30 września 1980 |
Przed zaśnięciem...
Jan Dorman
postać: Niewiemcobymchciała reżyseria: Dorman Jan teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 grudnia 1981 |
Nieznośne słoniątko
Barbara Kościuszko
postać: Pawian reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 lipca 1982 |
Przygody wiercipięty
Josef Pehr
postać: Basia reżyseria: Dorman Jan teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 marca 1983 |
Dziecko gwiazdy
Janusz Galewicz, Maria Kossakowska
postać: Tom, Kret, Noc reżyseria: Galewicz Janusz teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
24 października 1984 |
Damroka i Gryf
Natalia Gołębska
postać: Czarnota reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
5 stycznia 1985 |
Kraksy mistrza Kraksiaka
Mieczysław Antuszewicz
postać: Miś Bunio reżyseria: Wroniszewski Jan Zb. teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 października 1985 |
Pułapka
Tadeusz Słobodzianek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
12 października 1985 |
Pułapka
Tadeusz Słobodzianek
postać: Zając reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
16 maja 1987 |
Bajki o wilku
Sergiusz Prokofiew
postać: Piotruś reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
16 maja 1987 |
Bajki o wilku
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
16 maja 1987 |
Bajki o wilku
Jan Brzechwa
postać: Czerwony Kapturek reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 października 1987 |
Alineczka i żołnierz
Irina Kiczanowa, Władimir Lifszic
postać: Alineczka reżyseria: Biriukow Władimir teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
19 marca 1988 |
O wesołym grabarzu
Jozef i Hana Lamkovie
postać: Śmierć reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 maja 1988 |
Bambuko, czyli skandal w krainie gier
Maciej Wojtyszko
postać: Królowa, Absurd reżyseria: Waśko Adam teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
29 grudnia 1988 |
Po kolędzie
Jędrzej Cierniak
postać: Kolędnik II, Kacper, Anioł reżyseria: Kamińska Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
29 kwietnia 1989 |
Za siedmioma górami
Ewa Szelburg-Zarembina
postać: Matka, Skrzat, Ochmistrzyni reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
30 września 1989 |
Bałwan i Róża
Joanna Kulmowa
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
30 września 1989 |
Bałwan i Róża
Joanna Kulmowa
postać: Wróblica reżyseria: Majewska Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 marca 1990 |
Dokąd pędzisz, koniku?
Rada Moskowa
postać: Duży koń reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
29 września 1990 |
Czerwona sukienka
Janusz Galewicz, Maria Kossakowska
postać: Wróżka reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 maja 1991 |
Żołnierz i Bieda
Samuel Marszak
postać: Anfisa reżyseria: Biriukow Władimir teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 maja 1991 |
Żołnierz i Bieda
Samuel Marszak
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Biriukow Władimir teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
20 czerwca 1992 |
Szewczyk Dratewka
Maria Kownacka
postać: Kot reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
20 czerwca 1992 |
Szewczyk Dratewka
Maria Kownacka
postać: Siwek reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
30 lipca 1992 |
Kuglarz w koronie
Nawrocka Zofia
postać: Sędzia,Sąsiadka,Papuga reżyseria: Arciszewski Krzysztof teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
30 lipca 1992 |
Kuglarz w koronie
Nawrocka Zofia
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Arciszewski Krzysztof teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 maja 1993 |
Która godzina?
Zbigniew Wojciechowski
postać: Zegar Cebula, Słońce reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
7 maja 1994 |
Przygody Pimpusia Sadełko
Maria Konopnicka
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
7 maja 1994 |
Przygody Pimpusia Sadełko
Maria Konopnicka
postać: Pimpuś Sadełko reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
10 września 1994 |
Guli-Gutka
Natalia Gołębska
postać: Diabeł Rokitnik reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 lutego 1995 |
Alineczka i żołnierz
Irina Kiczanowa, Władimir Lifszic
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Biriukow Władimir teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 lutego 1995 |
Alineczka i żołnierz
Irina Kiczanowa, Władimir Lifszic
postać: Głowa Zielona reżyseria: Biriukow Władimir teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
28 września 1996 |
Doradcy króla Hydropsa
Stanisław Lem
postać: Sąsiadka I, Syrena wodna reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
1 marca 1997 |
Dziewczyna z morza
George Mackay Brown
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
1 marca 1997 |
Dziewczyna z morza
George Mackay Brown
postać: Bella-Ann reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
13 września 1997 |
Trzy świnki
Siergiej Michałkow
postać: Nif-nif reżyseria: Owczarzak Władysław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 lutego 1998 |
Janek Wędrowniczek
Halina Borowiak
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Borowiak Halina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
21 lutego 1998 |
Janek Wędrowniczek
Halina Borowiak
postać: Wojtek, Mama reżyseria: Borowiak Halina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 lipca 1998 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Świerszcz, Kot, Sowa reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
17 kwietnia 1999 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Keszkowska Janina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
17 kwietnia 1999 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Kubuś Puchatek reżyseria: Keszkowska Janina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 marca 2012 |
Nieznośne słoniątko
Wiktor Klimczuk
postać: Żyrafa reżyseria: Klimczuk Wiktor teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
14 kwietnia 2012 |
Janek Wędrowniczek
Halina Borowiak
postać: Młynarzowa, Mama reżyseria: Borowiak Halina teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|