Artykuły

Gdynia. Soliści Muzycznego gwiazdami koncertów muzyki Disneya

Karolina Trębacz i Łukasz Dziedzic, soliści Teatru Muzycznego w Gdyni, wystąpią ponownie jako gwiazdy koncertów muzyki Disneya.

Karolina Trębacz (na zdjęciu) będzie gwiazdą koncertu "Magiczna Muzyka" Disneya, który zostanie wystawiony w Poznaniu (15.05), w Gdyni w Hali Widowiskowo-Sportowej (28.05) i we Wrocławiu (30.05) z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Zabrzańskiej.

W styczniu b.r. informowaliśmy o udanym debiucie Karoliny Trębacz w dubbingu w roli Księżniczki Tiany w filmie "Księżniczka i Żaba". W koncercie świątecznym Disneya w Warszawie w grudniu 2009 r., z udziałem Łukasza Dziedzica, Gabrieli Kulki, Kuby Molędy, Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego i Polskiej Orkiestry Radiowej, na miesiąc przed premierą filmu, Karolina wykonała przebój "Prawie udało się". Piosenkę z filmu "Księżniczka i żaba" będzie można również usłyszeć w trakcie koncertów "Magiczna Muzyka".

Koncert "Królestwo Muzyki" Disneya w wykonaniu Karoliny Trębacz, Łukasza Dziedzica, Natalii Kukulskiej i Kuby Molędy odbędzie się 21 maja w Krakowie w ramach 3. Festiwalu Muzyki Filmowej. Wokalistom towarzyszyć będzie symfoniczna Orkiestra Akademii Beethovenowskiej i Akademicki Chór Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji