9 marca 1957 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 kwietnia 1957 |
Kot w butach
Zenon Laurentowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 lipca 1957 |
Nowy Don Kiszot czyli Sto Szaleństw
Aleksander Fredro
forma twórczości: kostiumy reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 października 1957 |
Imiona władzy
Jerzy Broszkiewicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 grudnia 1957 |
O dwóch takich co ukradli księżyc
Kornel Makuszyński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 marca 1958 |
Wracamy późno do domu
Tymoteusz Karpowicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 grudnia 1958 |
Porwanie w Tiutiurlistanie
Wojciech Żukrowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 kwietnia 1959 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 października 1959 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 października 1959 |
Dzieci pana majstra
Zofia Rogoszowa
forma twórczości: scenografia reżyseria: Horecki Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 grudnia 1959 |
Ożenek
Mikołaj Gogol
forma twórczości: scenografia reżyseria: zespół teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 marca 1960 |
Rakieta Alfa 1
Zbigniew Niemczynowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Ziębiński Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 września 1960 |
Ponad wszystko, najokrutniejszy jest król
Nisim Aloni
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 listopada 1960 |
Trzy pary pantofelków
Irena Prusicka
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 listopada 1960 |
Dialogi miłości
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
18 lutego 1961 |
Gabinet śmiechu
.
forma twórczości: scenografia reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
9 marca 1961 |
Bar Wszystkich Świętych
Jerzy Broszkiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 czerwca 1961 |
Smok
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 października 1961 |
Baśń o śpiącej królewnie i błękitnej róży
Irena Prusicka
forma twórczości: scenografia reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 grudnia 1961 |
Orland Szalony
Ariosto Ludwik
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
1 lutego 1962 |
Świętoszek
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 września 1962 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 października 1962 |
Człowiek z gestem
Rodolfo Usigli
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 grudnia 1962 |
Ten, który dotrzymuje słowa
Alfredo Dias Gomes
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 kwietnia 1963 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
6 czerwca 1963 |
Androkles i lew
George Bernard Shaw
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 października 1963 |
Złota rybka
Władysław Jarema
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jarema Władysław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 marca 1964 |
Tylko dziewięćdziesiąt dziewięć (z Teresą Iżewską)
Teresa Iżewska, Piotr Paradowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 marca 1964 |
Boska komedia
Dante Alighieri
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
1 października 1964 |
Kot w butach
Zenon Laurentowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 listopada 1964 |
Popioły
Stefan Żeromski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 maja 1965 |
Wesele na osiedlu
Jerzy Broszkiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 czerwca 1965 |
Trzech tłuściochów
Jurij Olesza
forma twórczości: scenografia reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 września 1965 |
Lis Sowizdrzał, czyli N ieświęta biblia świata
Johann Wolfgang Goethe
forma twórczości: scenografia reżyseria: Koterbska Dorota teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
2 października 1965 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
forma twórczości: scenografia reżyseria: Koterbska Dorota teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
4 lutego 1966 |
Lekarz mimo woli
Molière
forma twórczości: scenografia reżyseria: Witkowski Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 marca 1966 |
Jasny, pogodny dzień
Leon Pawlik
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
2 kwietnia 1966 |
Klonowi bracia
Eugeniusz Szwarc
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szaniecki Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 października 1966 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: scenografia reżyseria: Pieńkowski Zbigniew teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
15 października 1966 |
Skowronek
Jean Anouilh
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 kwietnia 1967 |
Odyseja
Homer
forma twórczości: scenografia reżyseria: Kotlarczyk Mieczysław teatr: Teatr Rapsodyczny, Kraków
|
26 kwietnia 1967 |
Bunkier
Miklos Meszoly
forma twórczości: scenografia reżyseria: Cywińska-Adamska Izabella teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 stycznia 1968 |
Konrad Wallenrod
Adam Mickiewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szczerski Marian teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
27 stycznia 1968 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
23 kwietnia 1968 |
Indyk
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
18 czerwca 1968 |
Czarowna noc
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 czerwca 1968 |
Zabawa
Sławomir Mrożek
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
11 października 1968 |
Znaleziony kufer
Jan Vladislav
forma twórczości: scenografia reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 października 1968 |
Śmieszny staruszek
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
31 stycznia 1969 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
forma twórczości: scenografia reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
14 czerwca 1969 |
Dom pod Oświęcimiem
Tadeusz Hołuj
forma twórczości: scenografia reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 czerwca 1969 |
Droga wiodła przez Narvik
Ksawery Pruszyński
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 lutego 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 lipca 1970 |
Niezwykła przygoda
Janusz Odrowąż
forma twórczości: scenografia reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 grudnia 1970 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: scenografia reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 lipca 1971 |
Żołnierz i królewna
Hans Christian Andersen
forma twórczości: scenografia reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 listopada 1971 |
Zykowowie
Maksym Gorki
forma twórczości: scenografia reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 grudnia 1971 |
Po górach, po chmurach
Bryll Ernest
forma twórczości: scenografia reżyseria: Hertel Piotr, Skotnicki Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
22 września 1972 |
Wygnańcy
James Joyce
forma twórczości: scenografia reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
28 stycznia 1973 |
Papugi
Nicolas Dorr
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 marca 1973 |
Janosik czyli Na szkle malowane
Ernest Bryll
forma twórczości: scenografia reżyseria: Szczerski Marian teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
25 marca 1973 |
Serce jak obłok
Krzysztof Kamil Baczyński
forma twórczości: scenografia teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
31 marca 1973 |
Miłość i gniew
John Osborne
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: PWSFTViT, Łódź
|
22 czerwca 1973 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: scenografia reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce-Radom
|
6 września 1973 |
Zaczarowane kwiaty
Tadeusz Kożusznik
forma twórczości: scenografia reżyseria: Bednarz Aleksander teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 października 1973 |
Cyrulik sewilski
Gioacchino Rossini
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 grudnia 1973 |
Po górach, po chmurach
Bryll Ernest
forma twórczości: scenografia reżyseria: Górkiewicz Mieczysław teatr: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Kraków
|
22 grudnia 1973 |
Oratorium wigilijne
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 stycznia 1974 |
Talenty i wielbiciele
Aleksander Ostrowski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Krygier Matylda teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 lutego 1974 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: dekoracje reżyseria: Szczerski Marian teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
23 marca 1974 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
forma twórczości: scenografia reżyseria: Maciejowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|