10 grudnia 1989 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Klara reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
30 września 1990 |
Bóg
Woody Allen
postać: Kobieta z nożem w piersi reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
27 stycznia 1991 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Sowa reżyseria: Rudzki Wiesław teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
27 kwietnia 1991 |
Jeremiasz
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Anioł biały reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
27 kwietnia 1991 |
Jeremiasz
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Mnich reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
15 września 1991 |
Pokojówki
Jean Genet
postać: Solange reżyseria: Hamerszmit Janusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 listopada 1991 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Hermia reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
12 stycznia 1992 |
Calineczka
Maciej Staropolski
postać: Żabka Plumka, Krecianka, Flaming reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
29 marca 1992 |
Nasze miasto
Thornton Wilder
postać: Rebeka reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 listopada 1992 |
Dziady (fragmenty)
Adam Mickiewicz
postać: Sowa reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 grudnia 1992 |
Stachuriada. Chodź, człowieku, coś ci powiem...
Edward Stachura
forma twórczości: role reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
15 stycznia 1993 |
Pinokio
Maciej Staropolski
postać: Lis reżyseria: Hamerszmit Janusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
27 marca 1993 |
Czego nie widać
Michael Frayn
postać: Brooke Ashton reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 października 1993 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Sekretarka reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
20 lutego 1994 |
Don Juan
Molière
postać: Marcysia reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
8 maja 1994 |
Ania z Zielonego Wzgórza
Lucy Maud Montgomery
postać: Diana Barry reżyseria: Suszka Karol teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
9 października 1994 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Elf reżyseria: Walden Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 grudnia 1994 |
Kopciuszek
Ludwik Świeżawski
postać: Seweryna reżyseria: Szaciłowski Stefan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
14 stycznia 1995 |
Ubu król, czyli Polacy
Alfred Jarry
postać: Ubica reżyseria: Mokrowiecki Marek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
26 marca 1995 |
Nie było nas,był las
Skotnicki Jan
postać: Pani II reżyseria: Skotnickia Jan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
30 kwietnia 1995 |
Szczęśliwe wydarzenie
Mrożek Sławomir
postać: Żona reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
31 grudnia 1995 |
Dulska (Musical)
Gabriela Zapolska
postać: Kucharka reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Nowy, Warszawa
|
14 września 1998 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
postać: Pijak, Latarnik, Kwiat Pustynny reżyseria: Andrzejewska Jadwiga teatr: Studio Teatr Test (Teatr Mentalny), Warszawa
|
17 listopada 1999 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Kasia reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Baj, Warszawa
|
25 marca 2000 |
Kopciuszek
Szwarc Eugeniusz
postać: Kopciuszek reżyseria: Plewako Jan teatr: Teatr Baj, Warszawa
|
10 maja 2000 |
Czarnoksiężnik z krainy Oz
Lyman Frank Baum
postać: Ciotka Emilia, Wróbel II, Królowa Myszy, Zła Czarownica reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Baj, Warszawa
|
16 grudnia 2000 |
Opowieści Koszałka-Opałka
Maria Konopnicka
postać: Biedronek reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Baj, Warszawa
|
16 grudnia 2000 |
Opowieści Koszałka-Opałka
Maria Konopnicka
postać: Chłopiec reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Baj, Warszawa
|
16 grudnia 2000 |
Opowieści Koszałka-Opałka
Maria Konopnicka
postać: Wróbel reżyseria: Niesiołowski Krzysztof teatr: Teatr Baj, Warszawa
|
1 lutego 2002 |
Big Popiel
Grzegorz Walczak
postać: Los reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
21 grudnia 2003 |
Opowieści budujące
Kołakowski Leszek wg
forma twórczości: role reżyseria: Chodaczyński Marek teatr: Unia Teatr Niemożliwy, Warszawa
|
8 listopada 2006 |
Oblężenie Leningradu
José Sanchís Sinisterra
forma twórczości: role reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
13 grudnia 2006 |
Młoda śmierć 10 lat później
Grzegorz Nawrocki
forma twórczości: role reżyseria: Biraga Sylwester, Foulkes David teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
27 maja 2008 |
Teatr Bruno Schulza
Bruno Schulz
forma twórczości: role reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Studio Teatr Test (Teatr Mentalny), Warszawa
|
16 sierpnia 2008 |
Łotrzyce
Agnieszka Osiecka
forma twórczości: role reżyseria: Jędrzejczak Piotr Bogusław teatr: Teatr Wytwórnia, Warszawa
|
22 października 2010 |
Mechaniczna Magdalena
Andrzej Maleszka
postać: Żaba reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
19 marca 2011 |
Beata, co Leśmianem gada
Bolesław Leśmian
forma twórczości: role reżyseria: Biraga Sylwester teatr: Teatr 2.Strefa, Warszawa
|
4 grudnia 2015 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
postać: Robotnica reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź
|
26 lutego 2016 |
La serva padrona
Giovanni Baptista Pergolesi
forma twórczości: role reżyseria: Piecka Lesław teatr: Warszawska Opera Kameralna, Warszawa
|