20 lutego 2000 |
Trzej muszkieterowie
Dumas Aleksander
postać: Milady reżyseria: Nosalek Petr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
7 września 2000 |
O diabełku Widełku
Gripari Pierre wg
postać: Mama Diabeł reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
6 maja 2001 |
Czy mogę stworzyć świat?
Pierre Gripari
postać: Chłopiec - lalka reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
6 maja 2001 |
Czy mogę stworzyć świat?
Pierre Gripari
postać: Dziennikarz reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
6 maja 2001 |
Czy mogę stworzyć świat?
Pierre Gripari
postać: Księżyc reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
6 maja 2001 |
Czy mogę stworzyć świat?
Pierre Gripari
postać: Pies reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
24 lutego 2002 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
postać: Chart Afgański reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
15 września 2002 |
Biały statek
Czingiz Ajtmatow
postać: Chłopiec reżyseria: Leliawski Aleksiej teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
15 września 2002 |
Biały statek
Czingiz Ajtmatow
postać: Rozsochata matka-łania reżyseria: Leliawski Aleksiej teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
16 marca 2003 |
Byczek Fernando
Munro Leaf
postać: Byczek-Dziewczyna,Tancerka reżyseria: Jun Irena teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
25 maja 2003 |
Jak Matołusz poszedł szukać olbrzyma
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Perliczka Sheila reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
15 lutego 2004 |
Bestia i Piękna
Stanisław Grochowiak
postać: Piękna reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
16 września 2004 |
I odsłoniłam noc
Hans Christian Andersen
postać: Żałobnica, Śmierć, Grabarka reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
23 stycznia 2005 |
Kopciuszek
Perrault Ch./Grimm bracia wg
postać: I Córka reżyseria: Nosalek Petr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
12 czerwca 2005 |
Mr Scrooge
Dickens Karol
postać: Anioł z parasolką, Złodziejka reżyseria: Pecko Marian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
11 lutego 2007 |
Ondyna
Giraudoux Jean
postać: Ondyna reżyseria: Pecko Marian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
2 grudnia 2007 |
Amelka, Bóbr i Król na dachu
Tankred Dorst, Ursula Ehler
postać: Wróżka Tulejka, Dynia reżyseria: Malinowski Jacek teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
11 maja 2008 |
Pinokio
Marta Guśniowska
postać: Wróżka, Kot, Kuna I, Kolombina, Osioł reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
14 września 2008 |
Zwierzęta Doktora Dolittle
Jerzy Bielunas
postać: Papuga Polinezja reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
15 lutego 2009 |
Guliwer
Jonathan Swift
forma twórczości: role reżyseria: Leliawski Aleksiej teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
13 września 2009 |
Baśń o Grającym Imbryku
Marta Guśniowska
postać: Wróżka, Hrabianka reżyseria: Nosálek Petr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
30 stycznia 2010 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Tygrys, Myszka, Baranek, Sprzedawca reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
19 września 2010 |
Śpiąca królewna
Aleksander Maksymiak
postać: Babcia reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
5 lutego 2011 |
Nie płacz, Anno
Julius Meinholm
postać: Relika reżyseria: Pecko Marián teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
30 kwietnia 2011 |
Królewna Śnieżka
Marta Guśniowska
postać: Tancerka, Zwierciadło, Krasnoludek Wesołek reżyseria: Nosálek Petr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
4 września 2011 |
Konik Garbusek
Piotr Jerszow
postać: Córka Księżyca, Cud-Dziewczyna reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
4 września 2011 |
Konik Garbusek
Piotr Jerszow
postać: Mieszczka reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
5 lutego 2012 |
O wampirze W.
Marta Guśniowska
postać: Sąsiadka reżyseria: Nosálek Petr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
2 września 2012 |
Ropuszy dwór
Kenneth Grahame
postać: Kuna, tchórz, łasica reżyseria: Nosálek Petr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
10 lutego 2013 |
Światełko
Malina Prześluga
postać: Poduszka reżyseria: Pecko Marián teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
28 kwietnia 2013 |
W 80 dni dookoła świata po stu latach
Jerzy Bielunas
postać: Dziennikarka, Gejsza, Kobieta z Bangkoku reżyseria: Bielunas Jerzy teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
7 września 2013 |
Szanowny Pan Chrabollini i inn dziwadła
Marián Pecko
forma twórczości: role reżyseria: Pecko Marián teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
1 marca 2014 |
35 maja
Erich Kästner
postać: Kwiat, Bobas, Majcherek, Kościotrup, Rekin 1, Pietruszeczka reżyseria: Aigner Paweł teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
11 października 2014 |
Liściki na wiatr
Toon Tellegen
postać: Mucha reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
8 marca 2015 |
Szewczyk Dratewka
Maria Kownacka
postać: Ochmistrzyni, Kot reżyseria: Maksymiak Aleksander teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
19 września 2015 |
Wystarczy zasnąć, aby się przebudzić
Joanna Grabowiecka, Dagna Ślepowrońska
postać: Mama Amelki reżyseria: Grabowiecka Joanna teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
6 lutego 2016 |
Smacznego, proszę wilka...
Marta Guśniowska
postać: Wilk III, Kleszcz I, Zajęczyca reżyseria: Pecko Marián teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
17 września 2016 |
Mała Mysz i Słoń do pary
Marta Guśniowska
postać: Sarna, Mrówka III, Sowa II reżyseria: Kucińska Agata teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
18 marca 2017 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Zerbineta reżyseria: Aigner Paweł teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
16 września 2017 |
Akademia Pana Kleksa
Jan Brzechwa
postać: Andrzej, Kwoka reżyseria: Gębura Jacek teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
10 lutego 2018 |
Marvin
Marta Guśniowska
postać: Jasnowidząca, Madame Fufu reżyseria: Aigner Paweł teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
22 września 2018 |
Zraniony jeleń
Joan Baixas
forma twórczości: role reżyseria: Baixas Joan teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
16 lutego 2019 |
Zorro
Paweł Aigner
postać: Donna Augustina Vega reżyseria: Aigner Paweł teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
30 sierpnia 2019 |
Tygrys Pietrek
Hanna Januszewska
postać: Tygrys, Myszka, Baranek, Sprzedawca reżyseria: Kobyłka Krystian teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
26 czerwca 2021 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Matka reżyseria: Dworakowski Konrad teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
26 lutego 2022 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Troll Plujek/Eskimos/Kwiaty 1 reżyseria: Kaczorowski Tomasz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|