23 lutego 1922 |
Ulica dziwna
Kazimierz Andrzej Czyżowski
postać: II-gi malarz reżyseria: Dobrodzicki Adam teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
23 lutego 1922 |
Ulica dziwna
Kazimierz Andrzej Czyżowski
postać: I-szy młodzieniec reżyseria: Dobrodzicki Adam teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
23 maja 1922 |
Judasz
Kazimierz Tetmajer-Przerwa
postać: Jan reżyseria: Limanowski Mieczysław, Osterwa Juliusz teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
4 listopada 1923 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Bekiesz reżyseria: Krokowski Józef teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
24 listopada 1923 |
Złodziej i jego mecenas
Alfred Halm, Ferenc Molnár
forma twórczości: role reżyseria: Czyński Kazimierz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
26 lipca 1924 |
Wampiry
W. Krzyżanowski
forma twórczości: role reżyseria: Orłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
11 października 1924 |
Wesele Fonsia
Ryszard Ruszkowski
postać: Stanisław reżyseria: Orłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
19 października 1924 |
Na dnie
Maksym Gorki
postać: Miedwiediew reżyseria: Pawłowski Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
24 października 1924 |
Czyja wina?
Henryk Sienkiewicz
postać: Służący reżyseria: Ziembiński Włodzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
22 listopada 1924 |
Głośna sprawa
Pierre Cormon, Adolphe Philippe Dennery
postać: Kapral reżyseria: Orłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
23 listopada 1924 |
Zaklęte trzewiczki, czyli jak szewc uszczęśliwił królewnę
Wanda Tatarkiewiczówna
postać: Sędzia I reżyseria: Hertz Benedykt teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
5 grudnia 1924 |
Dobrze skrojony frak
Gabor Dregely
postać: Teodor Gahl reżyseria: Pawłowski Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
13 grudnia 1924 |
Agentka bolszewicka
Władysław Maleszewski
postać: Indywiduum reżyseria: Orłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
10 stycznia 1925 |
Dwie sieroty
Pierre Cormon, Adolphe Philippe Dennery
postać: Margrabia de Presles reżyseria: Orłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
23 stycznia 1925 |
Wesoła spółka
Paul Armont, J. Nancey
postać: La Panause reżyseria: Pawłowski Jan teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
6 lutego 1925 |
Tajfun
Melchior (Menyhert) Lengyel
postać: Kobayashi reżyseria: Zbierzyński Czesław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
28 marca 1925 |
Żółta rękawiczka
Karoli Bakonyi
postać: Kerekesz reżyseria: Orłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
12 kwietnia 1925 |
Tajemniczy Dżems
Henri Geroule, Yves Mirande
postać: Read reżyseria: Orłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
13 kwietnia 1925 |
Jajko wielkanocne
Benedykt Hertz, Wanda Tatarkiewiczówna
postać: Wojtek reżyseria: Tatarkiewicz Wanda teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
25 kwietnia 1925 |
Kontroler wagonów sypialnych
Alexandre Bisson
postać: Charbonneau reżyseria: Orłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|
19 września 1925 |
Antychryst
Karol Hubert Rostworowski
forma twórczości: role reżyseria: Rostworowski Karol Hubert teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Warszawa
|