6 czerwca 1994 |
Prorok Ilja
Słobodzianek Tadeusz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Słobodzianek Tadeusz teatr: Teatr Telewizji
|
11 września 1994 |
Strzały u Cyrana
Chandler Raymond
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zylber Filip teatr: Teatr Telewizji
|
26 września 1994 |
Dekameron
Giovanni Boccaccio
forma twórczości: scenografia reżyseria: Dutkiewicz Maciej teatr: Teatr Telewizji
|
15 października 1994 |
Uśmiech losu
Perzyński Włodzimierz
forma twórczości: scenografia (kostiumy Elżbieta Radke) reżyseria: Nowak Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
31 października 1994 |
Anielka
Bolesław Prus
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rowiński Roland teatr: Teatr Telewizji
|
1 listopada 1994 |
Anielka
Bolesław Prus
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Rowiński Roland teatr: Teatr Telewizji
|
13 listopada 1994 |
Córka czasu
Josephine Tey
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Ustynowicz Adam teatr: Teatr Telewizji
|
11 stycznia 1995 |
Co się właściwie stało Betty Lemon?
Arnold Wesker
forma twórczości: scenografia reżyseria: Wiszniewski Tomasz teatr: Teatr Telewizji
|
30 stycznia 1995 |
Matka chrzestna
Brutter R., Kalisz M.
forma twórczości: scenografia (kostiumy Dorota Roqueplo) reżyseria: Dutkiewicz Maciej teatr: Teatr Telewizji
|
8 lutego 1995 |
Dwaj panowie z Werony
William Shakespeare
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rowiński Roland teatr: Teatr Telewizji
|
26 lutego 1995 |
Morderca
Anthony Shaffer
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zylber Filip teatr: Teatr Telewizji
|
12 kwietnia 1995 |
Testament Szekspira
Dombrowski Jurij
forma twórczości: scenografia (kostiumy Dorota Roqueplo) reżyseria: Ustynowicz Adam teatr: Teatr Telewizji
|
11 września 1995 |
Natalia
Dostojewski Fiodor
forma twórczości: scenografia (kostiumy Elżbieta Radke) reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Telewizji
|
31 grudnia 1995 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gruza Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
22 stycznia 1996 |
Ścieżki chwały
Cobb Huphrey
forma twórczości: scenografia reżyseria: Antczak Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
29 marca 1999 |
Brand
Henrik Ibsen
forma twórczości: scenografia reżyseria: Lang Krzysztof teatr: Teatr Telewizji
|
14 lutego 1996 |
Król Mięsopust
Jarosław Marek Rymkiewicz
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Krysiak Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
2 marca 1996 |
Kobieta bez skazy
Gabriela Zapolska
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Nowak Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
10 marca 1996 |
Chłopcy z Placu Broni
Ferenc Molnár
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Dejczer Maciej teatr: Teatr Telewizji
|
17 marca 1996 |
Chłopcy z Placu Broni
Ferenc Molnár
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Dejczer Maciej teatr: Teatr Telewizji
|
24 marca 1996 |
Chłopcy z Placu Broni
Ferenc Molnár
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Dejczer Maciej teatr: Teatr Telewizji
|
24 kwietnia 1996 |
Tommaso del Cavaliere
Stryjkowski Julian
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rowiński Roland teatr: Teatr Telewizji
|
6 maja 1996 |
Madame Moliere (Molierówna)
Anouilh Jean
forma twórczości: scenografia (kostiumy Irena Biegańska) reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Telewizji
|
22 maja 1996 |
Czapa czyli śmierć na raty
Janusz Krasiński
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Szulkin Piotr teatr: Teatr Telewizji
|
25 maja 1996 |
Drzewa umierają stojąc
Alejandro Casona
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Nowak Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
5 sierpnia 1996 |
Ivette
Guy Maupassant
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zylber Filip teatr: Teatr Telewizji
|
19 sierpnia 1996 |
Małka Szwarcenkopf
Zapolska Gabriela
forma twórczości: scenografia (kostiumy Magda Biedrzycka) reżyseria: Nowak Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
29 września 1996 |
Błękitny zamek
Lucy Maud Montgomery
forma twórczości: scenografia reżyseria: Nowak Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
29 września 1996 |
Wspomnienia niebieskiego mundurka
Wiktor Gomulicki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hofman Artur teatr: Teatr Telewizji
|
14 października 1996 |
Wassa Żeleznowa
Maksym Gorki
forma twórczości: dekoracje postać: dekoracje reżyseria: Sass Barbara teatr: Teatr Telewizji
|
7 listopada 1996 |
Zima pod stołem
Roland Topor
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pytka Ewa teatr: Teatr Telewizji
|
17 listopada 1996 |
Pokój pełen liści
Joan Aiken
forma twórczości: scenografia reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Telewizji
|
9 grudnia 1996 |
Cezar i Pompejusz
Henri de Montherlant
forma twórczości: scenografia reżyseria: Antczak Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
19 stycznia 1997 |
Babcia na jabłoni
Mira Lobe
forma twórczości: scenografia reżyseria: Nowak Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
27 stycznia 1997 |
Za i przeciw
Ronald Harwood
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bugajski Ryszard teatr: Teatr Telewizji
|
3 marca 1997 |
Hernani
Wiktor Hugo
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rowiński Roland teatr: Teatr Telewizji
|
23 marca 1997 |
Na Warszawskiej Starówce
Oppman Or-Ot Artur wg
forma twórczości: scenografia (kostiumy Irena Biegańska) reżyseria: Rowiński Roland teatr: Teatr Telewizji
|
6 kwietnia 1997 |
Ludzie ognia (część I)
Lompa Józef
forma twórczości: scenografia (kostiumy Leszek Paul) reżyseria: Molski Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
13 kwietnia 1997 |
Ludzie ognia (część II)
Lompa Józef
forma twórczości: scenografia (kostiumy Leszek Paul) reżyseria: Molski Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
19 maja 1997 |
Adrianne Lecouvreur
Ernest Legouvé, Eugène Scribe
forma twórczości: scenografia reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Telewizji
|
11 sierpnia 1997 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Nowak Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
12 września 1997 |
Czary Motylkowej Panny
Federico García Lorca
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krysiak Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
28 września 1997 |
Komedia amerykańska
Adolf Nowaczyński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Machulski Juliusz teatr: Teatr Telewizji
|
1 listopada 1997 |
Dziady
Adam Mickiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Telewizji
|
28 listopada 1997 |
Błękitny potwór
Carlo Gozzi
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krysiak Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
12 grudnia 1997 |
Idiotka na niby
Pierre Gripari
forma twórczości: scenografia reżyseria: Adamek Witold teatr: Teatr Telewizji
|
1 stycznia 1998 |
Skarby króla Midasa
Hawthorne Nathaniel
forma twórczości: scenografia (kostiumy Ewa Krauze) reżyseria: Szadkowski Tomasz teatr: Teatr Telewizji
|
15 stycznia 1998 |
Wniebowstąpienie
Rudnicki Adolf
forma twórczości: scenografia (kostiumy Ewa Krauze) reżyseria: Rowiński Roland teatr: Teatr Telewizji
|
4 maja 1998 |
Perła
Sawicka-Owsiany Małgorzata
forma twórczości: scenografia (kostiumy Irena Biegańska) reżyseria: Mikucki Piotr teatr: Teatr Telewizji
|
28 maja 1998 |
Monolog z lisiej jamy
Pilch Jerzy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krysiak Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
26 października 1998 |
Cesarski szaleniec
Jaan Kross
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krzystek Waldemar teatr: Teatr Telewizji
|
23 listopada 1998 |
Książę Chochlik
Sabine Marie Catherine D'Aulnoy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rowiński Roland teatr: Teatr Telewizji
|
7 grudnia 1998 |
Książę Niezłomny
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krysiak Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
28 grudnia 1998 |
Wieczór z lalką
Kowalewska Hanna
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pacyna Wojciech teatr: Teatr Telewizji
|
18 kwietnia 1999 |
Shapiro
Karol Sidon
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zylber Filip teatr: Teatr Telewizji
|
17 października 1999 |
Gorący oddech pustyni
Gustaw Herling-Grudziński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Rowiński Roland teatr: Teatr Telewizji
|
7 lutego 2000 |
Przylądek Czterech Wiatrów
Lucy Maud Montgomery
forma twórczości: scenografia reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Telewizji
|
20 marca 2000 |
Historie zakulisowe
Antoni Czechow
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Telewizji
|
11 września 2000 |
Mizerykordia
Niemczuk Jerzy
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zaorski Janusz teatr: Teatr Telewizji
|
25 września 2000 |
Srebrny deszcz
Huelle Paweł
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krysiak Jerzy teatr: Teatr Telewizji
|
5 lutego 2001 |
Nauka o barwach
Kubikowski Tomasz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Telewizji
|
23 kwietnia 2001 |
Beatrix Cenci
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Telewizji
|
12 maja 2002 |
Złodziejki chleba
Ewa Lachnit
forma twórczości: scenografia reżyseria: Koryncka-Gruz Natalia teatr: Teatr Telewizji
|