26 czerwca 1977 |
Powrót z gwiazd
Stanisław Lem
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Kelner reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1977 |
Zabójstwo w Woodman's Lee
Arthur Conan Doyle
postać: Służący reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1977 |
Przygoda w hrabstwie Surrey
Arthur Conan Doyle
postać: Woźnica reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1977 |
Przygody Sherlocka Holmesa
Arthur Conan Doyle
postać: Woźnica reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lutego 1978 |
Biuro prawne "Summit i Larsen"
Edward Hoch
postać: Policjant reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 maja 1978 |
Omyłka
Bolesław Prus
postać: Walek reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1978 |
Sztafeta
Jerzy Grzymkowski
postać: Jaskier reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 sierpnia 1978 |
Marzyciel
Władysław Reymont
postać: Głos reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1978 |
Przy drodze
Maria Jankowska
postać: Żołnierz 2 reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 października 1978 |
Łuk
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Gazeciarz reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 października 1978 |
Nieboszczycy na balu
Ladislav Fuks
postać: Chłopiec reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 października 1978 |
Charitas
Stefan Żeromski
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1978 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Chłopiec reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1978 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Gazeciarz 1 reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1979 |
O biednym młynarczyku i niebieskookiej kotce
Jakub i Wilhelm Grimm
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1979 |
Czasu jutrzennego
Józef Czechowicz
postać: Żołnierz 1 reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1979 |
Litwin i Andegawenka
Stefan Maria Kuczyński
postać: Sługa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1979 |
Polowanie na muchy
Janusz Głowacki
forma twórczości: role reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1979 |
Samson i Dalila
Jan Dobraczyński
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 marca 1979 |
Żółty krzyż
Andrzej Strug
postać: Posłaniec reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1979 |
I będę jadła malinowe lody
Janusz Nasfeter
postać: Głos reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 kwietnia 1979 |
Rzeczpospolita zapłaci
Halina Auderska
postać: Paź reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1979 |
Naprzód Warszawo
Jan Koecher
postać: Adiutant Fryderyksa reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1979 |
Zaczarowana dorożka
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1979 |
Młodego warszawiaka zapiski z urodzin
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Głos reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 sierpnia 1979 |
Młodego warszawiaka zapiski z urodzin
Jerzy Stefan Stawiński
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 września 1979 |
Irytacje
Henryk Bardijewski
postać: Głos reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Żołnierz reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1979 |
Jest mi lekko
Andrzej Mularczyk
postać: Głos reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 listopada 1979 |
Impreza
Teresa Lubkiewicz-Urbanowicz
postać: Głos reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1979 |
Pamiętniki
Jan Chryzostom Pasek
postać: Głos Krakusa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1979 |
Jezioro
Henryk Bardijewski
forma twórczości: role reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1980 |
Nauka chodzenia
Krzysztof Choiński
postać: Głos męski reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1980 |
Smakosz
Maciej Zembaty
postać: Żołnierz reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1980 |
Faraon
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1980 |
Faraon
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1980 |
Faraon
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1980 |
Faraon
Bolesław Prus
postać: Ramzes reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1980 |
Operacja
Janusz Meissner
postać: Sanitariusz/ Gazeciarz reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1980 |
Faraon
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 października 1980 |
Faraon
Bolesław Prus
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1980 |
Skazaniec 437
Władysław Reymont
postać: Chłopiec reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1980 |
Szóstka mistrza Zenona
Kazimierz Radowicz
postać: Głos reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 listopada 1980 |
Róża i krzyż
Aleksander Błok
postać: Żongler reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1981 |
Ciemności kryją ziemię
Jerzy Andrzejewski
postać: Pedro reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lutego 1981 |
Schody
Jerzy Gierałtowski
postać: Lolek reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1981 |
Oferta
Maria Nurowska
postać: Syn reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1981 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Głos reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1981 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Głos reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1981 |
Szósta! Szósta!
Tadeusz Peiper
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lipca 1981 |
Ślepy zajazd
Joanna Kulmowa
postać: Jasio reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 października 1981 |
Salamandra
Stefan Grabiński
postać: Głos IV reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 października 1981 |
Salamandra
Stefan Grabiński
postać: Głos reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1981 |
Fortepian
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1984 |
Wielki Tydzień
Jerzy Grum
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 1984 |
Pojedynek na miedzy
Jerzy Bilewicz
postać: Zygmuś reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 października 1984 |
Zadanie wykonałem
Marian Reniak
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1985 |
Malcolm X przywódca czarnych muzułmanów
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1985 |
Malcolm X przywódca czarnych muzułmanów
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 1985 |
Piekielny trójkąt
Gabriela Górska
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1985 |
Dawka
Maria Nurowska
postać: Uczeń reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lipca 1985 |
Mefisto walc
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Kelner reżyseria: Sznerr-Mierzejewska Krystyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1986 |
Krzyżacy
Henryk Sienkiewicz
postać: Jaśko reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 sierpnia 1986 |
Krzyżacy
Henryk Sienkiewicz
postać: Jaśko reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 listopada 1991 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Ludzie, którzy szli
Tadeusz Borowski
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|