Artykuły

Białystok. Biedronkowy Dzień Dziecka

30 maja o godz. 10.30 w Pijalni Czekolady E. Wedel dbędzie się Biedronkowy Dzień Dziecka.

To specjalna, wyjątkowa i pełna kropek odłona cyklu "Bajkowe Poranki".

Główną bohaterką programu będzie sympatyczna biedronka Bibinka, bohaterka opowieści Mai Kubackiej, wydanej niedawno przez Teatr Dramatyczny. Kolorowe książeczki i sama Autorka też wezmą udział w spotkaniu. Razem poczytamy, pooglądamy, pomalujemy książeczki i porozmawiamy o nich. W książce historię Bibinki opowiada kilkuletnia Natalia. Natalia istnieje naprawdę i naprawdę uwielbia biedronki. Przekonacie się o tym osobiście, gdyż Dziewczynka pojawi się w niedzielę w Pijalni jako nasz gość specjalny.

W trakcie spotkania będzie można też kupić książeczkę (kosztuje 10 zł) i poprosić Maję Kubacką o autograf albo o narysowanie biedronki. Książeczka jest dostępna również w kasie Teatru Dramatycznego (w tej samej cenie).

Ponadto w programie Biedronkowego Dnia Dziecka: zabawy, gry, konkursy, niespodzianki, malowanie twarzy, lepienie z gliny, dekorowanie figurek gipsowych.

Imprezę organizują: Pijalnia Czekolady E. Wedel w Białymstoku, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki oraz krakowski Teatr Groteska.

Książeczka została wydana dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Białegostoku i współpracy Teatru Dramatycznego w Białymstoku, Teatru Groteska w Krakowie oraz Pijalni Czekolady E. Wedel.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji