11 października 1947 |
Koniec świata
Bronisław Bakal
postać: Basia reżyseria: Kaczorowski Antoni teatr: Teatr Miejski, Sosnowiec
|
15 listopada 1947 |
Matura
Laszlo Fodor
postać: Katarzyna Stawicka reżyseria: Biegański Wiktor teatr: Teatr Miejski, Sosnowiec
|
4 lutego 1948 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Goplana reżyseria: Zbyszewska Stanisława teatr: Teatr Miejski, Sosnowiec
|
24 marca 1948 |
Żabusia
Gabriela Zapolska
postać: Helena reżyseria: Damięcki Dobiesław teatr: Teatr Miejski, Sosnowiec
|
8 maja 1948 |
Wyrok
Bohdan Pepłowski
postać: Wanda reżyseria: Wasilewski Ryszard teatr: Teatr Miejski, Sosnowiec
|
31 grudnia 1948 |
Romans z wodewilu
Władysław Krzemiński
postać: Kamilla reżyseria: Krzemiński Władysław teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
28 czerwca 1949 |
Głupi Jakub
Tadeusz Rittner
postać: Misia reżyseria: Ziembiński Włodzisław teatr: Teatry Dramatyczne (Stary Teatr), Kraków
|
29 stycznia 1950 |
Romans z wodewilu
Władysław Krzemiński
postać: Kamilla reżyseria: Kwiatkowski Artur teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
27 maja 1950 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Goplana reżyseria: Woźnik Władysław teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
28 marca 1953 |
Epidemia
Józef Narzymski
postać: Zuzia reżyseria: Kaliszewski Jerzy teatr: Teatry Dramatyczne (Teatr im. Juliusza Słowackiego), Kraków
|
6 kwietnia 1957 |
Antygona
Jean Anouilh
postać: Ismena reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
26 października 1957 |
Cyd
Stanisław Wyspiański
postać: Szimena reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
9 października 1958 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
9 października 1958 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Goplana reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
10 grudnia 1959 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
10 grudnia 1959 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Goplana reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
24 marca 1960 |
Mężczyzna
Gabriela Zapolska
postać: Julka reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 maja 1961 |
Lato w Nohant
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Baronowa Aurora Dudevant (George Sand) reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 grudnia 1961 |
Brat marnotrawny
Oscar Wilde
postać: Panna Prism reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 grudnia 1962 |
Król i aktor
Roman Brandstaetter
postać: Henrietta margrabina Vauban reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 września 1965 |
Dyliżans
Aleksander Fredro
postać: Rozaura reżyseria: Korsan Noemi teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
23 października 1965 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Pani Dulska reżyseria: Korsan Noemi teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
5 maja 1966 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Jenny - Knajpiarka reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
5 maja 1966 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Celia Peachum reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
21 stycznia 1967 |
Żółta szlafmyca
Franciszek Zabłocki
postać: Żona reżyseria: Bonacka Ewa teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 kwietnia 1967 |
Zygmuntowskie czasy
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Pani Magda reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1967 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Szarlotta Iwanowna reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 1969 |
Bądźmy poważni na serio
Oscar Wilde
postać: Miss Prism reżyseria: Szczerski Marian teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 lutego 1970 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
postać: Arina Pantelejmonowna reżyseria: Wojciechowski Lech teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 czerwca 1970 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 czerwca 1970 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Urszula Czerwińska reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
3 kwietnia 1971 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Mamusia reżyseria: Krzywka Julian teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
3 kwietnia 1971 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Krzywka Julian teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
22 sierpnia 1971 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Pani Dulska reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 kwietnia 1972 |
Czarna komedia
Peter Shaffer
postać: Panna Furnival reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 października 1973 |
Miłość ci wszystko wybaczy...Piosenki H.Ordonówny
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
5 kwietnia 1974 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Pani Orgonowa reżyseria: Skibiński Wojciech teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 kwietnia 1975 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
10 stycznia 1976 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Ciotka I reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 maja 1976 |
Nowe cierpienia młodego W.
Ulrich Plenzdorf
postać: Matka reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 maja 1980 |
Czas na uwięzi
Noa Ain
postać: Lila reżyseria: Ain Noa teatr: Teatr STU, Kraków
|