Juliusz Słowacki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wachowiak Maja teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 lipca 1976 |
Sklepy cynamonowe
Bruno Schulz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Major Ryszard teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 grudnia 1976 |
Opowieści kanterberyjskie
Chaucer Geoffrey
forma twórczości: muzyka reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
1 maja 1977 |
Dekameron
Henryk Cyganik
forma twórczości: muzyka reżyseria: Michalak Jerzy teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
20 lipca 1978 |
Operetka
Witold Gombrowicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
11 marca 1979 |
Kieszonkowe przygody
Bułat Okudżawa
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
12 kwietnia 1979 |
Operetka (wersja II)
Witold Gombrowicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
25 marca 1980 |
Tajna misja
Jasiński K., Chudziński E.
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
18 grudnia 1980 |
Donkichoteria
Edward Chudziński, Krzysztof Jasiński
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
12 lutego 1981 |
Donkichoteria (II wersja)
Edward Chudziński, Krzysztof Jasiński
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
15 marca 1981 |
Kieszonkowe przygody
Bułat Okudżawa
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalek „Pleciuga”, Szczecin
|
23 października 1982 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
forma twórczości: muzyka reżyseria: Michalak Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
26 marca 1983 |
Hiob
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: muzyka reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 września 1984 |
Na bosaka
Gombrowicz Witold wg
forma twórczości: muzyka reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
20 lutego 1985 |
Pozowanie do portretu
Jasiński Włodzimierz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rudnicki Bogdan teatr: Teatr STU, Kraków
|
14 kwietnia 1985 |
Adrianne Lecouvreur
Ernest Legouvé, Eugène Scribe
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
30 listopada 1985 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Lalek „Pinokio”, Łódź
|
14 marca 1986 |
Proces
Franz Kafka
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hutek Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
5 czerwca 1986 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
forma twórczości: muzyka reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 czerwca 1986 |
Hanusia i mysz Pompeusz
Gennaro Aceto
forma twórczości: muzyka reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr Lalki i Maski „Groteska”, Kraków
|
28 marca 1987 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
8 marca 1988 |
Poszukiwania
Patulski Tadeusz wg
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rożek Konstanty teatr: Teatr Lalek, Wałbrzych
|
17 kwietnia 1988 |
Niebezpieczne związki
Hampton Christopher
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
29 października 1988 |
Dzień gniewu
Roman Brandstaetter
forma twórczości: muzyka reżyseria: Bobrowska Romana, Giżycki Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 maja 1989 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
21 października 1989 |
Doktor Żywago
Borys Pasternak
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
9 lutego 1990 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
forma twórczości: muzyka reżyseria: Czernecki Józef teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
30 marca 1990 |
Policja
Sławomir Mrożek
forma twórczości: muzyka reżyseria: Maciąg Rafał teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 października 1990 |
Ślub
Witold Gombrowicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
3 maja 1991 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
forma twórczości: muzyka reżyseria: Maciąg Rafał teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 maja 1991 |
Markietanki, czyli kobiety na tyłach w walce o pokój
Bertolt Brecht
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr STU, Kraków
|
5 października 1991 |
Amadeusz
Peter Shaffer
forma twórczości: konsultant muzyczny reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
1 kwietnia 1992 |
Przerżnąć sprawę
David Mamet
forma twórczości: muzyka reżyseria: Scanlan Robert teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
30 maja 1992 |
Szkoła mężów
Molier 9o
forma twórczości: muzyka reżyseria: Macciąg Rafał teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
30 maja 1992 |
Szkoła mężów
Molière
forma twórczości: muzyka reżyseria: Maciąg Rafał teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
28 listopada 1992 |
Celestyna
Fernando de Rojas
forma twórczości: muzyka reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
6 marca 1993 |
Baśń o zaklętym jaworze
Maria Kann
forma twórczości: muzyka reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 kwietnia 1993 |
Iluzja komiczna
Pierre Corneille
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
16 października 1993 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
forma twórczości: muzyka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
19 grudnia 1993 |
Tańce w Ballybeg
Brian Friel
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
6 lutego 1994 |
Notatki z podziemia
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rogoż Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 kwietnia 1994 |
Oleanna
David Mamet
forma twórczości: muzyka reżyseria: Lampert Paul teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 października 1994 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
forma twórczości: muzyka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 listopada 1994 |
Dziady (część II i IV)
Adam Mickiewicz
forma twórczości: muzyka do piosenek reżyseria: Sroka Adam teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 grudnia 1994 |
Trzy wieki miłości do zwierząt
Maciąg Rafał
forma twórczości: muzyka reżyseria: Maciąg Rafał teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 grudnia 1994 |
Wesele
Elias Canetti
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
28 stycznia 1995 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
forma twórczości: muzyka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 marca 1995 |
Koniec i początek
Szymborska Wisława wg
forma twórczości: muzyka i scenariusz z A.Kiercem reżyseria: Kierc Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
25 marca 1995 |
Powrót smoka wawelskiego
Mieczkowski Alfred
forma twórczości: muzyka reżyseria: Zoń Jerzy teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
22 kwietnia 1995 |
Cud w Alabamie
William Gibson
forma twórczości: muzyka reżyseria: Karkoszka Elżbieta, Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 czerwca 1995 |
Niebo-Piekło
Prosper Mérimée
forma twórczości: muzyka reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
2 grudnia 1995 |
Mąż i żona
Aleksander Fredro
forma twórczości: muzyka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
24 lutego 1996 |
Lekarz mimo woli
Molière
forma twórczości: muzyka reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 marca 1996 |
Romulus Wielki
Friedrich Dürrenmatt
forma twórczości: muzyka reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 marca 1996 |
Trzy wysokie kobiety
Edward Albee
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
23 marca 1996 |
Maska
Stanisław Lem
forma twórczości: muzyka reżyseria: Zającówna Ziuta teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 kwietnia 1996 |
Zimowa opowieść
William Shakespeare
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
11 czerwca 1996 |
Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
forma twórczości: muzyka reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
24 lipca 1996 |
A właśnie tak ! Ballady Roberta Burnsa
Robert Burns
forma twórczości: muzyka, opracowanie muzyczne reżyseria: Zięba Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 października 1996 |
Toksyczni rodzice
Inka Dowlasz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 grudnia 1996 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
forma twórczości: muzyka reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
21 lutego 1997 |
Tak jest, jak się Państwu zdaje
Luigi Pirandello
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: PWST, Kraków
|
14 czerwca 1997 |
Wielka magia
Eduardo De Filippo
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
25 października 1997 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
forma twórczości: muzyka reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 grudnia 1997 |
Dziady albo młodzi czarodzieje
Adam Mickiewicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
16 stycznia 1998 |
Koniec wieku
Włodzimierz Nurkowski
forma twórczości: muzyka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 grudnia 1998 |
Kwiaty zła zabawa wyśniona
Charles Baudelaire
forma twórczości: muzyka reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
5 grudnia 1998 |
Wieczór kawalerski
Robin Hawdon
forma twórczości: muzyka reżyseria: Szydłowski Janusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 grudnia 1998 |
Spętani
O`Neil Eugene
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hussakowski Bohdan teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
18 grudnia 1998 |
Alicja po drugiej stronie lustra
Lewis Carroll
forma twórczości: muzyka reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
21 grudnia 1998 |
Bici biją
Inka Dowlasz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 lutego 1999 |
Pterodactyle
Nicky Silver
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Chołodziński Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 marca 1999 |
Godzina, w której nie wiedzieliśmy nic o sobie nawzajem
Peter Handke
forma twórczości: muzyka reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
18 grudnia 1999 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
12 lutego 2000 |
Wieczór kawalerski
Robin Hawdon
forma twórczości: muzyka reżyseria: Szydłowski Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
14 maja 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: muzyka reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 października 2001 |
Odlot
Inka Dowlasz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 grudnia 2001 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
forma twórczości: muzyka reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
9 lutego 2002 |
Prywatna klinika
John Chapman, Dave Freeman
forma twórczości: muzyka reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 kwietnia 2002 |
Księżniczka Turandot
Carlo Gozzi
forma twórczości: muzyka reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 stycznia 2003 |
Przygody Pędrka Wyrzutka
Stefan Themerson
forma twórczości: muzyka reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
18 stycznia 2003 |
Prywatna klinika
John Chapman, Dave Freeman
forma twórczości: muzyka reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
5 lipca 2003 |
Życie: trzy wersje
Yasmina Reza
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 października 2003 |
Sytuacja bez wyjścia
Inka Dowlasz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 grudnia 2003 |
Betlejem - misterium na Boże Narodzenie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: opracowanie muzyczne reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 lutego 2004 |
Wieczór kawalerski
Robin Hawdon
forma twórczości: muzyka reżyseria: Szydłowski Janusz teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 maja 2004 |
Biznes
John Chapman, Jeremy Lloyd
forma twórczości: muzyka reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 stycznia 2005 |
Wieczór kawalerski
Robin Hawdon
forma twórczości: muzyka reżyseria: Szydłowski Janusz teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
9 grudnia 2006 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: muzyka reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 stycznia 2007 |
Biznes
John Chapman, Jeremy Lloyd
forma twórczości: muzyka reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
2 czerwca 2007 |
Niezwykły dom pana A., czyli skradzione dźwięki
Alan Ayckbourn
forma twórczości: muzyka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 grudnia 2008 |
Pół żartem, pół sercem
Ken Ludwig
forma twórczości: muzyka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 czerwca 2010 |
Niezwykły dom Pana A.
Alan Ayckbourn
forma twórczości: muzyka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|