Artykuły

Bytom. Spotkanie z artystami Opery Śląskiej

27 marca /sobota/ o godz. 17.00 Opera Śląska do Sali Koncertowej im. Adama Didura na kolejną odsłonę z cyklu "Spotkanie z Artystą", którego bohaterami będą soliści Opery Śląskiej - Grażyna Bollin i Witold Dewor.

Podczas spotkań Artyści opowiedzą o sobie, swoim zawodzie, drodze do kariery, podróżach, życiu domowym, słowem o tym, co jest dla nich ważne na co dzień oraz co stanowi o ich sile i motcie życiowym.

Warto ich poznać od kulis, bez charakteryzacji, zupełnie prywatnie. Każdego miesiąca gościmy osoby niezwykle utalentowane, charyzmatyczne, pełne serdeczności, życzliwości i sympatii, które często w swoim życiu działają również na innych polach, nierzadko mają dwa zawody, ukończone studia na ciekawych kierunkach i mnóstwo wspaniałych doświadczeń związanych z artystycznym życiorysem.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tych niezwykłych spotkaniach, podczas których z humorem , elegancją i dużą swobodą, nasi artyści - soliści, dyrygenci, realizatorzy przedstawień, tancerze, muzycy, ludzie teatru - opowiadają o sobie, swojej pracy, tajnikach realizacji przedstawień, pomysłach, historii, obsadzie, a także treści życia prywatnego. Ważnym elementem spotkań jest również prezentacja artystyczna - mini recital do akompaniamentu fortepianu.

Gospodarzem spotkań pod kryształowymi żyrandolami w Sali Koncertowej im. A. Didura jest Regina Gowarzewska.

Poznajcie Państwo artystów Opery Śląskiej!

Raz w miesiącu, zawsze w sobotę o godz. 17.00!

Ceny biletów: 7 zł i 5 zł

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji