5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Chimera teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Czarownica teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Przekupka teatr: Opera, Warszawa
|
12 stycznia 1961 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Łabędź reżyseria: Włodzimierz Burmejster, Lew Iwanow teatr: Opera, Warszawa
|
12 stycznia 1961 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Narzeczona reżyseria: Włodzimierz Burmejster, Lew Iwanow teatr: Opera, Warszawa
|
12 stycznia 1961 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Włodzimierz Burmejster, Lew Iwanow teatr: Opera, Warszawa
|
18 kwietnia 1961 |
Andre Chenier
Umberto Giordano
forma twórczości: role reżyseria: De Quell Frank teatr: Opera, Warszawa
|
15 października 1961 |
Kamienny kwiat
Sergiusz Prokofiew
postać: Drogi kamień reżyseria: Tomski Aleksander teatr: Opera, Warszawa
|
7 lutego 1962 |
Świtezianka
Eugeniusz Morawski
postać: Dziewczyna teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
7 lutego 1962 |
Wierchy
Artur Malawski
postać: Góralka reżyseria: Papliński Eugeniusz teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
31 marca 1962 |
Syn marnotrawny
Claude Debussy
postać: Dziewczyna reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
31 marca 1962 |
Święto Wiosny
Igor Strawiński
postać: Dziewczyna reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
24 listopada 1962 |
Białowłosa
Henryk Czyż
postać: Pani reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
24 listopada 1962 |
Białowłosa
Henryk Czyż
postać: Posąg reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Dafnis i Chloe
Maurice Ravel
forma twórczości: role reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Orfeusz
Igor Strawiński
postać: Furia reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Soirees et matinees musicales (Divertissement)
Benjamin Britten
forma twórczości: role reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
29 stycznia 1966 |
Inne czasy czyli 20 lat ...
Program jublieuszowy
forma twórczości: role reżyseria: Szpakowicz Czesław teatr: Teatr Buffo „Syrena”, Warszawa
|
18 czerwca 1967 |
Bujamy wśród gwiazd, czyli jak się doi kozę
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Stanisławska Stanisława teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
27 lutego 1969 |
Róbmy coś
Gozdawa Z., Stępień W.
forma twórczości: role reżyseria: Stanisławska Stanisława teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
18 stycznia 1970 |
Nasze szaleństwo
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Stanisławska Stanisława teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
28 kwietnia 1973 |
Miasto cudów
Widowisko muzyczne
forma twórczości: role reżyseria: Marso Jadwiga teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
20 lipca 1974 |
Oby nam się
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Pani z Paryża II reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
20 lipca 1974 |
Oby nam się
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Czeski Zbigniew teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|