Artykuły

Puławy. Noc Kultury Izabeliada

Spektakle, koncerty, wystawa - to oferta tegorocznej Izabeliady, imprezy odbywającej się od kilku lat w Puławach, która rozpocznie się 12 czerwca. Tegoroczna Izabeliada, organizowana przez POK "Dom Chemika", ma formułę Nocy Kultury.

Cykl imprez rozpocznie Teatr Porywacze Ciał, który o godz. 17 na placu Miejskim w Puławach pokaże spektakl "Cykliści", czyli uliczną paradę na ludzi, rowery i muzykę.

O godz. 18 podczas wernisażu w Puławskiej Galerii Sztuki swoje malarstwo i rzeźbę zaprezentują: Marian Molenda, Edward Syty i Marek Zyśko.

O godz. 19 w sali widowiskowej POK wystąpi Grupa Fumanek. O godz. 20.30 w sali teatralnej POK można będzie obejrzeć spektakl pt. "Colas Breugnon" na podstawie powieści Romaina Rollanda. W roli tytułowej Stanisław Górka [na zdjęciu].

O godz. 22 - koncert zespołu Max Klezmer Band - Acoustic Acrobats, a o 23.30 rozpocznie się spotkanie ze Zbigniewem Masternakiem, puławskim prozaikiem, autorem scenariuszy filmowych, dramaturgiem - połączone z projekcją filmu "Stacja Mirsk".

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji