10 lutego 1968 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Aniela reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
7 kwietnia 1968 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
postać: Don Inez reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
20 lipca 1968 |
Plutos
Arystofanes
postać: Starucha reżyseria: Herman Włodzimierz teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
5 listopada 1968 |
Pierwszy dzień wolności
Leon Kruczkowski
postać: Luzzi reżyseria: Prus Maciej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
23 lutego 1969 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Basia reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
22 września 1969 |
Ten wstrętny sołtys
Janicki Jerzy
postać: Jadzia reżyseria: Stefański Lech Emfazy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
4 listopada 1969 |
Apetyt na czereśnie
Agnieszka Osiecka
postać: Kobieta reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
23 kwietnia 1970 |
Fedra
Jean Racine
postać: Arycja reżyseria: Jagła Danuta teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
7 lutego 1971 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Cnotliwa Zuzanna reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
7 lutego 1971 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Zuzanna Reakcjonistka reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
25 kwietnia 1971 |
Król Jelonek
Gozzi Carlo
postać: Angela reżyseria: Sznerr Krystyna teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
12 czerwca 1971 |
Ubu Król
Alfred Jarry
postać: Królowa Rozamunda reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
11 marca 1972 |
Latające narzeczone
Camoletti Marc
postać: Joanna reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
3 czerwca 1972 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
3 czerwca 1972 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
16 września 1972 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Helena Andriejewna reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
28 stycznia 1973 |
Ten miły, stary dom
Aleksiej Arbuzow
postać: Ala reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
19 maja 1973 |
Grube ryby
Michał Bałucki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
19 maja 1973 |
Grube ryby
Michał Bałucki
postać: Wanda reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
16 lutego 1974 |
Dama kameliowa
Aleksander Dumas (syn)
postać: Olimpia reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
19 maja 1974 |
Dziś bliźniaki
Carlo Goldoni
postać: Kolombina reżyseria: Baranowski Henryk, Juk Kowarski Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
10 lipca 1975 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Żona reżyseria: Baranowski Henryk teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
26 marca 1976 |
Kuchnia
Arnold Wesker
postać: Violetta reżyseria: Drissi Abdellah teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin-Słupsk
|
18 czerwca 1976 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Panna Aniela reżyseria: Gruda Józef teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
7 listopada 1976 |
Zapomnieć o Herostratesie
Gorin Grigorij
postać: Klementyna reżyseria: Bargiełowski Daniel teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
19 lutego 1977 |
Prezesowa
Hennequin Maurice,Veber Pierre
postać: Gobette reżyseria: Dzieduszycka Halina teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
17 lipca 1977 |
Brylantowa kolia
Aleksander Olszakowski
postać: Laura reżyseria: Szczerski Marian teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 stycznia 1979 |
List
Aleksander Fredro
postać: Celina reżyseria: Czaplikowska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
12 stycznia 1979 |
Pierwsza lepsza
Aleksander Fredro
postać: Elwira reżyseria: Czaplikowska Barbara teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|