16 lutego 1951 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
29 czerwca 1951 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Dworak reżyseria: Schiller Leon teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
29 czerwca 1951 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Flisak reżyseria: Schiller Leon teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
29 czerwca 1951 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Sankiulota reżyseria: Schiller Leon teatr: Opera i Filharmonia, Warszawa
|
22 maja 1954 |
Romeo i Julia
Prokofiew Sergiusz
postać: Kawaler; Grzegorz, sługa reżyseria: Gogół Jerzy teatr: Opera, Warszawa
|
26 lipca 1955 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Brégy Wiktor teatr: Opera, Warszawa
|
14 kwietnia 1956 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role teatr: Opera, Warszawa
|
28 lipca 1956 |
Faust
Charles Gounod
postać: Osoba II reżyseria: René Ludwik teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Diabeł teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Lajkonik teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Rycerz teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
forma twórczości: role teatr: Opera, Warszawa
|
22 stycznia 1958 |
Don Juan
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: role reżyseria: Brégy Wiktor teatr: Opera, Warszawa
|
8 marca 1958 |
Wieczór baletowy
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Chłopiec reżyseria: Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
8 marca 1958 |
Wieczór baletowy
Igor Strawiński
postać: Chłopiec reżyseria: Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
27 listopada 1958 |
Mazepa
Szeligowski Tadeusz
forma twórczości: role reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Drużba teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Piekielny fanfarysta teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Piekielny fanfarzysta teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Piesek teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Szlachcic teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Zbójnik teatr: Opera, Warszawa
|
19 marca 1960 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Wieśniak reżyseria: Jean Coralli, Marius Petipa teatr: Opera, Warszawa
|
28 maja 1960 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Fryzjer reżyseria: Chaberski Emil teatr: Opera, Warszawa
|
28 maja 1960 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Satyr reżyseria: Chaberski Emil teatr: Opera, Warszawa
|
12 stycznia 1961 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Włodzimierz Burmejster, Lew Iwanow teatr: Opera, Warszawa
|
18 kwietnia 1961 |
Andre Chenier
Umberto Giordano
forma twórczości: role reżyseria: De Quell Frank teatr: Opera, Warszawa
|
15 października 1961 |
Kamienny kwiat
Sergiusz Prokofiew
postać: Harmonista reżyseria: Tomski Aleksander teatr: Opera, Warszawa
|
15 października 1961 |
Kamienny kwiat
Sergiusz Prokofiew
postać: Przyjaciel Daniły reżyseria: Tomski Aleksander teatr: Opera, Warszawa
|
31 marca 1962 |
Święto wiosny
Strawiński Igor
postać: Chłopiec reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Dafnis i Chloe
Maurice Ravel
forma twórczości: role reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Soirees et matinees musicales (Divertissement)
Benjamin Britten
forma twórczości: role reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
3 października 1964 |
Fajerwerk
Paul Burkhard
forma twórczości: role reżyseria: Golc Janusz teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
11 kwietnia 1965 |
Wesoła wdówka
Franz Lehár
forma twórczości: role reżyseria: Bursztynowicz Tadeusz teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|