30 listopada 1975 |
Doktor Faustus
Christopher Marlowe
postać: Mefistofeles reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 stycznia 1976 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 stycznia 1976 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Inocenty reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1976 |
Don Giovanni
Molière
postać: Sgana Rello reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1977 |
Sny Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Marynarz, Strażnik, Wąż reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 kwietnia 1977 |
Grzegorz Dandin
Molière
postać: Lubin reżyseria: Piaskowski Piotr teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 lipca 1977 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Albin reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
28 stycznia 1978 |
Burza
William Shakespeare
postać: Kaliban reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 kwietnia 1978 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Ks. Piotr reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 grudnia 1978 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Anabazys Demur reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 grudnia 1978 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 października 1979 |
Dla miłego grosza
Apollo Korzeniowski
postać: Lokaj reżyseria: Holland Agnieszka teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
13 marca 1980 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Staszek reżyseria: Stebnicka Marta teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 czerwca 1981 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 czerwca 1981 |
Powrót Odysa
Stanisław Wyspiański
postać: Medon reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
28 listopada 1981 |
Tragiczna historia Hamleta księcia Danii
William Shakespeare
postać: Dworzanin reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 marca 1983 |
Rdza
Andrzej Bursa
postać: B reżyseria: Dziuk Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 stycznia 1984 |
Antygona
Sofokles
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 stycznia 1984 |
Antygona
Sofokles
postać: Jeden z chóru reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 maja 1984 |
Karol
Sławomir Mrożek
postać: Okulista (gościnnie) reżyseria: Kusza Jarosław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 września 1984 |
Don Carlos infant Hiszpanii
Friedrich Schiller
postać: Don Rajmund de Taxis reżyseria: Adamik Laco teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
6 stycznia 1985 |
Gyubal Wahazar, czyli na przełęczach bezsensu
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Przyjemniaczek reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 maja 1985 |
Wzorzec dowodów metafizycznych
Tadeusz Bradecki
postać: Fryer reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 stycznia 1986 |
Woyzeck
Georg Büchner
postać: Żołnierz reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 czerwca 1986 |
Dom, który zbudował Jonathan Swift
Grigorij Gorin
postać: Liliput II reżyseria: Weltschek Adolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 lutego 1987 |
Wiosna Narodów w Cichym Zakątku
Adolf Nowaczyński
postać: Walek reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 lipca 1987 |
Republika marzeń
Bruno Schulz
postać: Szloma reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 listopada 1988 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Franciszek reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 1989 |
Słuchaj, Izraelu!
Jerzy S. Sito
postać: Żandarm niemiecki reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 kwietnia 1990 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
postać: Pan Polak reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 listopada 1990 |
Księżniczka Turandot
Carlo Gozzi
postać: Brighella reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 lutego 1991 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Kajetan reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 marca 1991 |
Mąż
Zygmunt Krasiński
postać: Doktor, Wariat reżyseria: Latour Dorota teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 1991 |
Malte albo Tryptyk marnotrawnego syna
Rainer Maria Rilke
postać: Lekarz I reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 1991 |
Malte albo Tryptyk marnotrawnego syna
Rainer Maria Rilke
postać: Szwagier reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 marca 1992 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Piotr Kloc reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 maja 1992 |
Mizantrop
Molière
postać: Akast reżyseria: Nazar Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 listopada 1992 |
Kalkwerk
Thomas Bernhard
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 listopada 1992 |
Kalkwerk
Thomas Bernhard
postać: Baurat reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 maja 1993 |
Wujaszek Wania. Sceny z życia ziemian
Antoni Czechow
postać: Ilja Tielegin reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 stycznia 1995 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
postać: Kum reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 lutego 1995 |
Lunatycy (Esch, czyli Anarchia)
Hermann Broch
forma twórczości: asystent reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 lutego 1995 |
Lunatycy (Esch, czyli Anarchia)
Hermann Broch
postać: Baltazar Korn reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 października 1995 |
Operetka
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 marca 1996 |
Romulus Wielki
Friedrich Dürrenmatt
postać: Tulius Rotundus reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 stycznia 1997 |
Burza
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera postać: asystent reżysera (PWST) reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 stycznia 1997 |
Burza
William Shakespeare
postać: Bosman reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 czerwca 1997 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Czarownik reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 czerwca 1997 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Czeladnik reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 czerwca 1997 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Koczkodanica reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 listopada 1997 |
Sztuka
Yasmina Reza
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 listopada 1997 |
Sztuka
Yasmina Reza
postać: Marc reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 maja 1998 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Achilles de Rosalba reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 października 1998 |
Lunatycy (Hugenau, czyli Rzeczowość)
Hermann Broch
forma twórczości: asystent reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 października 1998 |
Lunatycy (Hugenau, czyli Rzeczowość)
Hermann Broch
postać: Komendant Kuhlenbeck reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 kwietnia 1999 |
Tomasz Mann
Jerzy Łukosz
postać: Frank reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 grudnia 1999 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 grudnia 1999 |
Bracia Karamazow
Fiodor Dostojewski
postać: Pan Musiałowicz reżyseria: Lupa Krystian teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 marca 2000 |
Szkoła żon
Molière
forma twórczości: role reżyseria: Kutryś Ewa teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
22 października 2000 |
Spaghetti i miecz
Różewicz Tadeusz
postać: Kombatant reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 października 2000 |
Spaghetti i miecz
Różewicz Tadeusz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
6 kwietnia 2002 |
Ca-sting
Rafał Kmita
forma twórczości: role reżyseria: Kmita Rafał teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 maja 2002 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Michał Berlioz reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 grudnia 2002 |
Car Mikołaj
Tadeusz Słobodzianek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 grudnia 2002 |
Car Mikołaj
Tadeusz Słobodzianek
postać: Kozłowski reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 stycznia 2003 |
Szkoła żon
Molière
postać: Oront reżyseria: Kutryś Ewa teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
28 lutego 2004 |
Niewina
Loher Dea
postać: Helmut reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 maja 2005 |
Zaratustra
.
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 maja 2005 |
Zaratustra
.
postać: Karzeł reżyseria: Lupa Krystian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 czerwca 2005 |
Auto da fé
Elias Canetti
postać: Bystry reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 czerwca 2005 |
Auto da fé
Elias Canetti
postać: Pan Gross reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
6 listopada 2005 |
Push up 1-3
Roland Schimmelpfennig
postać: Henryk/Hans (gościnnie) reżyseria: Majczak Andrzej teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
14 stycznia 2006 |
Trzy stygmaty Palmera Eldritcha
Philip K. Dick
postać: Doktor Denkmal reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 października 2006 |
Przedtem/potem
Roland Schimmelpfennig
postać: Mężczyzna Z Mapą Nieba reżyseria: Miśkiewicz Paweł teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 września 2007 |
Pani Bóg Halina
Marek Miller
forma twórczości: role reżyseria: Spiss Maria teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 listopada 2008 |
Król umiera, czyli ceremonie
Eugène Ionesco
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 listopada 2008 |
Król umiera, czyli ceremonie
Eugène Ionesco
postać: Strażnik reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 maja 2009 |
Rzeczpospolita Babińska
.
forma twórczości: role reżyseria: Radwan Stanisław teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
10 grudnia 2009 |
Dwanaście stacji
Tomasz Różycki
postać: Wujek/Przewodnik wycieczki reżyseria: Rysová Eva teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 maja 2011 |
Udając ofiarę
Oleg Presniakow, Władimir Presniakow
postać: Kapitan (gościnnie) reżyseria: Bubień Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 2011 |
Pan Tadeusz czyli Ostatni Zajazd na Litwie
Adam Mickiewicz
postać: Podkomorzy reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 października 2015 |
Wróg ludu
Henrik Ibsen
postać: Drukarz Aslaksen reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 marca 2016 |
Książka telefoniczna
.
forma twórczości: role reżyseria: Buszewicz Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 maja 2017 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Hetman reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 czerwca 2017 |
Wszystko zmyślone
.
forma twórczości: role reżyseria: Karasińska Anna teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 czerwca 2018 |
Pierwiastek z minus jeden
Marian Hemar
postać: Obcy reżyseria: Mandat Agnieszka teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 lutego 2019 |
Królestwo
Lars Trier von, Niels Vørsel
forma twórczości: role reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 czerwca 2021 |
Bez seksu proszę
Alistair Foot, Anthony Marriott
postać: Nadinspektor Paul reżyseria: Szydłowski Janusz teatr: Krakowski Teatr Variété, Kraków
|
22 kwietnia 2022 |
Marzenia polskie/Les rêves polonais
Michał Bałucki
forma twórczości: role reżyseria: Piaskowski Jędrzej teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
9 grudnia 2022 |
Art of Living
Georges Perec
forma twórczości: role reżyseria: Kalwat Katarzyna teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|