4 kwietnia 1974 |
Wyszedł z domu
Tadeusz Różewicz
postać: Sierżant, Młody, Sanitariusz II reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
14 września 1974 |
Na szkle malowane
Bryll Ernest
postać: Anioł reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
28 grudnia 1974 |
Czapa, czyli śmierć na raty
Janusz Krasiński
postać: Oleś reżyseria: Król Jerzy teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
12 kwietnia 1975 |
Niedźwiedź
Czechow Antoni
postać: Grigorij Smirnow reżyseria: Przybylski Andrzej teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
30 listopada 1975 |
Doktor Faustus
Christopher Marlowe
postać: Handlarz reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 stycznia 1976 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 stycznia 1976 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Cyryl reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1976 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Kozak reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1976 |
Don Giovanni
Molière
postać: Ciccio reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
5 grudnia 1976 |
Opowieści kanterberyjskie
Chaucer Geoffrey
postać: Chaucer reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1977 |
Sny Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Kapitan, Wąż reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
5 marca 1977 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Leon Birbancki reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
28 stycznia 1978 |
Burza
William Shakespeare
postać: Sebastian reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 kwietnia 1978 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Doktor, Kruk, Prejend reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
19 listopada 1978 |
Odejście Głodomora
Tadeusz Różewicz
postać: Rzeźnik I reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 stycznia 1979 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
postać: Filip Grzegotka reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 września 1979 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
postać: Pan Feliks reżyseria: Jarnuszkiewicz Marcin teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 grudnia 1979 |
Wojna chłopska
Kofta Jonasz
postać: Matias reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 marca 1980 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Opowiadacz reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 listopada 1980 |
Sprawa Dantona
Stanisława Przybyszewska
postać: Merlin reżyseria: Karpiński Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
9 listopada 1980 |
Sprawa Dantona
Stanisława Przybyszewska
postać: Szpicel reżyseria: Karpiński Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
29 listopada 1980 |
Sto rąk sto sztyletów
Jerzy Żurek
postać: Dobrowolski reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 marca 1981 |
Kniaź Patiomkin
Tadeusz Miciński
postać: Rjesniczenko reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
24 października 1981 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Nikanor Miotełkin reżyseria: Dangel Paweł teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Dziad reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Jędrek-Mędrek reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
forma twórczości: role reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 marca 1982 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Cześnik reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 marca 1982 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Dyndalski reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 czerwca 1982 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Henryk (Syn, Książę) reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
19 listopada 1982 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Wielki Książę reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 stycznia 1983 |
Terroryści
Iredyński Ireneusz
postać: Numer Jeden reżyseria: Malinowski Mariusz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 maja 1983 |
Madame Sans-Gene
Stefan Kisielewski
postać: Fouché (gościnnie) reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
27 sierpnia 1983 |
Fachowcy czyli po prostu robota
Stefan Friedmann, Jonasz Kofta
postać: Tektura reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
30 października 1983 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Szekspir reżyseria: Staniewski Florian teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
11 marca 1984 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Hufnagiel reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
31 marca 1984 |
Ubu Król
Alfred Jarry
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
28 kwietnia 1984 |
Drugie Wejście Smoka czyli Franek Kimono Story
Andrzej Korzyński
postać: Smok reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
16 maja 1984 |
Lato Muminków
Jansson Tove
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
20 maja 1984 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Oprawca reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 maja 1984 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Sprzedawca reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
15 lutego 1985 |
Lodoiska
Bogusławski Wojciech
postać: Odrowąż reżyseria: Okopiński Marek teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
14 lipca 1985 |
Czarna dziura, czyli Gwiezdne Love Story
Andrzej Korzyński
postać: Dyrektor reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
14 grudnia 1985 |
Huśtawka
Cy Coleman
postać: Jerry Ryan reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
8 marca 1986 |
Księżniczka czardasza
Emmerich Kálmán
postać: Książę reżyseria: Gerhards Fritzdieter teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
6 czerwca 1987 |
Jesus Christ Superstar
Andrew Lloyd Webber
postać: Kapłan reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
25 czerwca 1988 |
Me and My Girl
Noel Gay
postać: Parchester reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
21 stycznia 1989 |
Piaf
Gems Pam
postać: Dyrektor Henri reżyseria: Pieczyński Andrzej teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
30 czerwca 1989 |
Les Misérables
Claude-Michel Schönberg
forma twórczości: role reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
9 listopada 1991 |
Książę i żebrak
Mark Twain
postać: Jan Canty reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
30 listopada 1991 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Ksiądz Robak reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
15 lutego 1992 |
Mieszczanin szlaqchcicem
Moler
postać: Krawiec reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
8 sierpnia 1992 |
Księga Krzysztofa Kolumba
Paul Claudel
postać: Kucharz reżyseria: Nyczka Ryszard, Starostecki Wojciech, Hofman Artur teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
11 listopada 1992 |
Księga bałwochwalcza
Wójcicki K.(adapt.i dialogi)
postać: Ojciec reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
19 grudnia 1992 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Chleburad reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
3 kwietnia 1993 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
3 kwietnia 1993 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Serwacy Dyndalski reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
29 maja 1993 |
Lilla Weneda
Juliusz Słowacki
postać: Gwalbert zwany świętym reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
23 października 1993 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Wuj Hurlecki reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Miejski, Gdynia
|
15 października 1995 |
Kto tu posprząta?
Łęcki Wojciech
postać: Tadeusz Czaja reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
14 stycznia 1996 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Młynarz, Rycerz II, Rozbójnik reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
12 października 1996 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Jan Proctor reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1996 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
postać: As reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1996 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
postać: Gryf, Kierowca reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1996 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
postać: Trójka Pik reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 grudnia 1996 |
Alicja w krainie czarów
Maciej Staropolski
forma twórczości: role reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 lutego 1997 |
Teatrzyk "Zielona Gęś" przedstawia...
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
10 maja 1997 |
Uciekła mi przepióreczka
Stefan Żeromski
postać: Bęczkowski administrator reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
5 października 1997 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Dyapanazy Nibek reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
16 listopada 1997 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Król reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
21 grudnia 1997 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Guślarz (gościnnie) reżyseria: Orzechowski Adam teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
18 stycznia 1998 |
Obrażeni
Ewa Lachnit
postać: Antek reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
15 lutego 1998 |
Zabicie ciotki
Andrzej Bursa
postać: Świętokradca reżyseria: Górski Wiesław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
18 kwietnia 1998 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Baptista Minola reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
17 maja 1998 |
Konrad Wallenrod
Mickiewicz Adam
postać: Konrad Wallenrod reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 lipca 1998 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Berlioz reżyseria: Fiedotow Siergiej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 lipca 1998 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Gość na balu Wolanda reżyseria: Fiedotow Siergiej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
8 listopada 1998 |
Agnès
Catherine Anne
postać: Ginekolog reżyseria: Gordon Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|