4 grudnia 1988 |
Don Żan
Anonim
postać: Donna Anna reżyseria: Jaworski Tomasz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
4 grudnia 1988 |
Don Żan
Anonim
postać: Jęzor-Listonosz reżyseria: Jaworski Tomasz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
25 lutego 1990 |
Przygody Pingwina Pik-Poka
Adam Bahdaj
postać: Kobieta Pracująca reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 kwietnia 1990 |
Sejm piekielny albo Uciechy staropolskie
Anonim
postać: Baśka reżyseria: Jaworski Tomasz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 kwietnia 1990 |
Sejm piekielny albo Uciechy staropolskie
Anonim
postać: Kuba reżyseria: Jaworski Tomasz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 kwietnia 1990 |
Sejm piekielny albo Uciechy staropolskie
Anonim
postać: Kucharka reżyseria: Jaworski Tomasz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 września 1990 |
Kopciuszek
Jan Brzechwa
postać: Córka reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
3 maja 1993 |
Tymoteusz w lesie
Wilkowski Jan
postać: Pani Opowiadalska II reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
6 lutego 1994 |
Farfurka królowej Bony
Anna Świrszczyńska
postać: Anulka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 października 1995 |
Piotruś Pan
James Matthew Barrie
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 października 1995 |
Piotruś Pan
James Matthew Barrie
postać: Piotruś Pan reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 grudnia 1995 |
Królowa Śniegu
Andersen Hans Christian wg
forma twórczości: role reżyseria: Plewako Jan teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 listopada 1996 |
Opowieść wigilijna
Charles Dickens
forma twórczości: role reżyseria: Jakóbczyk Krystyna teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
27 kwietnia 1997 |
Rycerz Niezłomny
Maciej Wojtyszko
postać: Księżniczka Parekselancja reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
21 września 1997 |
Gdzie jest Andersen
Żywia Karasińska-Fluks
postać: Czarownica, Chłopiec reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 stycznia 1998 |
Opowieści z Lailonii dla dużych i małych
Leszek Kołakowski
forma twórczości: role reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 maja 1998 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Elf reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 maja 1998 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
forma twórczości: reżyseria, scenariusz, teksty piosenek reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr Lalki i Aktora im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
20 września 1998 |
Złoty klucz
Jan Ośnica
postać: Kleryk reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
23 października 1999 |
Skrzydło Anioła
Leszek Mądzik
forma twórczości: role reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
16 stycznia 2000 |
O czym szumią wierzby
Kenneth Grahame
postać: Dianka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
28 maja 2000 |
Purpurella
Jadwiga Kofta
postać: Munio (myszka polna) reżyseria: Gielniewska Alina teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 września 2000 |
Joanna Skrzydlata
Joanna Kulmowa
postać: Leokadia I reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 września 2000 |
Joanna Skrzydlata
Joanna Kulmowa
postać: Rzeźnik reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 grudnia 2000 |
Bracia Lwie Serce (Ballada o wędrującej duszy)
Astrid Lindgren
postać: Kader reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
27 maja 2001 |
Pyza na polskich dróżkach
Hanna Januszewska
postać: Dziecko II, Gąska, Przekupka II reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
15 września 2001 |
Cuda i dziwy
Julian Tuwim
forma twórczości: role reżyseria: Mikotowa Zoja teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 grudnia 2001 |
Wertep
Wałerij Szewczuk
postać: Strażnik reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
9 listopada 2002 |
Hebanowa baśń
Helena Kołaczkowska
postać: Polly Hops - małpka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
26 kwietnia 2003 |
Bociek i strach na wróble
Libusa Lopejska
postać: Gwóźdź reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
26 kwietnia 2003 |
Bociek i strach na wróble
Libusa Lopejska
postać: Lisica reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 października 2003 |
Tim Talar albo sprzedany śmiech
James Krüss
postać: Tim Talar reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 września 2004 |
Okulary Pana Andersena
Hans Christian Andersen
postać: Babka, Błotna Wiedźma reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 marca 2005 |
Ptasi sejm
Farid Attar
postać: Gołębica, Dwórka reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
25 lutego 2006 |
Sarasafiksata, czyli ucieszny moralitet nie tylko o zwierzętach
Joanna Kulmowa
postać: Mróweczka reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
22 września 2006 |
Córka Króla Smoków
Li Czchao-Wej
postać: Kobieta później księżniczka, Wonny Obłok - córka Króla Smoków reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
18 marca 2007 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Świerszcz, Błękitna, Rosaura, Kos, Papuga reżyseria: Jarosz Robert teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 września 2007 |
Cud Krasawica
Jewgienij Sperański
postać: Cud Krasawica reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
2 grudnia 2007 |
Kopciuszek
Dorota Stępień
postać: Scholastyka - zła siostra II reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 marca 2008 |
Dzikie łabędzie
Hans Christian Andersen
postać: Królowa Macocha reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 marca 2008 |
Dzikie łabędzie
Hans Christian Andersen
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 czerwca 2008 |
Piotruś Pan
James Matthew Barrie
postać: Aniela Darling, Piratka Metaxa, Stalówa, Syrena reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 stycznia 2009 |
Naprawda. Kurs latania według braci Grimm
Bogusław Kierc
postać: Wzorza reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 maja 2009 |
Przygody Pszczółki Mai
Waldemar Bonsels
forma twórczości: role reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
13 marca 2010 |
Nieznośne słoniątko
Barbara Kościuszko
postać: Ptak Kolokolo reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 maja 2010 |
Król Maciuś I
Janusz Korczak
postać: Minister Zdrowia reżyseria: Wiktorowicz Dariusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
26 czerwca 2010 |
Trzej muszkieterowie
Aleksander Dumas
postać: Milady reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
27 listopada 2010 |
Pasterka i kominiarczyk
Marcin Wroński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Arbaczewski Daniel teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
27 listopada 2010 |
Pasterka i kominiarczyk
Marcin Wroński
postać: Chińska Waza, Królowa Kart reżyseria: Arbaczewski Daniel teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
7 maja 2011 |
Tymoteusz wśród ptaków, czyli wiosenna przygoda Tymcia
Jan Wilkowski
postać: Wróbel reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
19 listopada 2011 |
Mała Syrenka
Hans Christian Andersen
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
19 listopada 2011 |
Mała Syrenka
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
3 grudnia 2011 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Laponka reżyseria: Aleksander-Kmieć Katarzyna teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 marca 2012 |
Śpiąca królewna
Czesław Sieńko
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 marca 2012 |
Śpiąca królewna
Czesław Sieńko
postać: Wróżka Zenta reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
9 czerwca 2012 |
Wilk u bram
Zbigniew Lisowski
forma twórczości: role reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
12 października 2012 |
Znak Kaina
.
forma twórczości: role reżyseria: Brennan James teatr: Ośrodek Praktyk Teatralnych Gardzienice, Lublin
|
1 grudnia 2012 |
Czerwony Kapturek
Jakub i Wilhelm Grimm
forma twórczości: role reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
27 kwietnia 2013 |
Latający kufer
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
5 października 2013 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Jaszczak Przemysław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
31 maja 2014 |
Cudowna lampa Aladyna
Bolesław Leśmian
forma twórczości: animacje, reżyseria, scenariusz reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
13 września 2014 |
Bucik Kopciuszka
Katarzyna Kawalec
forma twórczości: role reżyseria: Kawalec Katarzyna teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
13 września 2014 |
Bucik Kopciuszka
Katarzyna Kawalec
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kawalec Katarzyna teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
13 grudnia 2014 |
Muminki
Tove Jansson
postać: Panna Migotka reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 marca 2015 |
Proszę Słonia
Ludwik Jerzy Kern
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 marca 2015 |
Proszę Słonia
Ludwik Jerzy Kern
forma twórczości: role reżyseria: Klucznik Arkadiusz teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
23 maja 2015 |
Czarodziejski flet Mozarta
Dariusz Czajkowski
postać: Srebrzysta/Królowa Nocy reżyseria: Kłodnicka Agnieszka teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
16 czerwca 2015 |
Vulva. Lublin jest kobietą
.
postać: Asenefa reżyseria: Lewicka Joanna teatr: przedstawienie impresaryjne
|
5 września 2015 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
forma twórczości: role reżyseria: Timmermans Jack teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
19 grudnia 2015 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
11 czerwca 2016 |
Anioł za lodówką
Grażyna Lutosławska
forma twórczości: role reżyseria: Arbaczewski Daniel teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 września 2016 |
Mama, tata, wojna i ja
Gro Dahle
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Thiis Simone teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
24 września 2016 |
Mama, tata, wojna i ja
Gro Dahle
forma twórczości: role reżyseria: Thiis Simone teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
25 lutego 2017 |
Cudowna Lampa Aladyna
Bolesław Leśmian
forma twórczości: dramaturgia, reżyseria reżyseria: Zgiet Ilona teatr: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana, Będzin
|
27 marca 2017 |
Ponowne zjednoczenie Korei
Joël Pommerat
forma twórczości: role reżyseria: Witt-Michałowski Łukasz teatr: Scena Prapremier InVitro, Lublin
|
27 maja 2017 |
Koziołek Kręciołek
Zbigniew Dmitroca
forma twórczości: role reżyseria: Byrski Bogusław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 lutego 2018 |
Księga dżungli
Rudyard Kipling
forma twórczości: role reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
14 kwietnia 2018 |
.
forma twórczości: role reżyseria: Szpecht Magda teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
10 czerwca 2018 |
Lekcje Niegrzeczności, czyli Łysol i Strusia
Marcin Wicha
forma twórczości: role reżyseria: Papis Jacek teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
8 grudnia 2018 |
Arabela
Igor Gorzkowski
forma twórczości: role reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
15 grudnia 2018 |
Lustra opowiadają w czwartek
Zbigniew Kopalko
forma twórczości: role reżyseria: Kirsz Karolina teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
30 listopada 2019 |
Historia naturalna, czyli o niezwykłych żyjątkach
Hubert Sulima
forma twórczości: role reżyseria: Piaskowski Jędrzej teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
1 lutego 2020 |
Słowik i Babka Natura
Przemysław Jaszczak, Magda Żarnecka
forma twórczości: role reżyseria: Jaszczak Przemysław teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|
29 maja 2021 |
Pippi Långstrump
Astrid Lindgren
postać: Sprzedawczyni Zabawek, Piratka reżyseria: Rzączyński Krzysztof teatr: Teatr im. Hansa Christiana Andersena, Lublin
|