11 czerwca 1958 |
Kapelusz słomkowy
Eugène Labiche
forma twórczości: asystent reżyseria: Rudzki Kazimierz, Sempoliński Ludwik teatr: PWST, Warszawa
|
23 grudnia 1959 |
Jim strzela pierwszy!
Jiří Brdečka
postać: Tancerka reżyseria: Wohl Stanisław teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
2 września 1961 |
Ja tu rządzę
Wincenty Rapacki (syn)
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Praski Teatr Ludowy, Warszawa
|
2 grudnia 1961 |
Murzyni
Jean Genet
forma twórczości: choreografia reżyseria: Hübner Zygmunt teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
|
15 maja 1965 |
Dyplom warszawski
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: konsultacja choreograficzna teatr: PWST, Warszawa
|
12 marca 1966 |
Mieszczki modne
Bogusławski Wojciech
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
18 listopada 1967 |
Szklane wesele
Arkanow A., Gorin G.
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kilkowska Barbara teatr: Teatr Syrena, Warszawa
|
24 sierpnia 1968 |
Dama od Maxima
Georges Feydeau
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Klasyczny, Warszawa
|
31 maja 1969 |
Gwiazdy i winogrona
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: choreografia reżyseria: Jonkajtys Marian teatr: PWST, Warszawa
|
16 maja 1970 |
Oko
Jonasz Kofta
forma twórczości: współpraca choreograficzna reżyseria: Bardini Aleksander teatr: PWST, Warszawa
|
17 października 1970 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
forma twórczości: choreografia reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Klasyczny, Warszawa
|
12 listopada 1970 |
Zaczarowane trzewiczki
Paul Kester
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Próchnicki Jerzy teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
30 stycznia 1971 |
Pan Jowialski
Aleksander Fredro
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
26 maja 1971 |
Ćwiczenia z Szekspira
William Shakespeare
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Bardini Aleksander teatr: PWST, Warszawa
|
21 marca 1972 |
Jeszcze Dulska...
Janusz Minkiewicz
forma twórczości: konsultacja ruchu scenicznego reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Ludowy, Warszawa
|
25 listopada 1972 |
Zaklęty jawor
Kann Maria
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
2 marca 1973 |
Bo takie mamy życie...
Wojciech Młynarski
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Rudzki Kazimierz teatr: PWST, Warszawa
|
4 stycznia 1974 |
Mistrz Twardowski
Jeżewska Kazimiera
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Próchnicki Jerzy teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
15 stycznia 1974 |
Irkucka historia
Aleksiej Arbuzow
forma twórczości: przygotowanie choreograficzne reżyseria: Hanin Ryszarda, Barycz Ryszard teatr: PWST, Warszawa
|
7 grudnia 1974 |
Zabobon, czyli Krakowiacy i Górale
Jan Nepomucen Kamiński
forma twórczości: konsultacja ruchu scenicznego reżyseria: Bardini Aleksander teatr: PWST, Warszawa
|
10 czerwca 1977 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr na Woli, Warszawa
|
2 lipca 1977 |
Staromodna komedia
Arbuzow Aleksiej
forma twórczości: choreografia reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
28 grudnia 1977 |
Staromodna komedia
Arbuzow Aleksiej
forma twórczości: choreografia reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 września 1978 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
1 stycznia 1979 |
Przedstawienie "Hamleta" ...
Bresan Ivo
forma twórczości: choreografia (Theater Thalia Hamburg) reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: za granicą
|
17 marca 1979 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
forma twórczości: choreografia reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 czerwca 1979 |
Panna Maliczewska
Gabriela Zapolska
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Koper Andrzej teatr: Teatr na Woli, Warszawa
|
29 maja 1980 |
Kopciuch
Janusz Głowacki
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
12 grudnia 1980 |
Król malowany
Kozioł Urszula
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
6 marca 1981 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
forma twórczości: opracowanie choreograficzne, plastyka ruchu reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
15 stycznia 1982 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Englert Maciej teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
18 listopada 1983 |
Kariera Alfa Omegi
Marian Hemar, Julian Tuwim
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Łomnicki Tadeusz teatr: PWST, Warszawa
|
3 maja 1986 |
Mary Stuart
Wolfgang Hildesheimer
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Ratyński Michał teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
|
16 marca 1998 |
Albośmy to jacy tacy..., czyli Niedokończone "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Komorowska Maja teatr: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa
|