28 kwietnia 1988 |
Bambuko, czyli skandal w krainie gier
Maciej Wojtyszko
postać: Pies Paradoks reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
22 września 1988 |
Za siedmioma strunami
Klimowski Tadeusz
postać: Smok Bajan reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
18 listopada 1988 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Rezydentka reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
16 grudnia 1988 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Ania Shirley reżyseria: Olszewski Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
19 października 1989 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Lorchen reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 listopada 1989 |
Ballada o Kasi i drzewie
Andrzej Maleszka
postać: Fordanser (Maska) I reżyseria: Stawujak Maciej teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
25 kwietnia 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Dziewczyna reżyseria: Adamek Henryk teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
20 października 1990 |
Yo-Yo
Marek Piwowski
postać: Markietanka reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
20 października 1990 |
Yo-Yo
Marek Piwowski
postać: Żona generała reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
16 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Anioł reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
16 grudnia 1990 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Chłopka reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 kwietnia 1991 |
Madame de Sade
Yukio Mishima
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 kwietnia 1991 |
Madame de Sade
Yukio Mishima
postać: Charlotta reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 kwietnia 1991 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
postać: Armina reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
11 stycznia 1992 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Smeraldina reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 marca 1992 |
Pozarcie królewny Bluetki
Wojtyszko Maciej
forma twórczości: role reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
23 kwietnia 1992 |
Jaś i Małgosia
Jan Brzechwa
postać: Baba Jaga reżyseria: Czarnota Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
21 czerwca 1992 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Pani Dyndalska reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
25 października 1992 |
Teatr manekinów
Bruno Schulz
postać: Koń, Magda Wang reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 grudnia 1992 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Lilia reżyseria: Różycka-Zborowska Wanda teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 grudnia 1992 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Młoda rozbójniczka reżyseria: Różycka-Zborowska Wanda teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 grudnia 1992 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Nienasycona reżyseria: Różycka-Zborowska Wanda teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 grudnia 1992 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Wróbel reżyseria: Różycka-Zborowska Wanda teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
18 czerwca 1995 |
Kopciuszek
Ludwik Świeżawski
postać: Królowa reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
12 listopada 1995 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Ciotka I reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
14 stycznia 1996 |
Królowa Śniegu
Maciej Staropolski
postać: Sąsiadka, Dama, Mała Rozbójniczka, Śnieżynka reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
27 marca 1996 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Służąca Cześnika reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
26 maja 1996 |
Przygody Alicji w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Suseł, Dwójka Kier reżyseria: Prus Krzysztof teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
15 września 1996 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Krajczanka reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
12 stycznia 1997 |
Niedźwiedź króla Gniewobora
Sikirycki Igor
postać: Wiedźma Wiatr reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
19 kwietnia 1997 |
Proces
Franz Kafka
postać: Pani Grubach reżyseria: Jasielski Józef teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
25 maja 1997 |
Jaś i Małgosia
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Wiewiórka II reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
24 października 1997 |
Amfitrion
Molière
postać: Kleantis reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
24 października 1997 |
Amfitrion
Molière
postać: Noc reżyseria: Zaczykiewicz Bartosz teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
19 grudnia 1997 |
Szopa betlejemska
Jarecki Andrzej
postać: Ewa (Ona) reżyseria: Siemion Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
28 marca 1998 |
O zbójniku Janosiku
Staropolski Maciej
postać: Góralka reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
20 września 1998 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Nauczyciel tańca reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
5 listopada 1998 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
12 marca 1999 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Panna Aniela reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
15 maja 1999 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|