30 czerwca 1951 |
Dwaj panicze z Werony
William Shakespeare
postać: Sylwia reżyseria: Małkowski Witold teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
2 września 1953 |
Zwycięstwo
Janusz Warmiński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Muskat Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
8 grudnia 1953 |
Rodzinka
Jurandot Jerzy
postać: Thenard reżyseria: Bujański Jerzy Ronard teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
2 czerwca 1954 |
Poemat pedagogiczny
Antoni Makarenko
postać: Natasza reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
2 czerwca 1954 |
Poemat pedagogiczny
Antoni Makarenko
forma twórczości: opracowanie tekstu reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
13 października 1954 |
Gdzie ta ulica? Gdzie ten dom?
Włodzimierz Dychawiczny, Michał Słobodskoj
postać: Ola reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
1 maja 1955 |
Młodość ojców
Gorbatow Borys
postać: Dasza reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
1 maja 1955 |
Młodość ojców
Gorbatow Borys
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Milski Stanisław teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
20 października 1955 |
Szelmostwa Skapena
Molière
postać: Zerbinetta reżyseria: Jabłonkówna Leonia teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
9 marca 1956 |
Profesja pani Warren
George Bernard Shaw
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
25 maja 1956 |
Huzarzy
Pierre Aristide Breal
postać: Cosima reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
8 czerwca 1957 |
Seans
Coward Noel
postać: Edyta reżyseria: Mroczek Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
17 października 1957 |
Radcy pana radcy
Bałucki Michał
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Skubniewska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
9 marca 1958 |
Wracamy późno do domu
Karpowicz Tymoteusz
postać: Ada Reglicka reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
9 marca 1958 |
Wracamy późno do domu
Karpowicz Tymoteusz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
13 września 1958 |
Miłość
Pavel Kohout
postać: Lida Petrus reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
7 grudnia 1958 |
Kruk krukowi oka nie wykole
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Brzeziński Andrzej teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
7 grudnia 1958 |
Kruk krukowi oka nie wykole
Aleksander Ostrowski
postać: Justyna Naumowna reżyseria: Brzeziński Andrzej teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
31 stycznia 1959 |
Panna mężatka
Korzeniowski Józef
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Aleksy Aleksander teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
25 czerwca 1959 |
John Gabriel Borkman
Henrik Ibsen
postać: Gunhilda reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
23 września 1959 |
Paryżanka
Becque Henryk
postać: Adela reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
18 lutego 1961 |
Ocalenie
Kubicka I., Zatrybówna A.
postać: Gertruda reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
28 października 1967 |
Świętoszek
Molière
postać: Flipota reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
15 marca 1968 |
Druga pułapka miłości
Pierre de Marivaux
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Makarewicz Andrzej teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
18 kwietnia 1968 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Głos daleki reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
18 kwietnia 1968 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
5 lipca 1968 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Mirska reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
1 października 1969 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
1 października 1969 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Lis reżyseria: Burczyk Stefan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
7 stycznia 1970 |
Ballada wigilijna
Ernest Bryll
postać: Pasterz reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
7 stycznia 1970 |
Ballada wigilijna
Ernest Bryll
postać: Śmierć reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
24 października 1970 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Lokatorka reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
21 marca 1971 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Witkowa reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
25 czerwca 1971 |
Dom kobiet
Zofia Nałkowska
postać: Maria Łanowa reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
12 marca 1972 |
Eryk XIV
August Strindberg
postać: Katarzyna Stenbock reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
24 marca 1973 |
Między ustami a brzegiem pucharu
Maria Rodziewiczówna
postać: Babka reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
24 marca 1973 |
Między ustami a brzegiem pucharu
Maria Rodziewiczówna
postać: Dama I reżyseria: Cywińska Izabella teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Kobieta reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Kramarz reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Ksieni reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Robotnica reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Sąsiadka reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
8 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
forma twórczości: role reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
9 grudnia 1973 |
Czerwone pantofelki
Paul Kester
postać: Babcia Karen reżyseria: Bebak Zbigniew teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
25 maja 1974 |
Panna Maliczewska
Gabriela Zapolska
postać: Żelazna reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
11 października 1974 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Kobieta II reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
21 września 1975 |
Las
Aleksander Ostrowski
postać: Ulita reżyseria: Adamik Laco teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|