15 czerwca 1992 |
Inni
Matthias Horndasch
postać: Arox reżyseria: Wycichowska Ewa teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
19 listopada 1992 |
Koncert fortepianowy e-moll
Chopin Fryderyk
forma twórczości: role reżyseria: Gołaska Barbara teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
21 maja 1993 |
Vivre
Szymanowski Karol
postać: Nieproszony gość reżyseria: Gołaska Barbara teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
12 czerwca 1993 |
Hommage a Ginastera
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Nieproszony gość reżyseria: Gołaska Barbara teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
12 czerwca 1993 |
Hommage a Ginastera
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Sapa Inka - Syn Słońca reżyseria: Gołaska Barbara teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
12 czerwca 1993 |
Hommage a Ginastera
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Gołaska Barbara teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
1 października 1993 |
Święto Wiosny
Igor Strawiński
postać: Strażnik Wielkiego Drzewa teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
22 listopada 1993 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
postać: Don Jose teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
22 listopada 1993 |
Carmen
Georges Bizet, Rodion Szczedrin
forma twórczości: role teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
29 kwietnia 1994 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
postać: Romeo reżyseria: Cullberg Birgit teatr: Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Poznań
|
23 września 1995 |
Grek Zorba
Mikis Theodorakis
postać: John reżyseria: Massine Lorca teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
13 kwietnia 1996 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Albert reżyseria: Jules Perrot, Jean Coralli teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
5 stycznia 1997 |
Śpiąca Królewna
Piotr Czajkowski
postać: Książę reżyseria: Grigorowicz Jurij teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
1 lutego 1997 |
Soirée Diagilew
Fryderyk Chopin
forma twórczości: role reżyseria: Fokin Michaił, Niżyński Wacław, Leonid Miasin teatr: Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
29 kwietnia 1997 |
Benois De La Danse
Gala Baletowa
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
24 maja 1997 |
Faust
Charles Gounod
forma twórczości: role reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
10 listopada 1997 |
Trytptyk polski
Wieczór baletowy
postać: Młody; Mężczyzna reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Teatr Narodowy (Scena Dramatyczna), Warszawa
|
29 maja 1998 |
Nad milczącą krawędzią
Schubert\Mahler\Albinioni
postać: Albinioni - Tylko miłość ... reżyseria: Woźniak Sławomir teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 listopada 1998 |
Trzej muszkieterowie
Verdi Giuseppe
postać: Książę Buckingham; Aramis;Lord reżyseria: Prokovsky Andre teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 kwietnia 1999 |
Cudowny mandaryn
Béla Bartók
postać: Mandaryn reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 listopada 2017 |
Emocje 2017
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: asystent choreografa, asystent choreografa reżyseria: Bablidze Eduard, Suska Violetta, Bablidze Eduard teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
27 kwietnia 2018 |
Carmina Burana
Carl Orff
forma twórczości: pedagog baletu reżyseria: Wesołowski Emil teatr: Opera Krakowska, Kraków
|