3 października 1957 |
Wędka Feniksany
Vega Lope de
postać: Campuzano reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 czerwca 1958 |
Panna mężatka
Korzeniowski Józef
postać: Jakub reżyseria: Modrzewska Zofia teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 maja 1959 |
Jonasz i błazen
Jerzy Broszkiewicz
postać: Ogrodnik Zenobiusz reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 września 1959 |
Cezary Baryka
Stefan Żeromski
postać: Dowódca reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 marca 1960 |
Parada humoru i piosenki
Program składany
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Objazdowy (PPIE), Lublin
|
17 czerwca 1960 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Karol reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 października 1960 |
Sułkowski
Stefan Żeromski
postać: Kołomański reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 lipca 1961 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Benvolio reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 stycznia 1963 |
Czerwone pantofelki
Hans Christian Andersen
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
2 maja 1963 |
Wielki Bobby
Gruszczyński Krzysztof
postać: Bobby reżyseria: Machulski Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 listopada 1963 |
Jegor Bułyczow i inni
Maksym Gorki
postać: Jakub Łaptiew reżyseria: Winter Stefan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
29 lutego 1964 |
Ryszard II
Shakespeare William
postać: Green reżyseria: Winter Stefan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
13 lutego 1965 |
Bliźniaki z Wenecji
Carlo Goldoni
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ładosiówna Irena teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
13 lutego 1965 |
Bliźniaki z Wenecji
Carlo Goldoni
postać: Florindo reżyseria: Ładosiówna Irena teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
14 maja 1965 |
Nocna opowieść
Choiński Krzysztof
postać: Marek reżyseria: Erwan Ireneusz teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
10 września 1965 |
Ktoś nowy
Domański Marek
postać: Tekliński reżyseria: Pleśniarowicz Jerzy teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
10 grudnia 1965 |
Dramat bez tytułu (Horsztyński)
Juliusz Słowacki
postać: Nieznajomy II reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
10 grudnia 1965 |
Dramat bez tytułu (Horsztyński)
Juliusz Słowacki
postać: Szczęsny reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 lutego 1966 |
Don Juan albo uczta z posągiem
Molière
postać: Don Carlos reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
29 kwietnia 1966 |
Lato w Nohant
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
29 kwietnia 1966 |
Lato w Nohant
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Teodor Rousseau reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
20 lipca 1966 |
Żywot Józefa
Mikołaj Rej
postać: Piekarz reżyseria: Stokalska Jitka teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
20 lipca 1966 |
Żywot Józefa
Mikołaj Rej
postać: Przechera reżyseria: Stokalska Jitka teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
5 listopada 1966 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Rode reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
12 lutego 1967 |
Antygona
Jean Anouilh
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pleśniarowicz Jerzy teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
12 lutego 1967 |
Antygona
Jean Anouilh
postać: Posłaniec reżyseria: Pleśniarowicz Jerzy teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
4 listopada 1967 |
Irkucka historia
Aleksiej Arbuzow
postać: Rodik reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
14 stycznia 1968 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
postać: Don Antonio reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
20 stycznia 1968 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Ozryk reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
8 maja 1968 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
8 maja 1968 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
postać: Ignatius Dullfeet reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
8 maja 1968 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
postać: Tedd Ragg reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
30 października 1968 |
W czepku urodzona
Zdzisław Skowroński
postać: Dziennikarz reżyseria: Winter Stefan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
27 kwietnia 1969 |
Jadzia wdowa
Ryszard Ruszkowski
postać: Załupalski reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
14 lutego 1970 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę...
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: role reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
14 lutego 1970 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę...
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
29 maja 1970 |
Sonata Belzebuba, czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Hebnazel reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 grudnia 1970 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Chlestakow reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
27 marca 1971 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Fisberto reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 czerwca 1971 |
Nim kur zapieje ...
Bukovcan Ivan
postać: Włóczęga reżyseria: Petruska Vladimir teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 czerwca 1971 |
Nim kur zapieje ...
Bukovcan Ivan
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Petruska Vladimir teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
13 listopada 1971 |
Wszyscy moi synowie
Arthur Miller
postać: Frank Lubey reżyseria: Winter Stefan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
19 lutego 1972 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Probierczyk reżyseria: Bieliński Stanisław teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
29 października 1972 |
Ten miły, stary dom...
Aleksiej Arbuzow
postać: Makary reżyseria: Jagła Danuta teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
24 marca 1973 |
Mandragora, czyli Napój zapładniający
Niccolò Machiavelli
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
24 marca 1973 |
Mandragora, czyli Napój zapładniający
Niccolò Machiavelli
postać: Ligurio reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
28 czerwca 1973 |
Adam i Ewa
Rudi Strahl
postać: Adam reżyseria: Ziembiński Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
9 lutego 1974 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
9 lutego 1974 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Gefreiter reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
9 lutego 1974 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Juryś reżyseria: Baniukiewicz Antoni teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
6 lipca 1974 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ziembiński Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
6 lipca 1974 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Kierdelion reżyseria: Ziembiński Krzysztof teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
17 października 1974 |
Człowiek znikąd
Ignatij Dworiecki
postać: Puchow reżyseria: Żuromski Ryszard teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
22 lutego 1975 |
Czarna róża
Julian Stryjkowski
postać: Horbacz reżyseria: Kłosowski Roman teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
22 marca 1975 |
Krętacz
Titus Maccius Plautus
postać: Charinus reżyseria: Kruczyński Andrzej teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
10 kwietnia 1975 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Wróbelkowski reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 listopada 1975 |
Don Juan
Molière
postać: Stokrotka reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 marca 1976 |
Motyle są wolne
Leonard Gershe
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Korsan Noemi teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 marca 1976 |
Motyle są wolne
Leonard Gershe
postać: Ralph Austin reżyseria: Korsan Noemi teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 listopada 1976 |
Pułapka na myszy
Christie Agatha
postać: Giles Ralston reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 stycznia 1977 |
Po górach, po chmurach
Bryll Ernest
postać: Podoficer reżyseria: Mozer Henryk teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 marca 1977 |
Protokół pewnego zebrania
Aleksander Gelman
postać: Śliwczenko reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 maja 1977 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Rembo reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 listopada 1977 |
Szara aureola
Julian Kawalec
forma twórczości: opracowanie teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 listopada 1977 |
Szara aureola
Julian Kawalec
forma twórczości: role teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 1978 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Prof. Zwarycz reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 października 1978 |
Tragiczna historia Hamleta księcia Danii
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 października 1978 |
Tragiczna historia Hamleta księcia Danii
William Shakespeare
postać: Bernardo reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 stycznia 1979 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Lokaj Hufnagla reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 1979 |
Żegnaj, Judaszu
Ireneusz Iredyński
postać: Piotr reżyseria: Ostrowski Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 stycznia 1980 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Chłop reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 czerwca 1980 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Ukalegon reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 października 1980 |
Czyżby?
Jacek Janczarski
postać: Gałka reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 stycznia 1982 |
Pamiętnik pana Paska
Jan Chryzostom Pasek
postać: Nuczyński 2 reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 maja 1982 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Paweł reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 września 1982 |
Madame Sans-Gene
Victorien Sardou
postać: Corso reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 listopada 1982 |
Ambasador
Sławomir Mrożek
postać: Pełnomocnik reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 grudnia 1982 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Hiper-Robociarz reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 kwietnia 1983 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Jan reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 listopada 1983 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Kajetan reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 listopada 1983 |
Fantazy
Juliusz Słowacki
postać: Kałmuk reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 1984 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Gość I reżyseria: Gliński Marek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 stycznia 1984 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: "Wrona" reżyseria: Gliński Marek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 maja 1984 |
Próba adaptacji
Irosław Szymański
postać: Malarz I reżyseria: Kruczkowski Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 listopada 1984 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Dziad reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 lutego 1986 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Smith reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 czerwca 1986 |
Molière
Michaił Bułhakow
postać: Członek tajnego bractwa reżyseria: Linda Bogusław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 czerwca 1986 |
Molière
Michaił Bułhakow
postać: Szarlatan z klawesynem reżyseria: Linda Bogusław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1987 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Rzemieślnik reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1987 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 stycznia 1987 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Marszałek reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 listopada 1987 |
Garderobiany
Ronald Harwood
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kijański Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 listopada 1987 |
Garderobiany
Ronald Harwood
postać: Geoffrey Thornton reżyseria: Kijański Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Kapral reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 1988 |
Gałązka rozmarynu
Zygmunt Nowakowski
postać: Soboń reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 listopada 1990 |
Momo
Ende Michael
postać: Policjant reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 lutego 1991 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Żebrak reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 marca 1992 |
Farsa o śmierci - czyli wędrówki mistrza Kościeja
Michel de Ghelderode
postać: Pustomiel reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 marca 1992 |
Farsa o śmierci - czyli wędrówki mistrza Kościeja
Michel de Ghelderode
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 kwietnia 1992 |
Sztukmistrz z Lublina
Singer Isaac Bashevis
postać: Josełe Dajcz,Chasyd reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1992 |
Niedźwiedź króla Gniewobora
Igor Sikirycki
postać: Dziadek reżyseria: Zarewicz Ryszard teatr: Teatr Nowy , Lublin
|
11 listopada 1992 |
Człowiek z La Manchy
Mitch Leigh
postać: Strażnik Inkwizycji reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 września 1993 |
Czupurek
Benedykt Hertz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 września 1993 |
Czupurek
Benedykt Hertz
postać: Żabor reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 czerwca 1994 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 czerwca 1994 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Ryjek/Mur reżyseria: Próchnicka Romana teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 grudnia 1994 |
Noc listopadowa
Wyspiański Stanisław
postać: Prot reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1995 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
postać: Dworzanin Miraża reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
1 czerwca 1995 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
postać: Kucharz reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 lutego 1996 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Czeladnik krawiecki,Turek reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Grzela reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Pampuch reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 lutego 1997 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Jan reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
19 kwietnia 1997 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Zawiadowca stacji reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 czerwca 1997 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Lokaj reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 lutego 1998 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Dworzanin reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 1998 |
Makbet
William Shakespeare
forma twórczości: role reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
6 czerwca 1998 |
Trzej muszkieterowie
Dumas Aleksander
postać: Gość w oberży;Dworzanin reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|