5 stycznia 1986 |
Pastorałka
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Teatr Lalki i Aktora, Poznań
|
24 maja 1986 |
Teatr Kaczki Dziwaczki
Jan Brzechwa
postać: Gajowy reżyseria: Gąsiorowska Teresa teatr: Teatr Lalki i Aktora, Poznań
|
24 maja 1986 |
Teatr Kaczki Dziwaczki
Jan Brzechwa
postać: Złoty Rycerz reżyseria: Gąsiorowska Teresa teatr: Teatr Lalki i Aktora, Poznań
|
24 maja 1986 |
Teatr Kaczki Dziwaczki
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Gąsiorowska Teresa teatr: Teatr Lalki i Aktora, Poznań
|
8 kwietnia 1989 |
Kopciuszek
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Poznań
|
22 grudnia 1990 |
Kolęda, kolęda...
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
21 kwietnia 1991 |
Machina teatralna
Maurice Yendt
postać: Aktor Pierwszy (Dottore) reżyseria: Janicki Władysław teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
8 marca 1992 |
Lis Witalis
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
7 listopada 1992 |
Bulwar czarownic
Pierre Gripari
forma twórczości: role reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
7 marca 1993 |
Ja, Feuerbach
Tankred Dorst
postać: Inspicjent reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
14 kwietnia 1993 |
Tymoteusz w lesie
Wilkowski Jan
forma twórczości: role reżyseria: Rej Zdzisław teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
30 stycznia 1994 |
Księżniczka na ziarnku grochu
Jan Brzechwa
postać: Błazen reżyseria: Animucki Sławomir teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
22 stycznia 1995 |
A niech to gęś...
Konstanty Ildefons Gałczyński
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
29 kwietnia 1995 |
Bajka o księciu Pipo
Pierre Gripari
postać: Lekarz, Mieszczanin, Sierżant reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
19 listopada 1995 |
Mała świnka
Akumal Ramachander
postać: Tata Świnka, Świnka V reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
13 października 1996 |
O czym szumią wierzby
Kenneth Grahame
postać: Szczur reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
17 listopada 1996 |
Gimpel Głupek
Isaak Bashewis Singer
postać: Gimpel reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
28 września 1997 |
Burza
William Shakespeare
postać: Antonio, Stefano reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
11 grudnia 1997 |
Kot w butach
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
15 marca 1998 |
Wpadł słoń...
Anna Onichimowska
postać: Mężczyzna reżyseria: Dutkiewicz Krzysztof teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
23 maja 1998 |
Ubu Król
Alfred Jarry
postać: Byczysław reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
23 maja 1998 |
Ubu Król
Alfred Jarry
postać: Żołnierz, Rajca, Chłop, Finansista reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
13 grudnia 1998 |
Pastorałka betlejemska
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
26 marca 1999 |
O diabełku Widełku
Gripari Pierre
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
26 marca 1999 |
O diabełku Widełku
Pierre Gripari
postać: Mama Widełka reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
21 listopada 1999 |
Towarzysz podróży
Hans Christian Andersen
postać: Złoczyńca II, Szambelan reżyseria: Wieczorkiewicz Wojciech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
30 kwietnia 2000 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Tygrys, Ojciec reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
17 grudnia 2000 |
Dzikie łabędzie
Kazimiera Jeżewska
postać: Astrolog, Brat I reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
31 maja 2001 |
Smok i sok
Janusz Ryl-Krystianowski
forma twórczości: role reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
10 marca 2002 |
Oni
Asaya Fujita
postać: Dziecko I reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
10 marca 2002 |
Oni
Asaya Fujita
postać: Ojciec reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
10 marca 2002 |
Oni
Asaya Fujita
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
1 grudnia 2002 |
Ballada o Kopciuszku
Katarzyna Grajewska, Tadeusz Pajdała
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
1 grudnia 2002 |
Ballada o Kopciuszku
Katarzyna Grajewska, Tadeusz Pajdała
postać: Ojciec reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
8 czerwca 2003 |
Pippi Langstrump
Astrid Lindgren
postać: Ojciec, Nauczyciel reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
8 czerwca 2003 |
Pippi Langstrump
Astrid Lindgren
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
12 sierpnia 2004 |
Baśń o księciu Bolku i smoku Wartusiu
Piotr Grabowski, Grzegorz Ociepka
forma twórczości: reżyseria teatr: przedstawienie impresaryjne
|
12 sierpnia 2004 |
Baśń o księciu Bolku i smoku Wartusiu
Piotr Grabowski, Grzegorz Ociepka
forma twórczości: role reżyseria: Grabowski Piotr, Ociepka Grzegorz teatr: przedstawienie impresaryjne
|
28 listopada 2004 |
Kolęda, kolęda...
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
27 lutego 2005 |
Król Mięsopust
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Skoczek reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
16 kwietnia 2005 |
Baśń o Rycerzu bez Konia
Marta Guśniowska
forma twórczości: role reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
29 maja 2005 |
Król Maciuś I
Janusz Korczak
postać: Minister Sprawiedliwości reżyseria: Ciunel Marek teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
5 marca 2006 |
Wiewiórka
Monika Milewska
postać: Sowa reżyseria: Jarnuszkiewicz Marcin teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
17 grudnia 2006 |
Brzydkie kaczątko
Hans Christian Andersen
postać: Kot, Kogut, Polny Strach, Łabędź II reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
27 maja 2007 |
W beczce chowany
Robert Jarosz
postać: Pies reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
23 września 2007 |
Moje - nie moje
Liliana Bardijewska
postać: Paw reżyseria: Janicki Władysław teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
14 czerwca 2008 |
Smok Kuba
Mariusz Kozubek
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
14 czerwca 2008 |
Smok Kuba
Mariusz Kozubek
postać: Tata, Król, Szewc, Brumbrun reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
11 października 2008 |
Kot w butach
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Kobrzyński Wojciech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
15 marca 2009 |
Na Arce o ósmej
Ulrich Hub
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
15 marca 2009 |
Na Arce o ósmej
Ulrich Hub
postać: sTwórca reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
31 października 2009 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Ogniojad, Nauczyciel, Woźnica, Dyrektor Cyrku, Kot, Królik reżyseria: Rozmianiec Anna, Rozmianiec Tomasz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
23 maja 2010 |
Śpiąca królewna
Katarína Aulitisová
forma twórczości: role reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
13 marca 2011 |
Proces o cień osła
Friedrich Dürrenmatt
postać: Antraks, Dyrektor Przedsiębiorstwa Zbrojeniowego, Człowiek II reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
29 października 2011 |
No Coś Ty
Adam Wojtyszko, Aneta Wróbel
postać: Skórka od banana, Pajac, Imadło reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
11 marca 2012 |
Trzy złote włosy
Milan Pavlík
postać: Król, Stary Mędrzec reżyseria: Brožek Karel teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
17 czerwca 2012 |
Bajka o czasie
Liliana Bardijewska
postać: Osioł, Król, Zły Czarnoksiężnik reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
28 października 2012 |
Calineczka
Artur Romański
postać: Hrabia Ąszcz, Elfi Ojciec reżyseria: Romański Artur teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
29 września 2013 |
Pan Maluśkiewicz i spółka
Julian Tuwim
postać: Słoń Trąbalski reżyseria: Chojnacki Lech teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
1 marca 2014 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Sajetan reżyseria: Rozmianiec Anna teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
18 maja 2014 |
Wąż
Marta Guśniowska
postać: Magik reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
18 maja 2014 |
Wąż
Marta Guśniowska
postać: Ptak Drapieżny reżyseria: Ryl-Krystianowski Janusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
31 lipca 2014 |
Smoki
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Pecko Marián teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
19 września 2015 |
Chomik Tygrys
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Słabińska Laura teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
22 września 2016 |
Żabka
Max Velthuijs
forma twórczości: role reżyseria: Montecchi Fabrizio teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
16 września 2017 |
Pan Tobiasz i książki
.
forma twórczości: role reżyseria: Piotrowska Ewa teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
9 grudnia 2017 |
Bombka z gwiazdką
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Błaszczak Agnieszka teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
9 czerwca 2018 |
La la lalki
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Romański Artur teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
22 września 2018 |
Za-Polska
Agata Biziuk
forma twórczości: role reżyseria: Biziuk Agata teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
12 stycznia 2019 |
Miłość do trzech pomarańczy
Paweł Aigner
forma twórczości: role reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
25 stycznia 2019 |
Nic, Dzika Mrówka, Adam i Ewa
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Wolska Ewa Maria teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
30 marca 2019 |
Jungle people
Mateusz Pakuła
forma twórczości: role reżyseria: Pakuła Mateusz teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
8 czerwca 2019 |
Nowe szaty króla
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Romański Artur teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
26 marca 2022 |
Krabat. Uczeń czarnoksiężnika
Malina Prześluga
forma twórczości: role reżyseria: Zákostelecký Marek teatr: Teatr Animacji, Poznań
|
21 maja 2022 |
Pan Tadeusz. Ostatni zjazd
Agata Biziuk
forma twórczości: role reżyseria: Biziuk Agata teatr: Teatr Animacji, Poznań
|