Artykuły

Premiera za premierą

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida informuje, że termin zapowiadanej na nadchodzący weekend premiery "Czarnej Maski" Hauptmanna został przesunięty na 13 marca (sobota). Nie będzie to jedyne wydarzenie teatralne w kolejnym miesiącu. Premierę przygotowuje też Zdrojowy Teatr Animacji.

Zmian dotyczącej "Czarnej Maski" w reż. Bogdana Kocy nie udało się nanieść na afisze zapowiadające wydarzenie, na których widnieje pierwotnie zaplanowana data. Z kolei 6 marca TCKN zaprasza na premierę sztuki Tomasza Mana zatytułowanej "Dobrze". Na scenie studyjnej w roli głównej wystąpi Kazimierz Krzaczkowski. Sztukę reżyseruje autor.

Już następnego dnia kolejną premierę dla najmłodszego widza proponuje Zdrojowy Teatr Animacji. Miejsce nietypowe (Książnica Karkonoska), ale - w odniesieniu do tytułu - jak najbardziej pożądane. ZTA wystawi bowiem bajkę na podstawie dzieła francuskiego twórcy Pierre'a Gripari "Czarownice w bibliotece". Sztuka zapowiada się fascynująco.

Aktorzy wraz z publicznością wędrować będą po specjalnie do tego celu przystosowanych wnętrzach Książnicy Karkonoskiej, gdzie poznają przygody tytułowych bohaterek. Obecnie w KK trwają próby do przedstawienia. Wystąpią: Dorota Fluder, Lidia Lisowicz, Radosław Biniek i Sławomir Mozolewski. Premiera w niedzielę o godz. 16. ZTA prosi o wcześniejszą rezerwację miejsc: ich ilość jest ograniczona.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji